reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

..:: Staraczki marzec 2013 ::..

ananaska ja swojego tez wczoraj namówiłam na boboseksy. Powiedziałam,ze trzeba troche potrenować przed złotym strzalem, wtedy plemniczki są lepszej jakości;-) Nie stawiał oporu:-D

no tylko Twój to chce a mój ni w pipe ni w oko..zmienia zdanie co chwilę...teraz jak się udało to niech zbiera na wózek:-Da jak nie to on chce aż mały pójdzie do szkoły czyli za 2 lata...boshe....:sorry:

ale wczraj miaąłm taki gęsty śluz...wychodzi mi ze to był 10dc...plus doliczyć zywotnośc plemników...ja pierdziele on zawału dostanie słowo daje jak się dowie:-D
 
reklama
Żabucha, zamiast pisać pod pod postem proponuję edycje już napisanego, bo jeszcze jakiś moderator się doczepi ;-)


patu$ka ja właśnie dlatego robię wieczorem, bo większość źródeł jednak podaje by testować wieczorem, ale jednak zdarzały się i takie co pisały iż rano. Zawsze zostaje opcja - rano i wieczorem, w końcu hormon przez noc nie zaniknie :-D
 
która z Nas najwcześniej testuje?? ja w grudniu dokładnie w wigilie poroniłam..to był 6tc...:-(więc lipiec mi odpadł...chciałam te 4 lat róznicy i widze maleńką szansę na grudzień...
 
Moniqaa dzięki za radę;-)
Ananaska ja bedę testować ok 14-15 kwietnia, akurat na romantycznym weekendzie z okazji naszej rocznicy. Ale byłby prezent:-D
Spadam do pracy
 
Dziewczyny, ja wiem, że głupio robię, ale jestem w gorącej wodzie kąpana :D :-) I oczywiście myślę sobie, ze jak wyszedł negatywny to już wszystko stracone :(
Patu$ka poproszę kurierem tego kopniaka w dupę :D :-)

My wieczorem to jesteśmy tak padnięci ostatnio, że nawet nie mam ochoty na nic :D Za to od 4 dni jak mój J budzi się do pracy o 6:00 to zabiera się do działania, a ja wcale nie protestuje ;D :-) Szkoda, że przez cały cykl nie ma płodnych dni :D :-) Wtedy na pewno by się wstrzelił :D

Siedzę w pracy i się nudzę... Jutro chyba wyjdę wcześniej z pracy. Moja siostra z mężem będą jechać do naszych rodziców, wiec się z nimi zabiorę, bo z Bydgoszczy będą jechać przez Warszawę ;)
 
Ostatnia edycja:
Owu 98% w kwietniu będzie, więc w sumie to już pod kwietniowe staraczki się zaliczam :eek: Jeśli będę testować to dokładnie w swoje urodziny 15.04 - ale miałabym prezent jeśli by się udało :happy:


To widzę mamy podobne terminy, w sumie takie same :p
 
która z Nas najwcześniej testuje?? ja w grudniu dokładnie w wigilie poroniłam..to był 6tc...:-(więc lipiec mi odpadł...chciałam te 4 lat róznicy i widze maleńką szansę na grudzień...

Ja tez poroniłam w grudniu - 7.12 - teraz po przerwie 3-mies zaczęliśmy działać :-) zdecydowanie od przedwczoraj ;-) bo dni płodne w toku, więc jak nie przyjdzie ta franca @ to myślę, że ok 11-12.04 jakiś teścik będzie (oby.....).

dziewczyny na USG (w ubiegłym tyg) okazało się, że mam w lewym jajniku dwa pęcherzyki (23 i 21 mm), a w prawym 14 mm. Lekarz powiedział, że ten w prawym zwiastuje owulację ale od wczoraj boli mnie lewy jajnik (tak jak przy normalnej owu) ale i prawy też... o co chodzi??? :confused2:
 
reklama
to widze że tu Nas wiecej na kwiecień i podbne terminy na testowanko :-)
mnie przy owulacji też jajniki pobolewały i to prawy bardziej ostatnio...ale to już chyba wtedy wg wyliczęń było zagnieżdzenie.mam ksiązke nt ciazy i jest tam info własnie że w prawym jajniku następuje zagniezdzenie...
marce_la nie mam pojęcia...może to taki Twój urok i zwykłe własnie pobolewanie...chyba nt bolów jajników to mozna by pisać i pisać..

jakby co czekamy na 2 kreski jak na wiosnę z utęsknieniem a Pani zimie i @ już podziekujemy :-p
 
Do góry