reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki listopadowe 2012 :)

reklama
jeszcze raz napisze, ze jest przesliczny!!!!!!

Akuku - urodzilas w 38 tyg, pewnie gdyby byl w 40 mialby tyle co Viki:tak:

jest bardzo do Jarka podobny :-):-)

niech Ci sie zdrowo chowa


mi sie przyplatalo zapalenie piersi i cierpie:-( dreszcze, bol wszystkiego...
 
Tilli masz racje.

Ojj wspolczuje zapalenia piersi... ja pokarmu ndal nie mam I zaczynam sie martwic bo to juz dwie doby minely. Maly spal na mnie w nocy..o 2 musialam formule podac 15 ml. Ehh ja chce karmic cycem.
 
Witam

Akuku gratuluję!!!! Co do pokarmu mocz piersi w ciepłej wodzie masuj i przystawiaj małego powinnas szybciej rozbujac.. do tego piwko bezalkoholowe...

Tiliu wspolczuje ja wczoraj miałam gin.. i nic wszystko super piersi też a dziś mnie boli jedną:( no i masuje i przystawiam mała może rozbije ..

Moja dziś kończy 2 miesiące.. a taka kluska sie robi że szok i długa sie zrobiła bardzo..i to tylko na moim cycu... W poniedziałek szczepienie pierwasze.. a że tu nie ma jak u nas na NFZ to muszę wybrać między 6w1 a 5w1:/
 
hej, jak ten czas leci ja już weszłam w 36 tc :szok:w sumie za dwa tygodnie mogę już rodzic, Tili przykładaj cieply lisc z kapusty (o ile posiadasz), pomaga:tak:, Akuku ja dostałam mega pokarmu w czwartej dobie, ale tak mnie wywalilo,ze myslalam ze zwariuje :tak:a wcześniej nic i Matylda tylko mi sutki zmacerowala i krew leciała :eek:wiec teraz nie przystawię Mlodego az do trzeciej -czwartej doby. bo znowu będę gryzc sciany z bolu.

Mlodego czuje w każdej części brzucha, bidok ma ciasno i się wierci, wyciąga, obija :tak:
 
Kasoku ale to ssanie pobudza laktacje inaczej mozesz nie miec pokarmu, mi mowia ze wlasnie jak najczesciej przystawiac, ja jeszcze pobudzam laktatorem.

KAmilka rozgrzeje dzis piersi, pije jeszcze herbatke z hippa na laktacje. No juz max jutro pojutrze piwinnam dostac pokarmu.

Przystawiam malego, ladnie ssie i jak dalej jest niespokojny to dokarmiam z takiego kubeczja dla niemowlakow. Maly ma duza chec ssania i nawet smok mu przypasil ale tylko jak glodny nie jest.

Dziekuje za gratulacje.
 
Akuku ja przez 5 dni mialam tylko siare - na 6 dobe dostalam mlesia

przystawuaj przystawiaj:tak:

Kasoku :-):-) no lada moment!!

dziekuje za rady :*
 
Niestety nauczona bolescia sutkow i krwawieniem takim,ze potem nie umiałam przystawić Matyldy jak już mleko mi na całego leciało nie będę od razu przystawiać :no:, bo potem co ja zrobie, po scianach już nie chce chodzic:no:a karmic chce:tak:wiec rady nie rady (za które dziekuje) ale tym razem sprobuje tak.
 
Witam

Akuku gratuluję!!!! Co do pokarmu mocz piersi w ciepłej wodzie masuj i przystawiaj małego powinnas szybciej rozbujac.. do tego piwko bezalkoholowe...

Tiliu wspolczuje ja wczoraj miałam gin.. i nic wszystko super piersi też a dziś mnie boli jedną:( no i masuje i przystawiam mała może rozbije ..

Moja dziś kończy 2 miesiące.. a taka kluska sie robi że szok i długa sie zrobiła bardzo..i to tylko na moim cycu... W poniedziałek szczepienie pierwasze.. a że tu nie ma jak u nas na NFZ to muszę wybrać między 6w1 a 5w1:/

dobra rada,bo faktycznie to prawda,mi wycieka mleko na ogół po kąpieli gdy cycuchy są cieplutkie

nie ma chyba piwa bezalkoholowego...no niby u Nas mówią że Karmi ale one ma %

Akuku jesz normalnie ? może tu tkwi problem,ja przy Kubie miałam potop w dobę po i to taki że połowa ze mnie się wylała po wymasowaniu piersi bo się nie dało chodzić,takie kamienie miałam hehe a po 3 miesiącach ciach po mleku miałam.Słyszałam też o dobrych skutkach po łuskach kakaowych,ale może być z nimi ciężko by gdzieś kupić


akurat na suwaczku mi się wyświetla coś co mnie zastanawiało,bo wypływa mi z cycoli biaława wydzielina i do tego żółtawa ale widzę że to zwą siara haha
 
reklama
Do góry