reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

..:: Staraczki marzec 2013 ::..

Ailatan, to chyba normalne w tym wieku, ze chce sie dzieci, ale nie kazda kobieta o tym mowi. Ja te trzy lata temu, jak bylam w Twoim wieku, chcialam strasznie, ale mam meza rownolatka i on po prostu jeszcze wtedy nie dorosl do tej decyzji, chcial zabrac sie za prace , by zapewnic dziecku w przyszlosci byt i ciagle to nie byl 'ten moment'. Jak mnie znajomi pytali, kiedy dzieci, zawsze mowilam, ze jeszcze nie chcemy - co bede sie zwierzac, ze ja juz pekam z tego chcenia a maz paskudnik nie chce sie zgodzic? Ale w koncu dorosl i chce bardzo, doczekalam sie. Mam nadzieje, ze samego dzieciatka tez sie wkrotce doczekam...
 
reklama
hej dziewczynki. Widzicie jedne pary chca i nie moga zajsc a innym to przychodzi tak bez trudu. Moj ojciech powtarzal zawsze tak w zartach ja jeszcze nie zdazylem wlozyc a mam w ciazy juz byla :D zawsze ubaw mielismy po pachy. Ale wszystkie dzieciaki do ojca podobni :D Mama zawsze jakas cieta riposte na te zarty miala.

Co do blizniakow...hmmmm mnie bardziej przeraza mysl o trojaczkach. Blizniaki jeszcze jakos dala bym rade. Ale z trojka od razy no nie wiem.
 
Dzień dobry ;)

Nie wiem co się u nas dzieje, ale dziś znowu przytulanko rano było ;) :biggrin2: Niby mój J wstał z łóżka po 6:00, ja usnęłam i zaraz wrócił pachnący i się położył :D Co tam, że był później w pracy :D :biggrin2: Uwielbiam takie poranki ;) Nigdy rano nie lubiłam, bo a to zaspana, a to coś, ale teraz widzę, że jestem pełna energii :-D

Ale chyba tempka mi spada, dziś miałam 36,75 :crazy: A wczoraj 36,9! :-(

Katherinne - mam koleżankę, która chciałaby już dziecko, jest w moim wieku, ale jej chłopak, (tzn. już mąż, w sierpniu ślub wzięli) nie chce i oni są razem już z 8 lat, a nigdy w życiu się nie kochali bez gumki! Nawet jak był czas, że brała tabletki to w gumce... Bo on nie chce dziecka jeszcze! On też w moim wieku jest. Z kolei mam koleżankę starszą 2 lata ode mnie, z chłopakiem też są długo już z 6 lat, planują ślub, ale powiedziała, że o dziecku to pomyśli dopiero po 30stce!!! Ona chyba sobie sprawy nie zdaje jak to teraz jest, że to wcale nie takie proste.
 
Patu$ka, tez bys dala rade, bo bys nie miala wyjscia. Kazdej z nas sie wydaje, ze by nie dala rady. Dlatego wlasnie nie mozna planowac ilosci lokatorow w brzuszku. Default: 1. Pozostale to zawsze bonus i niespodzianka :)
 
Ailatan1987, no no, to ładny poranek miałaś :-D Tych serduszek na wykresie u Ciebie coraz więcej :-D

Wiesz ja też nie chciałam długo dzieci, a teraz chcę, ale jak zaczynam się zastanawiać to zaczynam się wahać :wściekła/y: Już mam takie podejście - zawsze znajdę jakąś negatywną stronę, albo coś co można byłoby zrobić zanim będzie dzieciątko...
Mój małżonek jednak już się tak nastawił, że nawet ze mną program "O Matko" ogląda :-D:-):-)




Testujemy:
3
1.03.2013 - Ailatan1987
01.04.2013 - Anna2101
03.04.2013 - Smerfna85
04.04.2013 - Australijka
07.04.2013 - Patu$ka
10.04.2013 - AniołekBB
12.04.2013 - Marce_la
13.04.2013 - Kathe
rinne, Patanka
14.04.2013 - Ananaska
15.04.2013 - Moniqaa
21.04.2013 - Agaawa
 
ailatan ja tez czesto sie spotykam z kolezankami nawet starszymi ze one najpierws studia praca a dziecko po 30. A po 30 beda sie starac rok po roku a niestety po 30 zegar biologiczny tyka coraz szybciej.

Mam kuzynke starsza ode mnie o 4 dni i ona juz w 16 tyg jest. i ciagle mnie pyta jak tam jak tam? I mowie jej ze musze przejsc stymulacje hormonami bo nie jajeczkuje. A ona do mnie zebym rzucila hormony i poczekala az samo przyjdzie. No ludzie gdyby nie to ze ciezarna to chyba bym jej pier*** co ona moze wiedziec... Fakt ona twierdzi ze starali sie rok ale co to za starania jak jej facet ciagle za granic ato fakt przyjezdzal raz na dwa trzy miechy, i to tez nie powiedziane ze akurat trafil w te dni. Ale sie wielce hrabina madruje ile to ona sie nie starala. Nosz kurka mac...krew mnie zalewa jak cos takiego slysze. Ale jej nie przetlumaczy ze problem jest wtedy jak rok staran jest miesaic w miesiac a nie trzy razy w roku.
 
hej

ja juz o dziecku marzyłam w wieku 24 lat a urodziłam w wieku 28 ...o syna sie stralismy 1,5 roku...i kiedy juz sie załamywalismy i mialam isc do lekarza sie udało...

mój wczoraj stwierdził ze jak bedzie to bedzie ale by jednak teraz nie chciał...także jak teraz sie nie uda to gdzieś za 2 lata...super :-( za 2 lata moze nie byc takie proste :-(
 
Patu$ka, tez bys dala rade, bo bys nie miala wyjscia. Kazdej z nas sie wydaje, ze by nie dala rady. Dlatego wlasnie nie mozna planowac ilosci lokatorow w brzuszku. Default: 1. Pozostale to zawsze bonus i niespodzianka :)


tak ja wiem,ale glownie chodzilo mi o wzgledy finansowe jednak z jednej pensji utrzymac trojke malutkich dzieci na raz dom oplaty to bylo by ciezko.Ja decydujac sie na stymulacje wiedzialamz e moge liczyc na ciaze blizniacza. Ale o trojaczej nie pomyslalam:)jajnik pokazal na co go stac:)
 
reklama
Czesc dziewczyny
Ja sie przyszlam pochwalic ze moj mnie dzis obudzil tortem I wielkim misiem :-D oj ja chce miec urodziny codziennie :-D


Ja mialam testowac 07.04 ale raczej nie bede
 
Do góry