reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

..:: Staraczki marzec 2013 ::..

reklama
Ja testuję wieczorem (około 23), bo gdzieś wyczytałam, że najlepiej późnym wieczorem lub wcześnie rano.
Ja śpioch jestem więc rano odpada - już wystarczający problem mam z termometrem i mierzeniem temp, a nawet z łóżka nie trzeba się ruszać :-p
 
hej dziewczynki! Oj ktos tu po doooopie dostanie za te tesciory 9dpo!!! Kurde laski! Dajcie na wstrzymanie! Toz e na tescie pisza 6 dniowa ciaza to pic na wode. Nie kazda ma taki przyrost hCG! Poki nie ma @ jest nadzieja. A jak nie to kazdej ktora zrobi tesciora za wczesnie wysle kopniaka w dupala kurierem do domu:-):-):-)

Moje tesciory wychodzily negatywne jeszcze przed terminem @ wiecie jak sie dolowalam a tu jednak sie cos podzialo tylko nie utrzymalo. Oj nie czuje ze rymuje:-D


A teraz z innej beczki jak ida wam przygotowania do Świąt?
Ja dzis o 18 wizyta i bede podgladac moje 3 pecholki,czy juz ladnie pekly ;]

Testy owu ja robie po poludniu tak kolo 17. wczesnie rano?pierwsze slysze. hormon zaczyna byc produkowany popoludniu wiec popoludniu jest najbardziej wiarygodny,choc im blizej do owulki to nawet rano beda wychodzic.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
W instrukcji jest napisane " o kazdej porze dnia" ale tez właśnie wczoraj wyczytałam, że najlepiej wieczorem ok 23, tylko żeby nie siusiać 4 godz przed testowaniem.
Według moich wcześniejszych cykli ale bez testowania owu wychodzi mi owulacja w 16-17dc.
Tak liczyłam że jakby się w tym cyklu udało to bym miała termin na :-)
 
Patu$ka u mnie dopiero od dzisiaj zaczynam gotować, ale duzo nie mam do przygotowania, bo tylko w niedzielę
będziemy mieć znajomych na obiad. I to przyjadą z czteromiesięcznym bąbelkiem! Ciocia pościska maluszka:-)
 
Fuma_Foch i Karola1986-21 piękne kartki, cudeńka!!! Macie Kobietki zdolności twórcze. Gratuluję!


delewarre ciasta na pewno będą smaczne i znikną w oka mgnieniu.
Oj biedy ten Twój mężuś - półtora miesiąca duszenia go czeka.


ailatan1987 spokojnie nadzieja nadal jest. Może masz po prostu małe stężenie hormonu ciążowego. Tyle dni już przeczekałaś więc i te 2-3 zlecą szybciutko i wszystko się wyjaśni
 
hej

dziewczyny trochę podstepem troche mój chce i nie chce sama nie wiem...trudno stało się ;-)
wczoraj się kochaliśmy...wychodzi mi że to poczatek dni płodnych...boże trzymajcie kciuki...bo..mój mąz rano dzis stwierdził jednak że zaczekajmy z dzieckiem bo nie damy rady finansowo...dobry jest co:wściekła/y:teraz nich mnie nie wpienia...:-Dmam nadzieję że zywotność jego plemników jest długa bo dzis juz sie nie da go namówić na finał jak wczoraj;-)

mamy już synka 3,5 letniego :-)

testowanie wychodzi mi na 14 kwietnia
 
ananaska ja swojego tez wczoraj namówiłam na boboseksy. Powiedziałam,ze trzeba troche potrenować przed złotym strzalem, wtedy plemniczki są lepszej jakości;-) Nie stawiał oporu:-D
 
reklama
Trzeba się zbierać do pracy... Żeby mi się chciało tak jak mi się nie chce...
Już chcę wolne.

Kobietki, które bierzecie wiesiołek: przerywacie branie po owulce?
 
Do góry