reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

..:: Staraczki marzec 2013 ::..

My też dostaliśmy pozwolenie by iść do domu, o ile skończymy co mamy do zrobienia...
i tak o to zaraz będę sama, bo mam jeszcze jednego klienta po 16 :crazy::crazy::crazy:
Ryczeć mi się chce...
 
reklama
Moniqqa jakby mój miał wstać wcześniej to chyba byłoby to ŚWIETO NAD ŚWIĘTAMI. No ale ja wstaje już o 5.00 więc może i faktycznie za wczesnie. Jemu nawet łóżko ciężko pościelić. Tez jestem w pracy od 7 do 16 i nie ma zmiłuj…

Ailatan1987 pij zatem dużo płynów aby jak najszybciej wypłukać lek z organizmu

marce_la również wesołego świętowania i samych pozytywnych wibracji, zero stresów i zmartwień
 
Costa wszystkiego naj naj najlepszego. Spelnienia marzen!!!!!!!!! Duzo usmiechu i optymizmu:-)


Ja siedze w domu i sprzatam, piore i gotuje. Moj mezulek zrobil pyszna rybke po grecku na obiad. Wlasnie wyjelam sernik z piekarnika i pachnie.....

Nie wiem jak u was ale u mnie (Krakow) caly dzien sypie snieg!!!!!! Mozna balwana lepic tyle go napadalo. Nic tylko choinke ubrac i boze narodzenie ja znalazl......


No to Wesolych Swiat dla wszystkich!!!!!!!!!
 
Hej

Ja chwilowo odpoczywam od przygotowań.Za to Mój rządzi w kuchni,teraz mak przekręca a potem ma iść kupić rybę na obiadek.

Costa -wszystkiego najlepszego,spełnienia wszystkich marzeń i II kreseczek.

Ailatan- jeszcze jest nadzieja na II kreseczki.Trzyma kciuki.

Patuska -za Ciebie tez &&&&&&&.

Czytałam co pisałyście wcześniej o gotowości na dziecko.Ja chciałam być mamą od kiedy skończyłam 15 lat.Ale nie starałam się o to. Potem wdałam się w dłuuugi i toksyczny związek z niejakim Pomyłką i z nim była dwa razy w ciąży. Niestety nie udało się. O tego czasu stwierdziłam ,ze nie chcę już próbować bo widocznie nie mogę ich mieć i chciałam adoptować.Ale Mój mnie przekonał ,że może najpierw spróbujemy,może się uda mieć własne.
Moi rodzice i teściowie tez by już chcieli wnuki,tym bardziej,ze jeszcze nie mają. A ja się miotam od chęci działania do zwątpienia.
Podziwiam Mojego ,że ze mną wytrzymuje.Ogólnie nie mogę na niego narzekać , tylko ma jedną wadę-jest uparty i to jak muł.Ja sobie coś postanowi to nie ma rady.
 
Ja jeszcze w pracy. W sumie nie lubię przygotowań do świąt, ale trochę Wam zazdroszczę. Mój do 22 w pracy, zanim wróci będzie koło 23. Zanim dojedziemy do moich rodziców, to będzie pewnie koło 1 :crazy: I tak cały dzień zleci. A jeszcze jak wrócę to muszę posprzątać, bo wczoraj się zabrałam - wywaliłam wszystko z szaf w pokoju i mi się odechciało :szok: i teraz mam taki bałagan jakby tornado przeszło :szok: a miałam ambicje poukładać w końcu w szafach wszystko ;-)


Fuma_Foch, z pewnością się uda. Nie możesz zamartwiać się tym co będzie... A, że mąż uparty to dobrze, bo pewnie tak byś nawet nie próbowała i założyła z góry, że tak ma być i już.


Patanka, w Poznaniu też od rana sypie śnieg. Zima w pełni.
 
U nas podobno w całym mieście już ryby nie ma.Twarogu tez nie, bo miałam w planie B pyry z gzikiem. No to zrobię szpinak z jajkiem i ziemniaczki. Szpinak mam.Mój specjalnie szpinaku nie lubi ale mu powiedziałam,że jak post to post;-) i umartwiać się trzeba:-D.


O rety, przestało padać i nawet słonko wyszło.Może to być?
 
Ostatnia edycja:
Kobietki Moje Kochane chciałabym Wam złożyć życzonka już teraz jako, iż w domu będę pewnie na maksymalnych obrotach i czasu może mi zabraknąć
clip_image001.gif


Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych składam wiosenne życzenia,
aby w czas Święta Paschy w Waszych sercach, rodzinach i domach zagościła radość, spokój i wielka nadzieja na dar jakim niedługo nas wszystkie Bóg obdarzy. WESOLEGO ALLELUJA!!!
WIELKANOC.png
 

Załączniki

  • WIELKANOC.png
    WIELKANOC.png
    91 KB · Wyświetleń: 8
Ja już w domu od jakichś 15 minut :) Wyszłąm o 15:00 z pracy ;) Czekam na siostrę, bo mają po mnie zajechać z Bydgoszczy i jedziemy do rodziców. U nich śnieg strasznie też pada, to woj. lubelskie, tata już odśnieżał obok domu! W Warszawie jest masakra, tak pruszy, że nic nie widać!

Ok, pakuje się do końca i powoli będę spadała :)

Wesołych!!! :) W miarę możliwości, będę zaglądała :)
 
reklama
Costa, sto lat, sto lat niech żyje nam!!!! Spełnienia wszystkich marzeń tych najgłębiej skrywanych Ci życzę :-D

Kochane, ja tez do domku wróciłam, wczoraj robiłam mega sprzątanie łazienki ( umylam fugi:))), mały pokój jest juz czysciutki, zostało mi duży pokój i kuchnia. Ale duży pokój, odkurzanie i mopowanie zostawiam mezulkowi, a ja jutro zasiadam do kuchni do pichcenia. Bigos juz jest na balkonie, czyli juz sporo zrobione. Do nas w tym roku teściowie przyjadą w niedziele, więc sie przyszykowac muszę. A teraz czekam na mezulka, bo poszedł po szczypiorek i zginął, a do kościoła mieliśmy iść. W końcu wielkie święto dzisiaj.

Kochane ja Wam chciałam życzyć cudownych pięknych, rodzinnych, usmiechnietych i słonecznych świat w tym na pewno dla nas szczęśliwym roku 2013!
 
Do góry