reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

..:: Staraczki marzec 2013 ::..

reklama
marcela - te wstrętne kusicielki sprawiły, że od wczoraj mam uśmiech na twarzy:) tak wiec ja bym zatestowała co Ci szkodzi:) Póki nie ma @ jest nadzieje pamiętaj... ja w dalszym ciągu boję się że @ jednak jutro przyjdzie ale trzeba byc dobrej myśli
 
Ja już od tyg sie powstrzymuję, żeby nie popędzić na betę ale w tym cyklu to na 99% nic z tego. Mam wszelakie objawy @! Jak nic jutro przyjdzie! No ale jeszcze kilka nas zostalo na maj, a Wam będziemy wiernie kibicować! :)

Tygrysku mnie sie Hashimoto czepiło jakiś czas temu. Ale da się z tym zyc :)
 
Ostatnia edycja:
Witam dziewczynki w ten piękny dzionek! Ale wiadomości dobre!
Gratuluję wszystkim zafasolkowanym!!!
Agaawa nie załamuj się brakiem seksu. Ja w tym miesiącu kochałam się z mężem 4 razy, bo on dojeżdża strasznie daleko do pracy (320 km dziennie) i jak wraca to na nic nie ma siły. Może Twojego stresuje robienie dzidzi. Mężczyźni są bardzo wrażliwi. Może byście gdzieś wyjechali razem na weekend? My właśnie jedziemy teraz w piątek na 3 dni do Włoch. Taki romantyczny wypad. Pierwszy raz robimy coś takiego na naszą rocznicę. Każdy potrzebuje trochę oderwania od rzeczywistości;-)

tygryseczek skoro nie wiesz kiedy masz owulkę kochaj się co drugi dzień od 10 dnia cyklu. Może się uda...

ailatan wszystkiego dobrego, spełnienia wszystkich marzeń i dwóch kreseczek na teściku!!!

A z tą Costą to dobry przekręt. Chyba dziewczyna ma nierówno pod sufitem! Ale ja się przyznam, że nie podchwyciłam że z nią coś nie halo...
 
Katherinne, nie orientuję się kiedy hcg powinno zacząć wzrastać. Wiem, że po zagnieżdżeniu, ale pytanie po jakim czasie od owu najpóźniej może do niego dojść?

Tygryseczek, ja niestety nie znam się na tym wszystkim z tarczycą. Zrobiłam sobie ostatnio badania wyszło mi 2,5, niby w normie ale sama nie wiem czy OK.

Marece_la, ale my wcale nie kusimy... Ja już nie mam testów, więc i tak już mnie nikt i nic nie skusi :-p



02.04.2013 - Smerfna85 - wynik pozytywny :) hcg: 8.04 = 640
04.04.2013 - Agata1983 - hcg = 296
04.04.2013 - Australijka - @ (w kolejnym cyklu na pewno się uda)
05.04.2013 - Kasiol - @ (
w kolejnym cyklu na pewno się uda)
05.04.2013 - Kaśkasiunia (hcg -;
w kolejnym cyklu na pewno się uda)
07.04.2013 - Patu$ka
- @ (
w kolejnym cyklu na pewno się uda)
10.04.2013 - Aka85
- są dwie kreski :)
10.04.2013 - AniołekBB - są dwie kreski :)
12.04.2013 - Marce_la
13.04.2013 - Katherinne
(09.04 hcg
<0,1 mlU/ml, czekamy na @)
13.04.2013 - Patanka
14.04.2013 - Ananaska
(09.04 jest bladzioch)
14.04.2013 - Zabucha
15.04.2013 - Moniqaa
(10.04. - sikaniec negatywny, czułość 10)
15.04.2013 - Nuuuśka
21.04.2013 - Agaawa
25.04.2013 - Tygryseczek
28.04.2013 - Ailatan1987
 
Ostatnia edycja:
Moniqua, wynik badania wychodzi pozytywny po zagnieżdżeniu. Ale pozytywny oznacza, że beta jest przynajmniej powyżej 5 (a o ciąży mówi się zazwyczaj bez dwóch zdań powyżej 25). Natomiast po zapłodnieniu zarodek już produkuje troszkę bety. Niewiele, dużo mniej, niż po zagnieżdżeniu, ale mimo wszystko nawet jeśli się jeszcze porządnie nie zagnieździł z jakiegoś powodu to nie ma szans i tak, żeby po 8 dniach od owulacji beta była absolutnie zerowa. Przynajmniej jakieś 1 czy inne 2 by się pojawiło. Jest to nadal wynik ujemny, nie wskazujący na ciążę, ale przynajmniej dałby promyk nadziei, że po prostu było za wcześnie na badanie i jest ono do ponowienia za kilka dni.
 
Monia dlatego ja nawet nie kupuję :) bo pewnie codziennie bym testowała, a tak nie mam pod ręką - nie testuję! Jak rano mnie nie zaleję to jutro trzasnę sobię betę... ale do jutra jeszcze tyyyyle godzin....
 
reklama
Tygryseczek, ja niestety nie znam się na tym wszystkim z tarczycą. Zrobiłam sobie ostatnio badania wyszło mi 2,5, niby w normie ale sama nie wiem czy OK.

Dziewczyny ja jestem tarczycowiec ( niedoczynnośc dokładnie) i z tego co mi mój endo mówił to norma TSH dla kobiety starającej się o potomstwo to najlepiej do 1,5. Fakt normy widełki są do 4,2 bodajże ale trzeba na to patrzeć tyci z gruntu rozrodczego. Jeden lekarz Ci powie " Jest Pani w normie" z kolei drugi bardziej zainteresowany że to jest podwyższona norma.

Z kolei Tobie tygryseczek poradziłabym zrobić badania FT3 i FT4 oraz antyTPO. One mówią nam więcej nt tarczycy
 
Ostatnia edycja:
Do góry