reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

..:: Staraczki marzec 2013 ::..

Ailatan i Fuma, dzięki ze o mnie myslalyscie. Kochane jesteście. Ja jeszcze @ nie dostałam, jutro powinna byc, bo dzisiaj 14 dfl. Od kilku dni mnie brzuch boli bardzo, tzn. Tąk nienaturalnie napuchnieta jestem, poza tym nic wiecej. Ja nigdy aż tak nie odczuwalam ani owulki, ani tez przed okresem, zazwyczaj mam plamienia przed @. A tutaj tylko opuchlizna. No mówię Wam - jak w 3 miesiącu. Jak nie bedzie Fasolki, ( specjalnie nie mam nadziei), a zostanie mi taka ouchlizna , to oszaleje. Strasznie to ciężkie jest, zle sie z tym czuje. Czyżby jakieś hormony mi poszalaly?

Ja nie mierze tempki, bo zapomniałam termometru, a weekend u mamy, a teraz jestem na szkoleniu w Wawie, jutro w nocy wracam. Więc musimy sie wszystkie uzbroić w cierpliwość, bo jak @ nie przyjdzie to najszybciej test w czwartek zrobię. Ale dobrze, ze wyjechałem to zajmuje myśli czymś innym. Jakoś psychicznie odpoczywam od staranek. Szczerze nadziei nie mam, ale zobaczymy - bedzie co ma być. Mój T jest optymista, ale stra sie mnie nie nakręcac. I dobrze.

marcela - trzymam kciuki, wszystko bedzie dobrze,bo to był zaczarowany marzec :))) &&&& a plamienia niech uciekają precz!

Ailatan - bol jajnikow to dobry objaw:) &&&&&
 
reklama
Hej dziewczynki.

Jutro ide do gin pierwszy raz w ciazy. Dzisiaj u mnie zaczal sie 6 tydzien. Moze tez zobacze pecherzyk jak ty ananaska. Wyprzedzadz mnie o jeden dzien w ciazy:-)

Ailatan trzymam mocno&&&&&&&&& za Ciebie tez Agaawa bo objaw u Ciebie inny przed @ to moze dobry znak:-)

Marcela trzymaj sie mocno i odpoczywaj, bedzie dobrze:-)


Jutro wieczorem postaram sie cos naskrobac po wizycie
 
A jeszcze mam pytanko, czy podczas zagnieżdżania miałyście plamienie??? Bo już tyle się naczytałam na ten temat, że nie wiem czy to musi być, czy nie koniecznie :shocked2:

Ja nie miałam plamienia, nigdy, ani przy tej ciąży z mikołajem, ani przy tamtych dwóch :)

Agaawa, to miłego szkolenia:)No i żeby jednak @ nie przyszła :)

Patanka , jak wrócisz to szybciutko daj znać co i jak :)

A ja już mam potwierdzone, że w sobotę moje szczęście wraca na dwa tygodnie (jednak foch zrobił swoje :tak:) I bardzo dobrze, bo w okolicach 1 maja powinnam mieć owu :tak: Po ostatnich staraniach odpoczęłam, więc powinno być dobrze ;-)
 
patanka czekamy na dobre wieści z wizyty :)
delewarre to bierz w majówkę swojego w obroty :)
Fuma u mnie plamienia na razie ustąpiły, generalnie nie były duże i może troche spanikowałam ale wolę dmuchac na zimne... biorę dupka, no i jutro wizyta i pierwsze usg. mam nadzieje, że wszystko okaże się dobrze.
 
Ostatnia edycja:
ailatan, to się chyba pospieszyłaś z tym testem, zaczekaj może dwa, trzy dni to może się jeszcze coś pokaże

marce_la, tak, majówkę już zaplanowałam :) mam nadzieję, że teraz już skutecznie będzie :-)
 
reklama
Zrobiłam ten co ma czułość 10. Ten co zamówiłam z allegro z tego linka co Moniqaa podała.

Wiem, że wcześnie. Ale jakoś tak się obudziłam, zmierzyłam tempkę i zasnąć nie mogłam, więc poszłam zrobiłam :-D
 
Do góry