reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

..:: Staraczki marzec 2013 ::..

Aka - Piękne krechy na tych testach:)
Ja robiłam Testy Pepino o czułości 10 mllu paskowe takie co się końcówkę w moczu zanurza :)
A co do objawów to kłucia w podbrzuszu i mega wrażliwe sutki i czasem aż mnie pieką. ale puki co dobrze się czuje... dalej nie wierze.... jak do końca tyg @ nie przyjdzie to w poniedziałek dzwonie i umawiam sie do Gina myślę że chciałabym mieć wizyte tak gdzieś między 22-26 kwietnia żeby było coś widać :) dzisiaj według OM 4 tydzień 2 dzień.
 
reklama
Tak wiem, że tyle dni przed to nie dobrze, ale w piątek pewnie @ będzie więc już aż tyle dni nie zostało :no: Robiłam czułością 10, echo drugiej kreski :-( No nic najwyżej będziemy serduszkować kolejny cykl ;-)

Agaawa oblicz mniej więcej kiedy będziesz miała teraz owu i powiedz mu, że od tego miesiąca w te i w te dni tygodnia zamiast w sobotę :-p



02.04.2013 - Smerfna85 - wynik pozytywny :) hcg: 8.04 = 640
04.04.2013 - Agata1983 - hcg = 296
04.04.2013 - Australijka - @ (w kolejnym cyklu na pewno się uda)
05.04.2013 - Kasiol - @ (
w kolejnym cyklu na pewno się uda)
05.04.2013 - Kaśkasiunia (hcg -;
w kolejnym cyklu na pewno się uda)
07.04.2013 - Patu$ka
- @ (
w kolejnym cyklu na pewno się uda)
10.04.2013 - Aka85
- są dwie kreski :)
10.04.2013 - AniołekBB - są dwie kreski :)
12.04.2013 - Marce_la
13.04.2013 - Katherinne
(09.04 hcg
<0,1 mlU/ml)
13.04.2013 - Patanka
14.04.2013 - Ananaska
(09.04 jest bladzioch)
14.04.2013 - Zabucha
15.04.2013 - Moniqaa
15.04.2013 - Nuuuśka
21.04.2013 - Agaawa
25.04.2013 - Tygryseczek
28.04.2013 - Ailatan1987




Ailatan1987100 LAT!
Wszystkiego najlepszego i spełnienia marzeń!

 
Ostatnia edycja:
Witam Was Moje Kochane;-)

Serdecznie gratuluję zaciążonym. Bardzo się cieszę teraz tylko musimy dalej zarażać nasze koleżanki z wątku marcowego:tak:


ailatan1987
Najlepsze życzonka, wielkiego w życiu słonka, smutków małych jak biedronka, szczęścia dużego jak smok, pomyślności na kolejny życia rok i miłości, bo ona dostarczy Ci radości. A poza tym II kreseczek na teściku. bukiet.jpg
 

Załączniki

  • bukiet.jpg
    bukiet.jpg
    9,2 KB · Wyświetleń: 16
Ostatnia edycja:
dziewczyny!!!! jakie wieści z rana!!!!!!!!!!! :-) mimo, że za oknem ponuro, to u nas na forum wiosna w pełni :-)
Aniołek, Aka gratulacje!!! udało się!!! i strasznie się cieszę!!!! Aka ja sie poddaje chyba... na bank przyjdzie @... wszystkie znaki na ziemi i niebie na to wskazują - dzisiaj 27dc, jak jutro z rana mnie nie zaleje, to zrobię betę dla swiętego spokoju ale pewnie tylko, po to, żeby upewnić się, że nic w tym cyklu nie wyszło. Korciło mnie dzisiaj na sikańca ale jak już tyle wytrzymałam, to do jutra tez wytrzymam.
Agaawa męża weź podstępem ;) może stopniowo zacznij zmieniać nawyki, każdy facet lubi sex, tylko troche posntaniczności i będzie dobrze :) głowa do góry! albo oblicz sobie mniej więcej kiedy będzie owu i powiedz, że zmieniacie sobotę na inny dzień tygodnia ;)
delewarre oczywiście, że nie zapomniałysmy :) a mąż niech wraca do domku na rekonwalescencję ;) juz Ty o niego zadbasz i go wyleczysz :)
ailatan STO LAT!!!!!!!!!!!!!!!!!! Spełnienia wszystkich marzeń!!!! i ogromnych dwóch krech na teście jak najszybciej :)
Olivia witamy :)
tygryseczek a co jest nie tak z Twoją tarczycą? pytam, bo ja też mam z nia problemy.

Taka dobra aura jest u nas na forum, że mamy połowe miesiąca i już 5 ciężarówek :) oby tak dalej :)
 
ailatan, sto lat :-):-) i pięknych dwóch kreseczek :)

Agaawa, :-) jeśli będzie to dla Ciebie pocieszeniem, to ja o kochanku myślałam już od paru dobrych lat;-) Ja ze swoim mężem co prawda pobraliśmy się 7 lat temu, ale jesteśmy razem od mojej osiemnastki - dopiero teraz do mnie dotarło że to 15 lat :szok: Fizycznie jestem wierna jak pies, ale w myślach to nie powiem... :-) Ale tak na poważnie, może za dużo rutyny, zaskocz go czymś i zobaczysz, jeszcze Twój mąż się w lwa zamieni :tak:


No i testujcie dziewczyny, testujcie, i zarażajcie :-)


A ja się w ogóle nie zorientowałam z tą Costą :-(
 
Ostatnia edycja:
Mialam albo dalej mam niedoczynnosc tarczycy poczatkowy wynik byl 8,018 po 2 msc spadlo do 0,01 i nie wiem czy to tez moze miec zwiazek ze nie moge zajsc w ciaze czy jak... wiem ze napewno przy wysokim sie nie da ale teraz to nie wiem....
 
Ailatan Wszystkiego naj naj i obyś wkrótce i Ty ujrzała dwie kreseczki na teście :)
Ja dalej nie wierze, że nam się tak szybko udało... przesyłam Wam pozytywne fluidy kochajcie się i rozmnażajcie:) Czekam na kolejne dwie kreski każdej z Was :)
 
reklama
tygrysku ja niestety nie pomoge Ci w kwestii wykresów, kalenfarzykówi, itp bo kompletnie jestem zielona (u mnie wszystko jest na "czuja" ;)) ale mamy tutaj specjalistki w tych tematach, wiec na pewno któraś Ci pomoże:tak:
Ja przy TSH w okolicy 2 bez problemu zaszłam w ciążę, tylko ciagle mam 5-krotnie zwiekszone p/ciała anty-TPO i TG i za cholerę nie idzie ich zbić... teraz tylko TSH mi podskoczyło, co mnie zdziwiło, bo zawsze utrzymywało się na stałym poziomie albo spadało, no ale zobaczymy - jutro mam endo
katherinne
czekam twardo do jutra, bo sikaniec i tak nic nie da. A poza tym jestescie wstrętne kusicielki ;-)
 
Do góry