reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

..:: Staraczki marzec 2013 ::..

reklama
Aha no ja bralam przez 2 tyg tabletki anty ale mialam uczulenie po inch i odstawilam... takze lipa ze teraz 7 sie zaczal i nie wiem czekam na owu kupilam testy i robie codziennie i zobaczymy...trzymam za wszystkie kciuki aby sie udalo
 
Karola - To mówicie, że po anty teraz trudniej zajść? Ja właśnie zawsze tak myślałam, ale znam kilka dziewczyn, które odstawiły i od razu zaszły nawet w 1 czy 2 cyklu! Moja siostra brała anty chyba z 6 czy 7 lat i nie może zajść już długo. Teraz w ogóle nie wiem czy się starają czy nie.

A o co chodzi z tą Costą? Poważnie coś z nią nie halo? Po co ona takie rzeczy wypisywała? Ja pierd*** :/ Bo ona coś pisała, że po chorobie przytyła itp, może ma jakaś schizy i bierze jakieś leki na to i od tego przytyła? Bo teraz to mam różne myśli... :crazy:
 
Przyszłam powiedzieć Wam: kolorowych snów.
Ja jeszcze uciekam na program "O Matko" i spać. Mąż ma nocki to łóżko dla mnie :-)

Tym, które jutro testują życzę po dwie mocne kreski na każdym teście, lub po wysokiej becie :tak:
Trzymam kciuki &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Ja mam jeszcze jeden test, dzisiaj był negatywny. Jutro.... zobaczymy, jak tempka będzie wyższa to zaryzykuję ;-)




02.04.2013 - Smerfna85 - wynik pozytywny :) hcg: 8.04 = 640
04.04.2013 - Agata1983 - hcg = 296
04.04.2013 - Australijka - @ (w kolejnym cyklu na pewno się uda)
05.04.2013 - Kasiol - @ (
w kolejnym cyklu na pewno się uda)
05.04.2013 - Kaśkasiunia (hcg -;
w kolejnym cyklu na pewno się uda)
07.04.2013 - Patu$ka
- @ (
w kolejnym cyklu na pewno się uda)
10.04.2013 - Aka85
(09.04 jest bladzioch, a nawet trzy)
10.04.2013 - AniołekBB (09.04 jest bladzioch, kolejny test: 10.04)
12.04.2013 - Marce_la
13.04.2013 - Katherinne
(09.04 hcg
<0,1 mlU/ml)
13.04.2013 - Patanka
14.04.2013 - Ananaska
(09.04 jest bladzioch)
14.04.2013 - Zabucha
15.04.2013 - Moniqaa
15.04.2013 - Nuuuśka
21.04.2013 - Agaawa
25.04.2013 - Tygryseczek
28.04.2013 - Ailatan1987
 
Moniqaa - a ja oglądam Kubę Wojewódzkiego. Piotr Żyła wymiata!!! :-)

Tak się nakręciłam tym, że dziś pozytywne testy Wam powychodziły, że niedawno wzięłam w obroty mojego J :-) I podziałaliśmy :-D Aż padł i już śpi :D Szkoda, że to jeszcze nie owulacja! :sorry: Jutro odpuszczamy, ale od czwartku codziennie jeszcze przez cały przyszły tydzień boboseksy ;-):happy:
 
No w ogóle nie tęskniłyście za mną :-) Musiałam sobie chwilę odpocząć od wszystkiego, bo jakiegoś doła załapałam. Ale jestem już drugi tydzień na urlopie i dobrze mi z tym :tak:

Wszystkim zafasolkowanym gratulacje :-) No chwilkę mnie nie było a tu tyle zmian.

I uwaga - w sobotę wraca Ł :tak: Przytrafiło mu się nieszczęście, coś tam robił i poszło mu coś w kręgosłupie, brał zastrzyki, ale jest na chorobowym więc wraca. A ja, podła, zamiast się martwić mężem, to liczę czy się załapię na przyszły cykl, bo na ten to już za późno. Okropna jestem, wiem, no ale jak już tu i tak będzie .... :sorry:
 
Ostatnia edycja:
Witam, powtórzyłam test i kreseczka ciemniejsza w porównaniu do wczorajszej :) no i co ważniejsze temperatura wczoraj 37,0 a dzisiaj 37,09 wiec chyba dobrze, teraz tylko umówić się na wizytę do lekarza myślę że na ost. tydzień kwietnia będzie dobrze i upewnić się że dzidzia się dobrze umiejscowiła. :) Pozdrawiam i miłego dzionka :)
 
AniołekBB, gratuluję:-) Ja w ogóle się nie spodziewałam dwóch krech. Ale jak wyszły bladsze kreski to ciąża DSC02923.jpg, tak?
Ja nawet już nie chcę mierzyć tempki i się tym stresować. Jak ciąża zdrowa to się utrzyma. Mi mniej więcej testy wyszły tak jak wczoraj wieczorem. Może jeden ciut mocniej. Najchętniej bym testowała codziennie, o każdej porze dnia i znając życie polecę po test i zrobię po po południu. Masakra ze strumieniowym, na początku żądnej kreski, nawet kontrolnej nie pokazał, bo źle osikałam. Do tego wczoraj przed snem zrobiłam i też wyszedł pozytyw.
AniołekBB, masz jakieś objawy? bo ja od paru dni mdłości, czy to możliwe, że już coś się czuję?
Po ilu dniach test ciemnieje, jeśli wszystko ok?
Marcela, czekasz do czw z teściorem?
 

Załączniki

  • DSC02923.jpg
    DSC02923.jpg
    11 KB · Wyświetleń: 41
reklama
To testy z wczoraj, ten z pierwszego posta, a tu taki tani z netu. oba wieczorem robione DSC02920.jpg
AniołekBB, jaki test robiłaś, tzn jakiej firmy? Ja nie polecam strumieniowych. Widzę, że podobne testy robiłyśmy i podobne krechy nam wyszły, i też po pracy nie wytrzymałyśmy:)
Ananaska, i Tobie gratuluję:)!!!
MArecla, ja się w ogóle nie spodziewałam, patrzyłam już tylko czy okres już się pojawił. Objawy typowe @, więc naprawdę w szoku jestem, nie mogę uwierzyc.
 

Załączniki

  • DSC02920.jpg
    DSC02920.jpg
    12,7 KB · Wyświetleń: 38
Ostatnia edycja:
Do góry