reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

..:: Staraczki marzec 2013 ::..

Moniqaa mysle ze chciala dobrze ale jej nie wyszlo. I tak nie ma jak sie starac.


A teraz z powodu zmiany czasu to jak ta tempke mierzyc? Ja mierze o 7.30 to teraz powinnam o 8.30?

Zatrulam sie chzanem.... tak mnie zoladek od wczoraj boli wymiotuje. ... porazka.... nie wiem jak ja wytrzymam w samochodzie 3h....

Milego mokrego dyngusa....obchodzicie?
 
reklama
Costa, współczuję, mam nadzieję, że już lepiej :happy:

A u nas wszystko zasypane śniegiem, właśnie na sankach byłam z Mikołajem, ale się za bardzo nie dało jeździć, bo za mokry śnieg, lepi się do sanek. In w sumie, cali mokrzy wróciliśmy, to liczy się jak dyngus :-D
 
Costa trzymaj sie jskos.
Jak bedzie dzidzius to mama napewno zmieni zdanie:-)

Wlasnie zostalam oblana przez mojeo mlodego. Sama mu w sumie kupilam pistolet na wode:-) U nas sniegu pelno, szkoda gadac jak patrzy sie przez okno.

Od soboty robie testy owulacyjne. Dzisiaj 14 dc a kreska testowa znowu ciut bledsza niz ta pierwsza. Cykle mam 26-28 dni. Sluz plodny juz sie skonczyl w sumie. Duzo go bylo od 9 do 11 dnia cyklu. wczoraj bolaly mnie jajniki. Myslalam ze to owu a test tego nie wykazal. Dzialania oczywiscie byly. Nie wiem czy testy owu moga nie wykazac owulacji?
 
patanka wszytsko jest możliwe, owu może być a testy tego nie pokażą jesli będziesz miała mało LH w moczu i na odwrót, test może wyjść mega pozytywny (ja tak miałam w grudniu) bo wyrzut LH jest a owulki nie będzie bo np pęcherzyk nie pęknie...

testy owu mogą pomóc określić kiedy będzie owulacja ale nie powie nam czy owu będzie na pewno :baffled:


ja stwierdzam, że pomimo pozytywnego testu owu u mnie owu w tym cyklu nie będzie, nadal tempka niska, zamiast w górę to ona w dół leci no i już za późno chyba na owu, no chyba, że cykl ma zamiar trwać ze 40 dni :confused:
 
Karola1986-21 u mnie podobnie mam wrażenie, że z owu nici, bo testy niby były pozytywne, a temp nie rośnie... Zesztą widać na wykresiku...




Patanka z tego co czytałam, to test owu może nie wykazać. Skok owu mogłaś mieć między testami (podobno też się zdarza).
Ja też mam cykle 26-28 dni. U mnie od 5dc były dwie kreski (jedna słabsza), 12 i 13dc dwie grubaśne krechy, 14dc znó dwie ale jedna już bladziutka.
Tylko, że nie wiem czy to owu było czy nie, bo temp niska...




Delewarre u nas też śniegu pełno, nic tylko iść i lepić zające :)





 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczyny, już mogę normalnie siedzieć tutaj i się nie bać, że ktoś z rodziny zobaczy na jakich ja stronach jestem. Już jestem w Warszawie, przyjechałam z moją siostrą, oni dalej do Bydgoszczy jadą do siebie :) Śniegu jest do kolan i dalej pada, piękne Boże Narodzenie mamy tej Wielkanocy :wściekła/y:

A u mnie niestety dupa :( :wściekła/y: Obudziłam się o 5:30, zmierzyłam tempkę i miałam 36 i 4, więc widoczny spadek :/ (zobaczcie na wykres, bo chyba widzicie ten wcześniejszy? Bo już nowy cykl się zaczął) I nie mogłam usnąć, bo już brzuch mnie bolał, wzięłam apap i już sobie założyłam podpaskę :wściekła/y: Wstałam po 9:00, brzuch bolał jeszcze bardziej, ale jeszcze krwawienia nie było lekkie plamienie. Dopiero ok 11 dostałam już normalną @ Nawet nie wyobrażacie sobie mojego wkurw***** :( :wściekła/y: Teraz wzięłam kolejny apap, bo nie mogę wytrzymać i leci ze mnie. Co my mamy zrobić, żebym zaszła w ciążę??!! Drugi cykl i się nie udało! Musimy działać dalej :(
A jak tam Wy??? Mam nadzieje, że którejś z Was (albo i wszystkim) się uda! :)
 
Ailatan1987 spokojnie, to dopiero drugi cykl. Trzeci na pewno będzie szczęśliwy. :tak::tak::tak::tak:
Wiem co czujesz na tą @, ja miałam ostatnio to samo. JUż się nastawiłam,a tu...
No nic głowa do góry... Kwiecień to idealny miesiąc na staranka :-)


Testujemy:
02.04.2013 - Anna2101
03.04.2013 - Smerfna85
04.04.2013 - Australijka
07.04.2013 - Patu$ka
10.04.2013 - AniołekBB
12.04.2013 - Marce_la
13.04.2013 - Katherinne, Patanka
14.04.2013 - Ananaska
15.04.2013 - Moniqaa
21.04.2013 - Agaawa
22.05.2013 - Costa
 
Nawet nie mam siły się bardzo wkurzać, bo mnie brzuch boli i nie mam siły na nic. Przyjechałam siadłam i siedzę przed tym laptopem. Zaraz chyba się wykąpię. Mój J jeszcze u swoich rodziców. Będzie pewnie za ok 2-3h.
Teraz zwalam wszystko na to, że może przez to, że on by na targach i przez 5 dni się nie kochaliśmy i może akurat wtedy miałam owu? :wściekła/y::-( Nie wiem... :( Już dziwnie długo mnie piersi bolały, 2 tyg aż do dziś! A tu @ :-( Maaaasakra!!! :wściekła/y: I teraz znowu tyle czekania, najpierw na owu, potem na to, żeby ta małpa @ nie przyszła :( :wściekła/y:

Mam urodziny 10 kwietnia :) Fajnie by było, jakbym w tym cyklu zobaczyła 2 kreseczki na teście :)
 
Ailatan 2 cykle staran to narawde niewiele. Z pierwszym dzieckiem udalo sie nam za 4 razem i to tez podobno nieduzo. Czytalam gdzies ze nawet jak ludzie sa zdrowi i jest owulacja to szanse na zajscie sa okolo 20%.

Trzeba sie starac dalej i cieszyc sie soba, sexem......
 
reklama
patanka - masz rację, wiem, że niektórzy starają się latami... Jak się nie chce to wtedy się wpada bardzo często. Kurde, chciałabym tak sobie wmówić, że nie chce ;) :-) Jak się wtedy staraliśmy to w pierwszym cyklu się udało, nawet sobie nie mierzyłam temperatury, ani nie robiłam żadnych testów owu. Po prostu miałam regularne cykle i sobie wyliczyłam dni płodne i codziennie się kochaliśmy i się udało, niestety długo w ciąży nie pobyłam, ale jednak udało mi się zajść. Teraz boje się, że może nie być tak łatwo :-(A słyszałam, że po poronieniu łatwiej zajść :( :-( Doła tylko złapałam :-(
 
Do góry