reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

..:: Staraczki marzec 2013 ::..

u mnie ostatnia @ byla 19 marca. Wiec termin bylby na 26 grudnia. Moj synek urodzil sie dokladnie w terminie wiec juz wyobrazam sibie jakbym miala rodzic w swieta gdzie jest jeden lekarz na dyzurze i nikt mi nie bedzie chcial dac znieczulenia hihih. A niestety odczas pierwszego porodu mdlalam z bolu i gdyby nie dali mi zewnatrzoponowego to nie wiem jakby sie to dla mnie skonczylo. Ja mam taki system obronny organizmu jak bardzo oli odrazu slabo mi i mdleje. A oni dziwnie na mnie patrzyli wtedy:-)

Delleware u mnie tez w swieta zasze duzo ludzi:-) W ogole fajnie ze ida juz swieta...
Moniqua ostatnio mialam cykl 26 dni. Dzisiaj 8 dc. Zwykle byly 28 dniowe wiec nie wiem...
 
reklama
Delleware - tak właśnie myślę, że mój wykres nie jest najgorszy, ale pewnie już zaczyna temka spadać na @ :-(

Co do rodzenia to wcześniej zawsze wolałam, żeby moje dziecko urodziło się na początku roku, ale teraz patrząc na to, że w ciążę nie jest tak łatwo zajść i nie chce zwlekać to może się urodzić i w grudniu :)

A na Święta jestem u rodziców ;) Sama bez mojeg J :/ Bo całe Boże Narodzenie był u mnie, więc teraz kazałam mu być u swoich rodziców ;) Do moich przyjeżdżają siostry z mężami, więc będzie rodzinnie :)
 
Witajcie wieczornie,

Delewarre, przykro mi, bo myślałam, ze Tobie sie uda. A takie miałysmy piękne temperaturki:)):sorry:

ja lubię zielona herbatę, nie wiedziałam, ze ma takie pozytywne skutki, pójdę zakupić jakaś lepsza markę fusiasta, może nie zaszkodzi, a pomoże?

dziewczyny, napiszcie coś wiecej o wit. b6. Ja lykalam cały poprzedni cykl i teraz tez razem z kwasem foliowym. Ale coś nie zadziałała:-)

Dzisiaj zrobiłam komplet badań, puscilam 350 zł, mimo, że miałam większość badań na abonament. Większość wyników jutro, a AMH i jakiś inny ( nie pamietam nazwy) do 21 dni. Poza tym krwawienia strasznie, dobrze, ze mnie nic ńie boli okresowo, ale za to gardło zaczęło mnie pobolewac. O nie! Ostatnio całe święta Bożego Narodzeńia orzechorowalam. Czyżby powtórka z rozrywki?

trzymam kciuki za testujace juz niedługo.
 
Mi wszystko jedno kiedy rodzic byle zajsc donosic I urodzic. Oczywiscie najbradziej by mi pasowalo najszybciej w maju to bym studnia skonczyla ale szczerze mi to wisi... skacze tak czy siak.

Brzuch mnie pobolewa a na tescie tez ledwo krecha....jak sie nie uda to kupie te digital z buzka... tylko szkoda mi bedzie testowac codzienie od 8dc bo one drogie:sorry:
 
Mi wszystko jedno kiedy rodzic byle zajsc donosic I urodzic. Oczywiscie najbradziej by mi pasowalo najszybciej w maju to bym studnia skonczyla ale szczerze mi to wisi... skacze tak czy siak.

Brzuch mnie pobolewa a na tescie tez ledwo krecha....jak sie nie uda to kupie te digital z buzka... tylko szkoda mi bedzie testowac codzienie od 8dc bo one drogie:sorry:
 
agawa ale ile mg wit B6 łykałaś?

ja miałam wit. B6 50 mg i przez pierwszy cykl łykałam ją 3 x 1 tabletka, czyli łacznie 150 mg dziennie. Potem w drugim cyklu brałam już sobie po 100 mg / dziennie. A teraz jak mi się przypomni, albo raz dziennie albo zamiast samej wit. B6 to łykam taką wit. B6 z magnezem ale tam jest mniej wit B6 w składzie.
 
Ja biorę Femibion Natal 1, codziennie jedną tabletkę od końca września - jak się dowiedziałam, że jestem w ciąży to mój dawny gin kazał brać, a jak niestety poroniłam to moja nowa gin powiedziała, żebym dalej brała, jeżeli chcemy się starać o dziecko, więc biorę cały czas do tej pory :)

Kurde jakieś dreszcze i gorączkę mam! Nie chcę być chora :/ Głowa mnie pobolewa i trochę mi znowu nie dobrze :/ Na poprawę humoru zamówiliśmy sobie na kolację sushi i to tyle, że jak narazie mam dość na jakieś 2 tyg :D :-)

Lecę się kłaść :) Dobranoc ;) Ostatnio o 22 chodzimy spać, nie wiem co się dzieje :)
 
Eh... i znów jedna kreska na teście owu (no druga jest, ale jakby jej nie było - czyli taka jak zwykle) :no:
No nic mówi się trudno... a od rana mierze temp. mam nadzieję, że się obudzę :-D


Kolorowych snów :-D
 
reklama
No ja biorę właśnie ta witaminie b6 z magnesem 1 x dziennie. Ale może powinnam zwiększyć dawkę, albo kupić sama wit b6? Powiedzie na co właściwie ta witamina? I jak sie dawkuje?
 
Do góry