reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki listopadowe 2012 :)

Akuku gratulacje syneczka!!!:)
Kasoku- i gdzie te 20 kg??? Slicznyt brzusio
A to ja, znaczy my 1389090724036.jpg
 

Załączniki

  • 1389090724036.jpg
    1389090724036.jpg
    11,9 KB · Wyświetleń: 29
reklama
Akuku gratuluje,malutki kochany okruszek :-) w końcu masz to za sobą :-)


krowko to mój brzuszek na czczo haha

vzwlq9.jpg


mały intruz się wcisął :-)
2jewh3r.jpg



A ja czuję się hmm dobrze pomijając to że odczuwam swoje kilogramy które mi przybyły i szybciej się męczę :-)
 
Akuku - gratulacje!! Jaki malutki kurczaczek z Twojego synka :-)

Krówka, Anabelka, Kasoku - śliczne brzuszki :tak:

Kasoku - to teraz Ty jesteś następna w kolejce do rozpakowania :tak:

Anabelka
- widzę, że masz podobny brzuszek, jak ja miałam w drugiej ciąży - taki na maxa do przodu :tak:

Smerfik - nie poddawaj się :tak: Trzymam kciuki i wierzę, że i Tobie niedługo się uda! :tak:
 
Akuku - gratulacje!! Jaki malutki kurczaczek z Twojego synka :-)

Krówka, Anabelka, Kasoku - śliczne brzuszki :tak:

Kasoku - to teraz Ty jesteś następna w kolejce do rozpakowania :tak:

Anabelka
- widzę, że masz podobny brzuszek, jak ja miałam w drugiej ciąży - taki na maxa do przodu :tak:

Smerfik - nie poddawaj się :tak: Trzymam kciuki i wierzę, że i Tobie niedługo się uda! :tak:

przy Kubie też miałam taki do przodu,odstająca wielka piłka na dole,nie miałam takiego brzucha jak ma teraz karola że wysoko,a po 30tc wyglądał jakbym miała rakietę w brzuchu gotową do odpalenia :-D

powiem Wam że nikt nie widzi tych moich nastu kilogramów hehe
 
Hej ja na sekundke, pozniej was nadrobie troszke i poodpisuje.
A wiec Emilek urodzil sie 07.01.2014 o 00.02 z waga 2940 i 52cm. Jest przeslodki, slicznie spi i staramy sie karmic piersia, narazie mam malo pokarmu i dwa razy dokarmialam po 15 ml formulki.

Odezwe sie jak sie ogarne

Tilli dzieki ze informowalas dziewuszki.

Pozniej jakies foto wstawie.
 
Ps, mowilam ze jestem najszczesliwsza mama na swiecie ???? Myslalam ze bede przezywca ze synek tzn ze nie dziewczynka a ja sie zakochalam na maxa!!!! Nie zamienilabym na zadne sukienki!!!
 
reklama
Do góry