reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

..:: Staraczki marzec 2013 ::..

Ale mi tempka szaleje w tym cyklu! Dziś 36,5. A wczoraj wieczorem mierzyłam i miałam 37,5. Wieczorem zawsze mam wyższą. Dziś 23 dc. Lecę do pracy :) Miłego dnia!
 
reklama
ailatan podziękuj J za troskę :) dzisiaj mam takie minimalne te plamienia, staram się nie denerwować, zobaczymy w czwartek... na razie staram się wszystko robić spokojnie - a w moim przypadku to nie takie proste...
 
Cześć kobietki,

Piękny słoneczny dzień w Londynie, u was pewnie też. Ja już nie mogę się doczekać wyjazdu do Polski. To już w piątek:-)

Ja mam małą infekcję grzybiczą. Taką tyci tyci. Zaaplikowałam sobie clotrimazol 500mg w globulce wczoraj wieczorem. Mają tutaj taką jednorazową dawkę, która super pomaga i potem można spokojnie się starać po kilku dniach.
Póki co czuję się ok. Zobaczymy jak ten niepokalanek zadziała na mnie.
Marce_la nie przemęczaj się i leć do gina z tym plamieniem. Trzymam kciuki za maleństwo! Ja tez miałam plamienie w pierwszej ciąży i wszystko się dobrze skończyło. Będzie ok.

Coś cicho u nas na forum. Gdzie wszystkie nasze ciężaróweczki się podziały? Nie opuszczajcie nas kochane. Potrzebujemy waszych ciążowych fluidów:-)

Czy któraś z Was bierze lub brała niepokalanka? Jeśli tak to jak podziałało?
 
moze nie wszystkie czytają grudniówki to napiszę Wam;widziałąm wczoraj śliczny pęcherzyk cudeńko :-) (5tc) dużo wiekszy niz w ciąży poronionej i tez w 5tc :-) dostałam od razu zwolnienie i nastepna wizyta na 13 maja.trafiłam na super lekarza.

także prosze sie nie złamywac.ja jestem jak pamietacie po 1 sexbobo tylko 3 dni przed owulacją i się udało.wysyłam Wam fluidki ciązowe :-)

ailatan kuje Cię prawy jajnik !!! nooo kochana ja tak mam juz w 3 ciązy i to dobry znak
:-)
 
ananaska - gratulacje! :-) Ale Ci fajnie :) Chciałabym zobaczyć 2 kreski, ale jakoś nie wierze w to, że zobaczę je w najbliższym czasie. Zresztą oprócz tych 2 kresek chciałabym dotrzymac ciążę do końca :)
 
Już drugi raz dzisiaj pobolewa mnie trochę brzuch jak na okres, ale dosłownie i teraz i wcześniej trwało to maxymalnie minutę... Nie wiem o co kaman :confused:

Nudzę się w pracy i tak czytam wszystko w tym internecie :-)
 
ailatan, to ja mam nadzieję, że to Twoje pobolewanie brzucha to jednak dobry znak :-)

ananaska, fajnie, że już mogłaś zobaczyć pęcherzyk. Ja wyszperałam ostatnio zdjęcia z usg jak jeszcze z Mikołajem w ciąży byłam. Taka mała niepozorna kropeczka z niego była, a na takiego łobuza mi wyrósł :-D


A u mnie w pracy dzisiaj były imieniny i złamałam się i zjadłam ciasto :blink: a właściwie to pożarłam :zawstydzona/y:. A tak długo wytrzymałam bez słodyczy ...
 
Cześć

Ananaska -gratuluje wizyty,
Marce_la - tu tez napiszę - trzymam kciuki ,żeby wszystko było dobrze.
Żabucha - ja brałam niepokalanka i byłam z niego zadowolona,żeby nie ta tarczyca to pewnie dalej bym nie miała problemu bo po nim długo mi wszystko super działało. Tylko ,że wtedy się nie starałam o dziecko więć trudno mi się wypowiadać o skuteczności przy zachodzeniu w ciążę.

Agaawa - jak tam u Ciebie? Może jednak?

Ja lecę znowu jutro do ginki bo na wynikach wyszła mi za wysoka prolaktyna- wrrr.....jak nie urok to przemarsz wojsk.Ale przy okazji zapytam czy mogę się starać po chorobie.
 
reklama
Też właśnie teraz myślałam o Agaawa, są 2 kreski? :)

Delleware - ja ze 2godziny temu zjadłam W-Zkę :sorry2: Mój J wracał do domu i zaszedł jeszcze do sklepu po śmietanę i kupił nam po W-Ztce, a lubię bardzo :tak: Ale chwilę wcześniej objadłam się obiado-kolacją tzn bardziej sałatko-surówką z kapusty pekińskiej, rzodkiewki, pomidorków koktajlowych i szczypiorku ;-)

Zrobiłam przed chwilą test ovu i jest negatywny, więc nie wiem co to mi wtedy wychodziło...

A jeszcze mam pytanko, czy podczas zagnieżdżania miałyście plamienie??? Bo już tyle się naczytałam na ten temat, że nie wiem czy to musi być, czy nie koniecznie :shocked2:
 
Ostatnia edycja:
Do góry