reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

..:: Staraczki marzec 2013 ::..

witam, co do zielonej herbaty to ja też jej nie lubię w sumie nie wiem czy coś by pomogła.

natomiast jeśli chodzi o plamienia w środku cyklu i nieregularne cykle to wydaje mi się, że mi pomogła wit. B6 brania w sporych dawkach, w pierwszym cyklu brania jej plamienia jeszcze było ale trwało tylko 2 dni (zazwyczaj było to 4-6 dni), w drugim cyklu plamienia nie było wcale no i @ przyszła naturalnie, bez wywoływania Luteiną no i chyba po raz pierwszy była owulka :tak:

jeśli w tym cyklu również nie będę miała plamień ok 20 dc to będę wychwalać wit B6 pod niebiosa :-)
 
reklama
Kurde dziewczyny, cały dzień czułam, że mam podwyższoną temperaturę, ale teraz wróciłam do domu zmierzyłam i mam 38 :/ Nie wiem co się dzieje. Bo ogólnie czuje się dobrze poza tym, że dziś jakoś mi było niedobrze, brzuch mnie pobolewał jak na okres i trochę mnie mdliło :/
 
ailatan hmm jak na moje oko to podwyższona tempka, bół brzucha jak na @ i mdłości to dobry znak :tak:

no może na te mdłości to ciut za szybko ale pomińmy ten fakt :-)
 
a jakie masz testy?
ja robilam 9dpo ale normanym z apteki, wyszedl bladzioch a na tym z ebay-a to nawet w 11 dpo byl cien cienia kiedy na normalnym z apteki byly 2 krechy:sorry:
ale Karola ma racje
9dpo zadko co wychodzi
sproboj za 2 dni
a objawy masz takie jak ja mialam:-D

co do zielonej herbaty to ja pije sporo. ok 4 kubkow dziennie (lubie)
i witamine B6 tez polecam bo uwazam ze mi sporo pomogla;-)
 
Ostatnia edycja:
Trzymam kciuki za krechy :-D
My w czwartek jedziemy odwiedzic znajoma mojego chlopa :-D ona ma 6miesiecznego synka to sie wybawie :-D juz sie nie moge doczekac hehe


Co do mdlosci to mnie od 3 dni mdli musza mi hormony szalec
 
Ja także lubię zieloną herbatkę, a szczególnie taką z cytrynką lub innym dodatkiem. Trzeba trafić na swój smak, wtedy zielona smakuje. Zresztą zielona zielonej nie równa...

Zrobiłam postępy - zaopatrzyłam się w końcu w termometr :) Dwa miejsca po przecinku, więc mam nadzieję, że się sprawdzi. Jak myślicie jak zacznę od jutra mierzyć to coś da, czy bez sensu zaczynać pomiary w 10dc?


Ailatan1987 wg mnie troszkę za wcześnie na test. Jakiej czułości masz testy, bo wiem, że są różne - to też może masz jakiś mało czuły?
 
Moniqua - 10dc to dobry czas
ja pierwsze pomiary zaczelam chyba w 20dc:-D


a co do testow to jeszcze raz powiem, ze te 10 miu z ebaya to wcale nie takie czule:angry::baffled:
gdybym je robila to nawet nie wiedzialabym ze jestem w ciazy
to juz 25 miu szybciej wyszedl
lepiej poczekac i kupic pozadny test i zrobic raz a dobrze:tak:
 
reklama
Zamówiłam testy na allegro i teraz ten zrobiłam. Nie ma tu napisane jakiej jest czułości ;/ Jednak chyba wolę wydać więcej, ale wiedzieć co i jak. Jakaś firma - Nordtest. Jeszcze czekałam, żeby jakiś cień cienia zobaczyć. Razem z moim J pod światłem patrzyliśmy, ale nic nie widać :/ :-( W razie co mam jeszcze jeden normalny z apteki test. Ale może i za wcześnie :) Ale nie nastawiam się na nic, chociaż chciałabym...
 
Do góry