reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki luty 2013

Kasiol szczepienia dodatkowe nam nie przysługują niestety bo to tylko jak według tygodnia ciąży jest wcześniak. Oceny neonatologicznej NFZ nie bierze pod uwagę przy refundacji także dla nich Julka urodzona w terminie :)
Co do planów wyjazdowych to jak M. dostanie urlop to jedziemy :)

Kiedy do pracy wracasz?
 
reklama
hej
natuś wracam 18 listopada, mam jeszcze troszkę dlatego powoli próbuje ogarnąć jego jedzenie. Dostałam recepte na puszkę mleka dla alergików Bebilon Pepti ale żeby dostać kolejne musze mieć zaświadczenie od alergologa-czyli musze sie do niego wybrac ale pozostaje mi tylko prywatna wizyta( mleko na recepte 11 zł a bez 35 zł ). Na razie wymysliłam -że mały zje ok 6 mleko moje, śpi do 8,30-więc 9-10 mleko z butli dalej ok 12 obiadek i o 14,30 juz moje mleko bo bede w pracy do 14:) postaram się jeszcze pokarmić go do świąt-tak też karmiłam Kali i mimo że już boli mnie na to serce-wiem że to dla niego odpowiedni moment-później już byłoby tylko gorzej. Mały ma cały czas katar-mimo to miał szczepienie bo ponoć też to alergia. Jest już bardzo kontaktowy zaczyna polować na przedmioty np chusteczki żeby je wymiętosić i powyciągać:) Pare razy juz usiadł-z pozycji półleżącej ale z leżenia jeszcze nie. Mam nadzieje ze usiadzie niedługo bo babci bedzie łatwiej się nim zajmować. No i Kalina chyba już się na amen w nim zakochała :) A Felek ją uwielbia.
Jak wasze księżniczki? Akuku jak u was mija czas? Mama jeszcze ci pomaga?
Natuś a jak Julcia? jeszcze troche i bedzie 3 miesiące-to chyba taka ważna granica:) później z górki kochana:)
paulina pięknie wyglądasz podglądałam na fb:)
tyśka co tam u Ciebie?
 
Hej Kasiol moja mama pojechala juz z miesiac temu. ..

Kos sobie radze hehe. Chlopcy teraz dwa tyg wolnego wiec jest co robic. Haha
 
Kasiol to jeszcze miesiąc masz, masakra jak to przeleciało :) niezła różnica w cenie tego mleka, faktycznie warto w takim razie mieć receptę, tym bardziej że jest możliwość żeby regularnie je dostawać.
Super, że Felek już takie postępy robi! I że taki fajny kontakt mają z Kalinką :) szybko się za siadanie wziął :)
Moja Julka niedługo trzy miesiące.. też już coraz bardziej kontaktowa, głuży na maksa a jak nikt jej na to "gugu" nie odpowiada to krzyczy z pretensją w głosie hehe ;) a poza tym stara się już obrócić z plecków na brzuch i odwrotnie, już niewiele brakuje żeby na brzuszek się obróciła-raz było już mega blisko, ale ja leżałam obok i się ode mnie spowrotem odbiła na plecki heh ;) generalnie złości się, że się jej nie udaje-chyba jest nerwusek po mamusi hihi ;)

Akuku właśnie sobie wczoraj myślałam, że u Ciebie pewnie dużo roboty bo się cały tydzień nie odzywałaś a zwykle zaglądałaś częściej :) z brzuszkiem Ali już lepiej?
Chłopaki wolne to pewnie w domu wesoło :)
 
Natka zagladam jak karmie Alicje ale nikt nie pisze ..
Tak z brzuszkiem juz lepiej choc nsfal staly czas kolek jest. Codzinnie okolo 17 mafudzi i nie ma opcji by jechac autem wieczorem.. wyje tak ze az sie dusi.. musielismy dwa razy wracac tak ze ja na rekach mialam bo sina az byla.. wkdac ze ja w tej pozycji bardzo boli. Takze nigdzie nie jezdzimy wieczorami puki co...

Niedlugo haloween i mialam isc z chlopcami ale nie wiem jak to z Alicja bedzie..

Tak w domu wesolo. Caly zeszly tydzien chodzilam z nimi na zajecia organizowane w naszym aquaparku. Maja tam sale gimnastyczne itd. Chodzili na tenis badmknton i pingpong, na zamki do skakania trampoliny akrobatyczne itd... byli na zajeciach grupowych dzieci.. glownie bieganie gonienie sie itd.

Bylismy tez na zajrciach dla Emilka i tez sie bawil ;)
A ze zajecia byly 2/3 razy dziennie to bylam e ciaglym ruchu bo miedzy zajeciami mialam okolo godziny na ogarnianie obiadu sprzatnie itd..
W tym tyg tez sa takie zajecia.. ale oni nie chca zabardzo isc a ja sie nie brde pozniej denerwowoac ze ide a oni nic nie korzystaja.. np byla kula co w niej mozna po wodzie chodzic to nie chcialo im sie stac w kolejce..
 
Kurcze, biedna Ala z tymi kolkami. Ona już lada dzień 2 miesiące będzie miała więc z każdym tygodniem powinno być już coraz lepiej. Ponoć do 3 mca najczęściej kolki się pojawiają.
Fajne te atrakcje dla dzieciaków, szkoda że już nie chcą jechać..

Ja też zaglądam tutaj ale sobie pomyślałam, że sama sobie na posta odpowiadać nie będę hehe :p szkoda, że tak nam forum ucichło, brakuje mi czasem tych codziennych "pogaduszek" z Wami o wszystkim i o niczym :) no ale tak to chyba bywa na forach, że z czasem robi się coraz ciszej- a szkoda.

Miłej nocki :)
 
Natka wiesz nie jest zle jak jestesmy w domu .. mamy juz pozycje w ktorej sie zawsze uspokaja i ja tak nie boli. Takze nie ma wielkiego placzu..
Dzisiaj ma dwa miesiace dokladnie ;)

A na atrakcje wcxoraj poszlismy jednak.
 

Załączniki

  • 1445415778519.jpg
    1445415778519.jpg
    33,9 KB · Wyświetleń: 33
Hej dziewczyny:)
Ja jakos weny nie mam... W sumie to w temacie malenkich dzieci to nie bardzo sie juz odnajduje:) Moj Marcel za 3 dni konczy poltora roku. Taki jest nerwus i szkodnik, ze normalnie musze meliske litrami pic, bo nie daje rady. Normalnie nie mozna niczym go zadowolic, krzyczy ze chce pic, daje mu picie, a on rzuca nim o podloge i krzyczy dalej. i tak ze wszystkim i caly czas. Jakos to trzeba przetrwac. Remont tez sie ma ku koncowi, ukladamy panele. Mikolaj chodzi do przedszkola i ostatnio tez w domu malpiego rozumu dostaje, a juz taki fajny grzeczny byl...:(
Kasiol dziekuje Ci bardzo:):*
O jaaa to jeszcze cztery tyg i do pracy... Ja to tez bym chciala juz isc, ale nie mam z kim chlopakow zostawic... A zaplacic zlobek, zaplacic komus kto bedzie odbieral ikolaja ze szkoly i go tam prowadzil plus dopilnuje go chwile po przedszkolu plus dojazd do pracy to srednio by mi sie oplacalo...
Natka Julcia mala spryciula:) ile juz wazy? nadal taka drobniutka jest?
Akuku ja jestem zakochana w Twojej Alicji... Cudna:) Bym Ci ja ukradla, ale mieszkasz za daleko:)
 
reklama
Paulinka haha to chyna dobrze ze tak daleko mieszkam :p
Nie oddam nikomu haha.
Moj emis tak jaj Twoj Marcel .. krzyczy wybucha haha. Ale jakos dajemy rade.. uf choc nieraz jest ciezko.
 
Do góry