reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki listopadowe 2012 :)

Hej ;) Ja jestem ale mało mam ostatnio czasu na pisanie. Za tydzień się przeprowadzamy i jest masa roboty...

Kasoku - ja jak karmiłam piersią, to w ciągu 3 miesięcy straciłam 14 kilo. Ilościowo się nie ograniczałam ale musiałam trzymać dietę, bo moje dziecko jest dość mocno alergiczne :/ Ale teraz zdążyłam już z powrotem przytyć ;)

Kamilka - śliczna ta Twoja Hania i jaka duża! To moja mała ma 68 cm i waży najwyżej 7 kilo, a skończyła już 5 miesięcy ;)
 
reklama
Mam juz 10 dni ;);)

Kasoku ja nie wiem ile wazylam przed porodem, bo ja w tej ciazy sie wogle nie wazylam...traz tez sie nie wazylam jeszcze I narazie nie zamierzam coby soe nie dolowac jakos..ale widze ze schodzi powoli. Choc ja z brzuchem przed ciaza problem mialam...w sumie ja nie doszlam do takiej sylweyki jaka bym chciala.
Teraz nie chdze glodna ale jem lekko w miare. Tak zeby kolek nie bylo I tez zeby troche zgubic.
Moj Alex juz mi na brzuch naciska I mowi zniejsz sie brzuchu...
A kolezanka dwa dni temu ja przyszla to pierwsze pytanie czy ja czasem drugiego w brzuchu nie mam... dodam ze brzuch wcale taki duzy nie jest ..mam porownanie do kol. Ktora rodzila dwa dni przede mna I ma wiekszy.wiec chyba norma. Jeszcze troche I zaczne jakies brzuszki robic.

Jestem tak zakochana w Emilku ze szok. Tak pieknie pachnie ze az mi zal ze urosnie hehehe. Ja uzaleniona od dzieci jestem hehe.musze sie wykastrowac chyba ;p hehe

Zmykam bo po chlopcow do szkoly pojedzimy I spcerek zaliczymy.
 
Mam juz 10 dni ;);)

Kasoku ja nie wiem ile wazylam przed porodem, bo ja w tej ciazy sie wogle nie wazylam...traz tez sie nie wazylam jeszcze I narazie nie zamierzam coby soe nie dolowac jakos..ale widze ze schodzi powoli. Choc ja z brzuchem przed ciaza problem mialam...w sumie ja nie doszlam do takiej sylweyki jaka bym chciala.
Teraz nie chdze glodna ale jem lekko w miare. Tak zeby kolek nie bylo I tez zeby troche zgubic.
Moj Alex juz mi na brzuch naciska I mowi zniejsz sie brzuchu...
A kolezanka dwa dni temu ja przyszla to pierwsze pytanie czy ja czasem drugiego w brzuchu nie mam... dodam ze brzuch wcale taki duzy nie jest ..mam porownanie do kol. Ktora rodzila dwa dni przede mna I ma wiekszy.wiec chyba norma. Jeszcze troche I zaczne jakies brzuszki robic.

Jestem tak zakochana w Emilku ze szok. Tak pieknie pachnie ze az mi zal ze urosnie hehehe. Ja uzaleniona od dzieci jestem hehe.musze sie wykastrowac chyba ;p hehe

Zmykam bo po chlopcow do szkoly pojedzimy I spcerek zaliczymy.

czy on aby nie podobny do taty ? widziałam tylko Twoje zdjęcie ale wydaje mi się że do tatusia podobny co :-)

z tym brzuchem też różnie bywa,szwagierka po każdym dziecku coraz gorszy miała,niektórym po pierwszym zostaje taka oponka jakby,ja 2 tygodnie po porodzie decha byłam
o taka decha hehe
2jfduyo.jpg


a po porodzie siostra się ze mnie śmiała bo taki mały worek miałam na brzuchu odrazu po porodzie hehe na szczęście zlazł do płaskiego brzuszka,ciekawe jak teraz będzie,ale wydaje mi się że coś mi też tam zostanie na dłużej :-) moja znajoma po porodzie miała piłkę jak w 5 miesiącu,potem znowu płaska była
 
Ostatnia edycja:
Anabelko moje ma usta tylko , przynajmniej puki co...ale Viki do mnie podobny, szkoda ze moje geny takie slabe hehehe..ja to inkubator tylko jestem hehe.

Ja zachodzilam w ciaze z brzuszkiem wiec nie spodziewalam ani nie spodziewam sie ze zaraz bede plaska, no zobaczymy jak to bedzie..ale jakos nie czuje zebym miala wiekszy brzuch niz zachodzac w ciaze.. musze sie do ciuchow poprzymiezac bo nawet nie proboealam jeszcze hehe.
 
jezuu dziewczyny jak cierpie, mija 3 dzien antybityku i nic.. a zainfekowane mam cale dziasla po lewej stronie - nie wiem co to za cholerstwo :szok: 5,4,3,2 i juz prawie 1 tez
dzisiaj wybieram sie do polskiego dentysty bo chyba ten angielski cos zle diagnoze postawil :baffled:

ja z mr.google mysle ze mam nadzerkowe zapalenie dziasel
ale co ja tam moge wiedziec :wściekła/y:

boli...

Kasoku u mnie waga spada baaaaaaaaaaardzo powoli z +22 mam -14 dopiero
karmie tylko cycem i wcale nie jem duzo :no: 3 posilki dziennie bo czasu nie ma
platki z mlekiem, jakas bulka z czyms i jogurt, jakis owoc..
ja skolei nie ograniczam nabialu bo bardzo mnie ciagnie do mleka
pije sporo i Mlodej pasuje, kolek nie mamy a widze ze mam mleka wiecej i jest bardziej syte

no ale u mnie cyce to pewnie +3kg kazda :zawstydzona/y: ogromniaste sa..

cwiczyc nie mam kiedy :sorry2: na razie.. moze jak Mloda znajdzie rytm dnia bo na razie nie mam co zaczynac cwiczen jak ona np. sie obudzi za 10 min... musze wiedziec ze ma staly sen i wtedy (jak przy Olivii robilam - spala po 3h i ja wtedy hops godzina bite cwiczen i spadlo w 3 miesiace ok 15kg

powolutku
 
Anabelko moje ma usta tylko , przynajmniej puki co...ale Viki do mnie podobny, szkoda ze moje geny takie slabe hehehe..ja to inkubator tylko jestem hehe.

Ja zachodzilam w ciaze z brzuszkiem wiec nie spodziewalam ani nie spodziewam sie ze zaraz bede plaska, no zobaczymy jak to bedzie..ale jakos nie czuje zebym miala wiekszy brzuch niz zachodzac w ciaze.. musze sie do ciuchow poprzymiezac bo nawet nie proboealam jeszcze hehe.

ciekawe to jest jak te geny się dzielą,niby po 50% genów mamy od rodziców ale zawsze do jednego podobni prawie całkowicie,mój po mnie ma kształt oczu i ust i pieprzyk na tyłku,reszta tata,nawet duże stopy haha



jezuu dziewczyny jak cierpie, mija 3 dzien antybityku i nic.. a zainfekowane mam cale dziasla po lewej stronie - nie wiem co to za cholerstwo :szok: 5,4,3,2 i juz prawie 1 tez
dzisiaj wybieram sie do polskiego dentysty bo chyba ten angielski cos zle diagnoze postawil :baffled:

ja z mr.google mysle ze mam nadzerkowe zapalenie dziasel
ale co ja tam moge wiedziec :wściekła/y:

boli...

Kasoku u mnie waga spada baaaaaaaaaaardzo powoli z +22 mam -14 dopiero
karmie tylko cycem i wcale nie jem duzo :no: 3 posilki dziennie bo czasu nie ma
platki z mlekiem, jakas bulka z czyms i jogurt, jakis owoc..
ja skolei nie ograniczam nabialu bo bardzo mnie ciagnie do mleka
pije sporo i Mlodej pasuje, kolek nie mamy a widze ze mam mleka wiecej i jest bardziej syte

no ale u mnie cyce to pewnie +3kg kazda :zawstydzona/y: ogromniaste sa..

cwiczyc nie mam kiedy :sorry2: na razie.. moze jak Mloda znajdzie rytm dnia bo na razie nie mam co zaczynac cwiczen jak ona np. sie obudzi za 10 min... musze wiedziec ze ma staly sen i wtedy (jak przy Olivii robilam - spala po 3h i ja wtedy hops godzina bite cwiczen i spadlo w 3 miesiace ok 15kg

powolutku

kiedyś w tv były ćwiczenia dla mam z malutkimi dziećmi,łącznie z dziećmi można ćwiczyć,poszukaj coś w sieci może nzjadziesz przykłady ćwiczeń
co do zębów,obejrzałam zdjęcia w sieci wrrrr ale miałam to samo,tak myślę ;-) zapalenie wyglądało tak samo a nadżerka hmm miałam na dziąśle coś takiego lekko odstającego jakby nadżerka,ale nic mnie nie bolało,nie przeszkadzało,obyło się bez niczego
Może i głupie stwierdzenie ale po każdym posiłku powinnaś myć zęby a w szczególności po tych produktach które coś złego mogą wyrządzić w jamie ustnej w takim przypadku czyli właśnie produkty mleczne-pasteryzowane mleko zawiera zdechłe bakterie które mogą być pożywką dla bakterii ustnych no i owoce,nadmiar pozostający gdzieś tam w zębach też dobrze nie działa.
A próbowałaś by czymś miejscowo zrobić ?



Ja już mam swój rytm dnia-wstaje siku,jem śniadanie,piję i siku,przed wyjściem siku hehe po dłuższym chodzeniu znowu siku itd itd hehe aż do pójścia spać,przed kąpielą siku,przed spaniem siku hehe wszędzie te sikanie i sikanie a jeszcze jak w pęcherz oberwie to aż wrr

Akuku wiesz co,ja myślę że to gmeranie w szyjce to jednak pęcherz,bo jak mam wrażenie że mi maluch grzebie w szyjce to i mam ostatnio czasami prądy w cewce hehe ale nadal myślę bo jak w szyjce to nieładnie może się przez to skracać

Brzuch mi rośnie ale jeszcze w kurtkę się dopinam :-)
 
reklama
hej, po pierwsze sliczne macie dzieciaczki :tak:

Tili a może po prostu wyrwij ten zab, od którego poszlo zapalenie?????

U mnie mgliście i smetnie, wstawiłam zupe i czekam, czekam...

mam nadzieje,ze od kwietnia w miare zaczne uprawiac biegi i cwiczyc, tak żeby do roku zejść chociaż do 54 kg, oj daj Boze. Jeżeli Mlody będzie podobny do matyski to dam rade poswiecic sobie trochę czasu :tak:ale to się wszystko zobaczy...
 
Do góry