reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

..:: Staraczki marzec 2013 ::..

Postaram się zaglądać w świętą na forum, ale już dziś chciałam wszystkim Wam życzyć

Zdrowych i Radosnych Świąt Wielkiej Nocy!
Spełnienia marzeń i przede wszystkim dwóch wielkich kresek na testach ciążowych!





Ps. Właśnie zrobiłam test owu...
Wynik:

może jednak załapię się jeszcze na ten marzec ;-) No chyba, że źle rozumiem wynik :wściekła/y:




:yes: Testujemy:
31.03.2013 - Ailatan1987
01.04.2013 - Anna2101
03.04.2013 - Smerfna85
04.04.2013 - Australijka
07.04.2013 - Patu$ka, Costa
10.04.2013 - AniołekBB
12.04.2013 - Marce_la
13.04.2013 - Katherinne, Patanka
14.04.2013 - Ananaska
15.04.2013 - Moniqaa
21.04.2013 - Agaawa


 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziewczyny, nie pisałam, bo chciałam sobie przerwę zrobić - myślałam że nie ma co się starać w tym cyklu, bo cykl bez owulacji będzie(zapalenie macicy, silny antybiotyk i odstawienie duphastonu, do tego grzybek znowu zawitał). Poszłam po receptę na leki antygrzybkowe, przy okazji zrobił mi usg, i okazało się, że jest pęcherzyk na pęknięciu na prawym jajniku. W szoku byłam, myślałam ze nici z owu, tym bardziej, że przed byłam u innego ginekologa na kontroli tego zapalenia i tamten nie widział zbliżającej się owulacji, wiec miałam odpuścić. Ale po ostatniej wizycie wzięłam męża w obroty przez 3 dni, bo potem pojechał w delegację. Nie wiem czy coś wyjdzie czy nie, no i ta trzecia -grzybica też może utrudnić, ale się cieszę, ze duphka odstawiłam, brałam od 16 do 25, a owulacje mam na ogół 21dc! Lekarz stwierdził, ze sobie blokowałam tak jajeczkowanie. Jak nie teraz to są następne cykle, choć nie ukrywam, ze skakałabym z radości, bo 8-ego mam urodziny:)

Costa, wszystkiego najlepszego, dwóch krech niebawem, spełnienia marzeń, dużo Słońca i miłości na co dzień:)

Moniqaa
, mój to raz tylko przyniósł mi śniadanie do łózka, zero romantyzmu. Zazdroszczę.
Bierz męża w obroty przez najbliższe 5 dni, Miałam te same testy owulacyjne, test pozytywny wyszedł w pt, w pn gin stwierdził, że pęcherzyk lada chwila pęknie. I że po też poprawiać z mężem:)

Proszę mi tu pisać, która już jest w ciąży, oprócz Anusi:)???????????????????????
Fajnie - niedługo testowanie się będzie odbywać, prawie codziennie;)


Anusia, jak Twoje samopoczucie?

Dziewczyny, u mnie wczoraj od 15-tej pada śnieg i przestać nie może(Białystok). Miałam ambitny plan zrzucenia 4 kilosków, i chciałam zacząć od tego tygodnia. Na to daję sobie czas 3 miesięcy. Czyli nie jeść po nocy, kolacja do 19, więcej ruchu, nie podjadać między posiłkami - omletów, orzeszków, chipsów czy paluszków i kanapek. Szło dobrze,ale od przedwczoraj, wczoraj się łamię, zjadłam pakę orzeszków, paluszków, dużo kanapek w międzyczasie. Wczoraj kolacja o 22, bo późno wróciłam. No i teraz święta, jak tu sobie odmawiać rozkoszy jedzenia:) Wiadomo, każda z nas ma swoją wagę, w której doskonale się czuję. Zaczynam od wtorku. Któraś się dołącza:)?

Wesołych, Dobrych, Przyjemnych Świąt w gronie najbliższych, mokrego dyngusa, bogatego zajączka, i samych dwóch krech!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



yes4lo.gif
Testujemy:
31.03.2013 - Ailatan1987
01.04.2013 - Anna2101
03.04.2013 - Smerfna85
04.04.2013 - Australijka
07.04.2013 - Patu$ka, Costa
09.04.2013 - Aka85
10.04.2013 - AniołekBB
12.04.2013 - Marce_la
13.04.2013 - Katherinne, Patanka
14.04.2013 - Ananaska
15.04.2013 - Moniqaa
21.04.2013 - Agaawa

 
Aka widat spowrotem. Jak tam zapalenie? Lepiej juz? Co do ciezarwek to mamy tez Tiluchne I Koriander I eszcze jedna ale nie pamietam niku wybaczcie :sorry: Needi chyba

Moniqaa piekny test owu. Bierz meza w obroty :-D

Dziewczynki dziekuje serdecznie za zyczenia! Dzien byl spoko poszlismy na spacer i na obiad. Ciasto mama zrobila dostalam perfumy.


Dzis takie piekny spadek...a ja kurde zapomnialam testow owu :angry: ale coz tu nie ma jak sie seksic bo kazdy ruch na lozku slychac a moja mame pierdzenie budzi :-D ale jesli jutro skoczy to wiem ze owu byla. Chociasz tyle :tak:



yes4lo.gif
Testujemy:
31.03.2013 - Ailatan1987
01.04.2013 - Anna2101
03.04.2013 - Smerfna85
04.04.2013 - Australijka
07.04.2013 - Patu$ka
09.04.2013 - Aka85
10.04.2013 - AniołekBB
12.04.2013 - Marce_la
13.04.2013 - Katherinne, Patanka
14.04.2013 - Ananaska
15.04.2013 - Moniqaa
21.04.2013 - Agaawa
22.05.2013 - Costa


Jejus jesli w nastepnym cyklu owu bdzie tak pozno to ja dopiero za dwa miesiace testuje :szok:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Tiluchna i Koriander, gratuluję ciąży, fajnie, że Wami trudy starań:-)!!!!!!!!!!!!!!!

Costa, u mnie jaja z cyklami. Bez duphastonu mam 35-50dni. I owulacje są - potwierdzone usg. Jak brałam duphka to cykle 28dni, ale niestety hamowałam jajeczkowanie, biorą od 16 do 25dc. i nowy gin kazał na moich cyklach działać. I jakie moje było zdziwienie, gdy poprzedni lekarz powiedział, ze w tym cyklu owu nie będzie i brać duphka od 16 do 25dc, intuicja mi podpowiedziała, aby nie brać i odstawiłam ten lek. I jak byłam grubo, ponad tydzień u nowego stwierdził w 21dc że jajko niebawem pęknie. Czasami trzeba słuchać intuicji:) Moja mama miała podobne cykle i zaszła bez problemu 3 razy, w tym ciąże bliźniacza. Musimy tylko nieco dłużej czekać i tyle:-) Damy radę.
O kurczę, też bym nie dała rady jakby wszystko było słychać, a mama wrażliwa na wszelkie odgłosy:-). Chyba, ze na podłogę weźmiesz mężula - też dobra metoda, nieraz z mężem z niej korzystaliśmy - tylko nie zapomnij coś miękkiego, jakiś kocyk do tego. Raz miałam plecy odrapane, i na drugi dzień musiałam do rodzinnego na badanie, bo miałam zapalenie oskrzeli...Lekarka się śmiała, bo na szczęście na luzie jest:-)
Dziękuję, już dobrze, zapalenie macicy przeszło, ten jeden antybiotyk pomógł i jest ok:-)
 
Hej kobitki.
Robilam wczoraj test.. :) nie wytrzymalam.wyszła bardzo słaba kreseczka..ledwo widoczna. Zmieniam termin testowania na wtorek by potwierdzić :)

Z Okazji Świąt życze Wam duzo,dużo zdrowia,by @ nie przyszła i pieknych II kreseczek :)

yes4lo.gif
Testujemy:
31.03.2013 - Ailatan1987
02.04.2013 - Anna2101
03.04.2013 - Smerfna85
04.04.2013 - Australijka
07.04.2013 - Patu$ka
09.04.2013 - Aka85
10.04.2013 - AniołekBB
12.04.2013 - Marce_la
13.04.2013 - Katherinne, Patanka
14.04.2013 - Ananaska
15.04.2013 - Moniqaa
21.04.2013 - Agaawa
22.05.2013 - Costa
 
Anna no to gratuluje pomalu :-D

Aka u mnie w pokoju nie ma podlogi :-D tzn jest ale jak lozko rozloze to ledwo sie obkrecic w mijescu da wiec podloga odpada. Rodzice cos mowili ze moze na spacer pojda a im to zchodzi z 2h z dojazdem do lasu wiec moze wtedy :-D ale jak nie to trudno.... nastepny cykl :tak: mam tylko nadzieje ze jutro tempka skoczy.... bo naprawde nie chce miec wywolywanego.... zreszta pewnie bym czekala ze dwa miesiace zanim wogole mi cos dadza na wywolanie :no:


Ide dalej kroic pieczarki na jajka :-D ciasta ciasteczka slatki pieczenie... kto to zje?
 
Trochę Was staram się nadrobić, trochę mnie nie było i mam lekturkę, choć wszystkiego nie nadrobię..
Tiluchna, widzę, ze czasami też miałaś późne owu?
Ailatan1987, no piękną masz temperaturę:-) I bez pesymizmu tu proszęJ:-)
Patanka, ja też poluję na dziewczynkę. Tylko, jak gin w ten pn powiedział, ze mam owu tuż tuz, to w szoku byłam i działałam w amoku z mężem. Bo ja tylko przyszłam po receptę na leki antygrzybkowe, ale on powiedział, że jestem jego nowa pacjentką i zrobi mi usg i stwierdził owu. A ja głupia, nie skojarzyłam, ze ten śluz jest płodny, dużo go było, przeżroczysty, ciągnący się i myślałam, ze to po zapaleniu macicy coś nie tak. Wyszłam na zielona przed nim, trochę mi głupio było, haha. Też już mam dość mierzenia Tempki, obraz śluz dużo daje, to fakt. Jak teraz się nie uda, to będę się nim sugerowała.
Moniqaa, nawet ja teraz traficie w cipuszkę, to potem można starać się o chłopczyka:-) Ile dzieci planujesz mieć? Ja bardzo bym chciała parkę:) Też zatestuję w swoje urodziny, mam je 8ego co prawda, test najlepiej mi robić 9-10ego, ale nie wytrzymam i zrobię chyba dzień prędzej.
Costa, ja robiłam przez ciekawość testy owu, mimo, ze miałam się nie starać, i był jeden dzień bardzo tłuste, a potem znikła ta druga na drugi dzień. Trzeba tylko nie przeoczyć.
Australijka, lekarze mówią, ze w dni płodne najlepiej codziennie się kochać. Tylko 5-7dni przed młodniakami się wstrzymać od aktów:tak::p

Piszecie o piersiach, mnie od owulacji bolą, szczególnie sutki. Teraz już po jest, ale tez są trochę wrażliwe. Ale nieraz tak miałam, ale w ciąży nie byłam.

Ja do świąt się nie przygotowuję, tzn, nic nie gotuję, jedynie porządki w domu. Rano jadę na śniadanie do mojej babci, tam się spotka cala moja familia i wesoło będzie. A potem do teściów na obiadzik. Tam dla odmiany tylko czeka mnie nuda i zmuła. Bo teściowe są starej daty i sztywna atmosfera panuje. Ale nic, trzeba jakoś to przeżyć :-) Do tego mój M jedynak i dlatego pewnie trochę smutna ta atmosfera. Bez rodzeństwa w ogóle jest smutno i tyle.

Katherine i Aniołek
, witajcie na forum:-)
Patuśka, ja jestem z bliźniaków:-) Z trojaczków bym się cieszyła powaga:-) Jak trzeba to człowiek sobie poradzi. Fajnie, ze jajeczka pękły. Trzymam kciuki!!!!!!!!!!!!!!!!
Anna, gratuluję dwóch kresek, jednak intuicja to intuicja i dobrze Ci mówiła:-)

Ja jestem z rocznika 85, a mężulo 82. Latka lecą. I dlatego powoli mamy ciśnienie na dzieciątko. W październiku będzie nasza druga rocznica ślubu, fajnie by było do tego czasu zajść w ciążę.
 
Hej dziewczynki.

Jak tam przygotowania do swiat? U mnie na calego. Zepsulam babke pomaranczowa. Wyszedl zakalec, ale uparlam sie i zaraz roie druga. Jak znowu nie wyjdzie to powiedzialam ze juz nigdy za babke sie nie biore hihih.

Zrobilam przed chwila test owu. Dzisiaj 12 dc i wyszla krecha ale ciut bledsza niz ta kontrolna. Nie wiem czy to uwazac ze owulka juz tuz tuz czy nie. Bo niby na opakowaniu pisza ze jak taka sama alo ciemniejsza od kntrolnej to wtedy owu jest w ciagu 36 h.Nie wiem czy dzisiaj dzialac cos z chlopem bo bylo wczora i przedwczoraj a poniewaz polujemy na dziewczynke wiec nie wiem co zrobic dzisiaj.

No to Wesolych Swiat dla wszystkich spedzonych milo w gronie rodzinnym:-)
 
Dziewczyny , ja tez już złożę życzenia bo zaraz wybywamy do moich rodziców.

Niech Wam jajeczko dobrze smakuje,
bogaty zajączek uśmiechem czaruje,
mały kurczaczek spełni marzenia,
wiary, radości, miłości, spełnienia.

Zdrowych,pogodnych Świat Wielkanocnych, pełnych wiary,nadziei i miłości.
Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół oraz Wesołego Alleluja!
 
reklama
anna - gratulacje!!! Super!!! :)

A ja właśnie test teraz zrobiłam i jest jedna kreska :( Nie ma już szans na 2 :(

Jestem u rodzciów i muszę się chować z laptopem, żeby nie widzieli gdzie ja wchodzę :D
 
Do góry