reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

..:: Staraczki marzec 2013 ::..

Karola -jeszcze co do miesiąca urodzenia- moja najlepsza kumpela miała kiedyś chłopaka,kory był ze stycznia i bardzo na to narzekał.Bo on był znowu najstarszy i zawsze się czuł przerośnięty.Tak,ze widzisz -nie dogodzisz:-D.

A tu Wam się pochwale,moją produkcją , jak mi się uda wkleić zdjęcie
 
reklama
fajne kartki fuma

to ja też się swoimi baranami pochwalę, hehe

IMG_0949.jpgIMG_0954.jpgIMG_095f9.jpgIMG_0911155.jpg
 

Załączniki

  • IMG_0949.jpg
    IMG_0949.jpg
    23,5 KB · Wyświetleń: 20
  • IMG_0954.jpg
    IMG_0954.jpg
    20,8 KB · Wyświetleń: 13
  • IMG_095f9.jpg
    IMG_095f9.jpg
    28,1 KB · Wyświetleń: 16
  • IMG_0911155.jpg
    IMG_0911155.jpg
    19,1 KB · Wyświetleń: 13
No dziewczyny, super te baranki robicie! Ja bym nie umiała :)

Co do urodzin w styczniu - mój J jest z 8 stycznia ;) A moja siostra z 29 grudnia :) I właśnie między nimi jest 10 dni różnicy, a jednak rocznikiem rok :)

Właśnie mierzyłam teraz tempkę, tak, żeby sprawdzić, bo czuję, że nie mam na pewno 36,6 i mam 37,7. Wczoraj miałam 38 i się cały dzień źle czułam. Dziś na szczęście jest ok, dobrze się czułam, chyba dlatego, że w końcu się wyspałam, wstałam siku dopiero po 5:30, po zmierzeniu tempki ;) A teraz już jestem wykąpana i spać mi się chcę, a jeszcze Tap Madl o 21:30, nie wiem czy wytrzymam tyle czasu :D:-)
 
Dziewczyny, śliczne te kartki :tak: Ja nie dałabym rady, nie mam talentu do takich rzeczy, ale zazdroszczę tym co potrafią takie cudeńka wyczarować.

Test owu jak zwykle - negatywny. No nic jutro jest kolejny dzień i drugi dzień pomiarów temp. Mam nadzieję, że to nakieruje mnie na coś :-)


Miłej nocy :-)
 
:sorry: ciężki dzień wczoraj miałam, przez tą sprawę z pracą musiałam jechać do Wrocławia i tam jeszcze się nasłuchałam :cool: Fajnie, ale ludzie są popierniczeni, jakby naprawdę nie było większych problemów na świecie niż moja poprzestawiana tabelka. A później mówią, że urzędnicy pierdołami się zajmują - no bo się zajmują :-)
Jakoś przetrwałam, ale jak wróciłam to mnie tak głowa rozbolała i w sumie boli do teraz. Ale co tam, co mnie nie zabije to wzmocni :-)

fuma, karola , śliczne baranki robicie. Ja robiłam przedwczoraj z Mikołajem takie wyklejane z waty, ale one to się nadawały tylko do przedszkola :-). Zabrał je wczoraj ze sobą w plecaczku, bardzo dumny z siebie :-), bo na wystawie zostały.

A ja dzisiaj będę miała zakupowy szał, bo będę piekła ciasta na święta (przez moją siostrę, bo się wypięła i idzie do swoich teściów, a zawsze ona piekła). Nie bardzo mi pieczenie wychodzi, ale trudno co wyjdzie to wyjdzie :tak:

Rozmawiałam wczoraj z Ł, bo tak liczę, że na koniec kwietnia wróci, ale jeszcze nic nie wiadomo :-( Za to jest szansa, że przyjedzie na 1,5 miesiąca :-D Niech ja go dorwę :-D:-D:-D
 
Ailatan, nie martw sie, może jeszcze za wcześnie. Zobaczysz za dwa dni. Jest nadzieja.

Piękne te kartki. Cudo! Ja tez nie mam takich zdolności.

wczoraj zrobiłam bigos, dzisiaj sprzątam na błysk kuchnie. I zakupy muszę dokończyć. Gardło mnie boli niestety, temperaturę mam podwyższona. Niech ta pogoda sie poprawi, to może przestaniemy starać i kichac:)))
 
Dziewczyny piękne te wasze kartki - ale jesteście zdolniachy :)

Costa cykl może być bez owu, a co do Twojego nastroju to niem artw się, niedługo na pewno zaświeci nad Tobą słońce :) A jeśli czujesz, że wizyta u psychiatry pomoże, to jak najbardziej idź! Żeby wszystko zaczęło się dobrze układać, najpierw Ty musisz dobrze się czuć - przede wszystkim psychicznie.

Agaawa wierzę, że cały ten czas zostanie Ci w końcu wynagrodzony słodkim bobasem. Ważne, że moższe zajść w ciążę - ostatniej nie udało się donosić ale kolejna już musi być udana - ja tez tak sobie tłumaczę. Głowa do góry!

ailatan ty wkręcona jestes :tak: poczekaj jeszcze kilka dni, jeszcze @ nie przylazła, więc &&&&&&&&&& ;-)
 
reklama
Kolejny dzień ale od dzisiaj właśnie zaczynam testy owu. Wreszcie!!!
Dzisiaj mam 13dc czyli przy moich średnio 30-dniowych cyklach od dzisiaj zaczynają się dni płodne.

ailatan nie ma się co nakręcać. Póki nie masz @ nie wiesz do końca czy fasolka jest czy nie.

Dziewczyny o której godzinie testujecie?
 
Do góry