reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

..:: Staraczki marzec 2013 ::..

Wszystkiego Naj Naj Naj Costa :happy2: dwóch ogromnych kresek !!!!!
a wcześniej pięknej książkowej owulacji i całkowitego wyzdrowienia !
Dużo pozytywnego myślenia i dużo okołoowulacyjnego seksu :-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Costa STO LAT! Wszystkiego co najlepsze i tych dwóch upragnionych kresek przede wszystkim!
8219520-tort-urodzinowy-wektora-nagrywania-aswiece.jpg



Testujemy:
3
1.03.2013 - Ailatan1987
01.04.2013 - Anna2101
03.04.2013 - Smerfna85
04.04.2013 - Australijka
07.04.2013 - Patu$ka, Costa
10.04.2013 - AniołekBB
12.04.2013 - Marce_la
13.04.2013 - Kathe
rinne, Patanka
14.04.2013 - Ananaska
15.04.2013 - Moniqaa
21.04.2013 - Agaawa
 

Załączniki

  • 8219520-tort-urodzinowy-wektora-nagrywania-aswiece.jpg
    8219520-tort-urodzinowy-wektora-nagrywania-aswiece.jpg
    29,4 KB · Wyświetleń: 10
Costa NAJLEPSIAJSZEGO w dniu urodzin!!!!
Nie życzę Ci tego co wszyscy, bo to już wiesz. Życzę ciekawych pomysłów i oczywiście ich realizacji też.
Byś potrafiła cieszyć się z każdej chwili - nie tylko z tych cudownych, jak jest w zwyczaju.
Dobrego wyboru, gdy okaże się, że jesteś na dróg rozstaju. Byś spotykała tylko ludzi - aniołów.
By te z Twoich marzeń, które spłonęły, powstały z popiołów.
Optymizmu od stóp po czubek głowy, byś cokolwiek robisz angażowała się w całości, a nie do połowy.
By udało Ci się to, o czym inni by pomyśleć się nie ośmielili.
Wiedz, że tylko Ci, którzy mieli ponadprzeciętne pragnienia szczyty zdobyli. urodzinki Costy.jpg
Ale nas się dużo na liście zrobiło i już niedługo trzymamy mocniej kciukaski za Ailatan1987 Patu$ka nie martw się na zapas, ciesz się piękna owulką, będzie co ma być - na pewno pomyślnie
 

Załączniki

  • urodzinki Costy.jpg
    urodzinki Costy.jpg
    9,6 KB · Wyświetleń: 9
Ostatnia edycja:
Dziekuje wam dziewczyny az sie lezka w oku zakrecila :sorry:
Kochane jestescie.


Kurcze Zapomnialam termometru....jest u rodzicow a my u znajomych na kawe kawe a zostalisny na noc (teraz wiwm ze specjalnie)
 
ananaska - korci mnie :D Ale wczoraj sobie porozmawiałam z moim J i doszliśmy do wniosku, że zatestuje w niedzielę :) (sama, bo on będzie u swoich rodziców, a ja u swoich :-( ) Ale jakoś nie nastawiam się, myślę, że się nie udało :( Nawet dziś mnie piersi już nie bolą :(

Costa
- wszystkiego najleszego!!! :)

Smerfna
- mój czasami też potrafi ;) W tym tygodniu dostałam od niego bukiet pięknych 9 długich czerwonych róż :) Ostatnio się źle czułam ze 3 tyg temu to wziął takie moje ulubione danie z gruzińskiej restauracji na wynos i w domu zjedliśmy :)

Ja już po śledziku :D Z żoną szefa zrobiłyśmy sobie nie jajeczko, a śledzika :D
 
Ostatnia edycja:
Smerfna - mój czasami też potrafi ;) W tym tygodniu dostałam od niego bukiet pięknych 9 długich czerwonych róż :) Ostatnio się źle czułam ze 3 tyg temu to wziął takie moje ulubione danie z gruzińskiej restauracji na wynos i w domu zjedliśmy :)

Ja już po śledziku :D Z żoną szefa zrobiłyśmy sobie nie jajeczko, a śledzika :D

Ahhh a mój Trolek nic z tych rzeczy nie potrafi. Chyba go postraszę rozwodem może weźmie się za siebie hihihihi.
Fakt dziś post ścisły i już mi kiszki troszke marsza graja, ale twardo post to post nie ma to tamto ;-)
 
reklama
Smerfna85 metoda "na rozwód" nie działa - próbowałam :-p Zresztą na mojego R. nic nie działa, no chyba że WIELKI foch i stwierdzenie prosto z mostu, że chociaż jakiegoś kwiatka by kupił. To MOŻE kupi :-p No nic - wiedziałam na co się decyduję wychodząc za niego :-D Wybaczam mu te niedociągnięcia i zero romantyzmu, ale za to mam codziennie (albo prawie codziennie) śniadanko do łóżeczka :tak:


Smerfna85 napisałaś o tym jedzeniu i głodna się zrobiłam. A tu do 17 w pracy trzeba siedzieć i o dobrym obiadku do tej godziny to mogę pomarzyć :-(
 
Do góry