reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki listopadowe 2012 :)

Od 19.40 mam skurcze co 7-9. Minut a raz byl po 3... zaraz ide do wanny zobacze czy sie uspokoi...jak nie to strzal na porodowke, ale znajzc moje szczescie zaraz sie wycisza i jeszcze sie troche pokulam.

Anabelko no ja Vikiego po pol godz na porodowce przy cycu mialsm hehe, ale juz mialam rozwarcie 3 dni wczesniej... wiec ja czekam na bole ktorych nie da sie zniesc, bo inaczej nie mam z czym jechac.

Kasoku masz racje koncowka umeczy, zycze Ci bys nie miala takiej meczarni skurczowej jak ja, wolalabym nie miec zadnych straszakow bo normqlnie bym z czyms takim na porodowke jevhala a tak to nie chce mi sie z tamtad wracac.. wrr.
 
reklama
Rozmawialam z Akuku:-) ok 4 miala 2cm, teraz ma byc sprawdzona znowu, lezy na patologii bo na porodowce miejsca nie ma :szok: oby poszlo szybciutko, slychac bylo, ze zmeczona juz skurczami biedna :*

Trzymamy kciuki &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
Witam dziewczyny w Nowym Roku

Akuku trzymam mocno kciuki za szybki porod i zdrowa dzidzie:)

Karola ciesze sie ze nosisz w sobie zdrowgo dzidziusia :*

Kasoku juz blizej mety jak sie czujeszZ?

Tili jak tam malutka ?Zdrowa?? Grzeczna ?

A ja nie zagladam bo sie poddalam :(
 
Akuku- mam nadzieję, że już po! lekkiego porodu i kciuki nadal trzymam!
Smerfik- czemu się poddałaś???
Karola- piękny ten Twój brzusio i do tego sporawy :-)
Kasoku-- jeszcze chwila, wytrzymasz :tak:
Anabelka- mleko jużmasz, toż to szok:shocked2:
Tili- jak Elli? jak dzieciaki? No i jak Ty się masz?

A u mnie mała buszuje. Myślałam, ze pójdę sobie dziś na wyniki a tu zonk kolejny dzień wolny. Jakoś teraz dni mi przez palce przelatują. Na nic czasu nie ma a upragnionego spokoju i ciszy jeszcze do końca się nie doczekałam. W środę zrobię glukozę, już się boję wryyy. Tatuś włączył NIN- jego ukochany zespół a teraz Adela mi jakieś pogo w brzuchu urządza :szok::eek:
 
kasoku my chyba wrażliwe jesteśmy może że mamy nietolerancje laktozy czy co i przewrażliwione mamy żołądki,ja też mam refluks i to od dawna,bo pierwszy raz zaobserwowałam u siebie refluks w około 16tc ale trzymam się diety i zaleceń jakie miał mój syn,czyli nic ostrego,nie przepajać się i nie pić za dużo w trakcie posiłków,przed snem nic nie piję i oczywiście gazowanego nie piję i nie jem za dużo cytrusów i jakoś leci :-) pierwszy raz miałam refluks jak dorwał mnie smak na gorący kubek z knora haha i mi się ciągle cofało bleee

I przyznam że przez święta popiłam trochę gazowanych napoi i nie czułam się dobrze,jakaś taka wzdęta,ociężała,ogólnie dziwnie,gdy wróciłam do soków i wody to o niebo lepiej,znacznie lepiej się czuje

Akuku no w końcu,doczekałaś się,jak wody odeszły to nie ma odwrotu :-) i oby szybko poszło,no i z bólem do zniesienia ;-)
krowkabordo bo ja dojna krówka jestem :-p przy Kubie zaczęło lekko wyciekać w 23tc teraz mam od 21tc,obecnie coraz więcej wycieka,głównie przy wycieraniu po kąpieli gdy lekko ścisnę to leci,kiedy pstrykamy zdjęcia brzuszka ? :-)
 
Ostatnia edycja:
akuku szybkiego i bezproblemowego porodu!!!!!! a może już po wszystkim? tili wiadomo coś?

smerfik nie można się poddawać, zobacz ja byłam pewna, że już nigdy mi się nie uda a tu taka niespodzianka. Nigdy nie znasz dnia ani godziny! :tak: Głowa do góry, nadal mocno tu wszytskie trzymamy kciuki za Ciebie!!!!
 
Rozmawialam jakaz godzinke temu i skurcze ustaly:shocked2: po kodeinie i paracetamolu ustapily
wiecej jej rozwarcia nie sprawdzali aby nie wywolac infekcji
pewnie sprawdza jak skurcze znowu beda
poniewaz wody odeszly po 24h zaczna wywolywac...oby zaczelo sie szybciej &&&&&

u nas dobrze, dziekujemy :* czasu nie ma:sorry:

Smefiku - nie wolno sie poddawac!!!!
 
hmm dziwnie tam trochę mają,a co wypuszczają do domu czy zatrzymują ją w szpitalu,u Nas w Polsce szybciej by wywoływali niż po 24h
dziwnie też ma z tymi skurczami,bo jak wody odchodzą to wiadomo że do kilkunastu godzin się rodzi,rzadko kiedy dłużej to trwa,pomęczy się trochę bidulka.Pozdrów ją od Nas
 
reklama
Do góry