reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

..:: Staraczki marzec 2013 ::..

ja Was rozumiem ale u mnie to nie do końca jest tak, że "jak nie ten cykl to następny" bo ja od 7 miesięcy staram się i od 7 miesięcy nie mam owulacji (przez pół roku na bank nie miałam, ostatniego cyklu nie jestem pewna) więc jeśli owu by była to z jednej strony nic tylko skakać pod sufit z radości i seksić się na potęgę, bo nie wiadomo czy w następnym cyklu owu też będzie czy nie. No a z drugiej strony dylemat czy nie lepiej odczekać by mieć pewność, że dziecko urodzi się już w nowym roku.

dobra, nie zanudzam Was moimi rozterkami, zobaczymy czy owu będzie i decyzję będę podejmować wtedy, na gorąco, jeśli maluszek chce urodzić się w grudniu to mu nie będę zabraniać a jak chce poczekać do stycznia to też dobrze...

co ma być to będzie.
 
reklama
Ciekawa jestem patu$ka jak tam te Twoje pęcherzyki. Mocno Ci kibicuje aby wszystko ułożyło się po Twojej myśli!!!! Jak Wam Moje Panie mija dzisiejszy dzionek? Ja jakoś taka nerwowa jestem że szok, malutki powód i już piorunami strzelam:tak:
 
Dzien jak co dzien musze pranie zlozyc i po prasowac.

Cycole mnie znowu bola a sutki tak jak miesiac temu... no ja tez jestem bardzo ciekawa ale jutro do 18 musze czekac...

No juz po poltorej roku moglo by sie udac.
 
Cześć Dziewczyny!


odebralam dzisiaj wyniki z 3 dc. Jestem zadowolona, bo wszystko jest w normie:
zelazo 134 ( norma 37-145)- jest OK
TSH 1,47 ( norma 0,27 - 4,0) - jest niezłe, bo rok temu miałam prawie 2,5
FT3 3,28 ( norma 2-4,4)
FT4 1,34 ( norma 0,93- 1,7)
FSH 7,9 ( norma 3,5-12,5)
LH 7,2 ( norma 2,4-12,6)
stosunek LH/ FSH wynosi 0,91, czyli całkiem jeszcze niezłe:))
Estradiol 35 (12,5-166)
Testosteron 12,01 (6-82)
Toxoplazmoza IGG (-) IGM (-) czyli ze jeszcze nie przebylam
Rozyczka IGG (+) IGM (-) czyli sa przeciwciala
Cytomegalia IGG (+) IGM (-) przebyta, sa przeciwciala
jeszcze czekam na AMH i androstendion, ale to ok 20 dni sie czeka.


kolejnye badania w 12-14 dc LH i Estradiol, a potem 21 dc Progesteron i Prolaktyna.


wychodzi na to ze wszystko ze mną ok. Pls zerkniejcie na te wyniki, może coś sie Wam jeszcze rzuci w oczy. Dzięki.
 
Agaawa - nie znam się kompletnie na tym. Prywatnie robiłaś te badania?
Patu$ka - myślałam o Tobie i o tych pęcherzykach ;) Trzymam kciuki!!!

Z godzinę temu pobolewał mnie trochę brzuch jakby na okres... Tak dosłownie ze 2 minuty. Chyba dostanę okres i dupa z tego wszystkiego :/ Ale tak jak któraś z Was napisała - co ma być to będzie ;) Nie chcę się dołować, bo i tak ostatnio to tylko w depresje przez to wszystko wpadam.
 
Bo ja taka niecierpliwa jestem :D Mój J powinien być w ciąży, tak byłoby najlepiej ;) Spróbuje się powstrzymać przed zrobieniem testu dziś wieczorem :p I zrobię jutro rano, taki z apteki ;) :-)
 
a dlaczego jak z grudnia to rok do tylu?;-)
przeciez co to za roznica:-D
ja jestem z listopada, jaka jest roznica miedzy mna a kolezanka siedzaca obok ktora jest ze stycznia tego samego roku?

Karola - poczekaj na owu i zaufaj swojej intuicji ;-)

Ailatan - trzymam mocno kciuki za jutro rano!!!!!

Patuska - jestem pewna ze peknal - chociaz jeden

Agaawa - super wyniki!! normowa dziewczyna!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ailatan robiłam na abonament w Luxmedzie, ale i tak musiałam dopłacić, bo nie wszystkie były na abonament. Ale chce je zrobić wszystkie ze względu na to przebyte poronienie. Bo uważam, ze zanim zacznę sie szprycowac jakimiś hormonalne, to dobrze by było sprawdzić jak jest u mnie naprawdę. Teraz jeszcze droznosc jajowodow zrobię i wtedy mogę zacząć sie wspomagać CLO, czy tez szykować do inseminacji.

mam taki pogląd, ze wspomaganie sie różnymi lekami hormonalnymi na hybił trafił to troche bez sensu jest, szczególnie, ze mamy teraz mnóstwo możliwości diagnostycznych. Dlatego robię sobie te wszystke badania.
 
Do góry