reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki listopadowe 2012 :)

Wow Karola no już nie da się ukryc, brzusio ladnie zaokrąglony :tak:no i daj i Boze więcej tak lightowych ciąż.


Co do mojego porodu, to miotam się jak pajac na sznurku, już sama nie wiem co będzie lepsze dla mnie i dla Malucha, czy cc, czy sn???bardzo się boje,ze jak będzie duzy 4 kg to mogę mieć problemy z jego wydaleniem, ze tak rzekne, ale brzuszysko mam bardzo duze WP_20131227_002.jpgWP_20131227_004.jpgFOT7BE8.jpgto mój brzuch i Matyski 5-te urodzinki.
 

Załączniki

  • WP_20131227_002.jpg
    WP_20131227_002.jpg
    14,1 KB · Wyświetleń: 52
  • WP_20131227_004.jpg
    WP_20131227_004.jpg
    15,6 KB · Wyświetleń: 44
  • FOT7BE8.jpg
    FOT7BE8.jpg
    15,2 KB · Wyświetleń: 42
reklama
Kasoku - Wszystkiego Naj dla Matyldzi :D:D pannica hoho
i brzuszek faktycznie wow!!:szok: ale tak jak pisala Akuku - nie sugeruj sie az tak bardzo rozmiarem bo ja mialam mega a 3500 wyszkoczyla - moja kolezanka miala malusi i 4810 urodzila;-)

jesli masz wybor wybierz opcje ktora bedzie najlepsza dla ciebie:tak:

Karola - sliczny brzunio!! fajnie ze juz myslisz o kolejnych maluchach:-p:-D:-D

a jak ci z wykresu wychodzi? robilas wtedy wykres?? bo mi z usg wychodzilo o tydzien starsze ale i tak sie w swoim terminie z om urodzilo:tak:

i spokojnie w 17 bedzie widac plec - zwlaszcza jak zrobisz sobie 3d albo 4d, u nas na 4d watpliwosci zadnych nie bylo ze mieszka sobie w brzuszku Niunia;-)

Akuku - no to czekamy na decyzje maluszka i zobaczymy kiedy zawita w Twoje ramiona:-) daj znac koniecznie!!!!

u nas czas leci bardzo szybko, Ellie ma prawie miesiac:szok: obled
caly czas Aniolek, nie mam na co narzekac;-)

pozdrawiamy:-D
 
Karola - sliczny brzunio!! fajnie ze juz myslisz o kolejnych maluchach:-p:-D:-D

a jak ci z wykresu wychodzi? robilas wtedy wykres?? bo mi z usg wychodzilo o tydzien starsze ale i tak sie w swoim terminie z om urodzilo:tak:

tili jasne, że prowadziłam wykres, owulację miałam w 18 dc, termin z OM to 8.07 a z ostatniego usg 9.07, zobaczymy co powie kolejne usg. Na chwilę obecną planujemy kolejne, ja jestem jedynaczką i zdecydowanie chcę by moje dziecko miało rodzeństwo, ciekawe czy po porodzie się nie rozmyślę, hehe

buziaczki dla Ellie!

kasoku wow, co tam mój, Twój brzucho jest dopiero piękny! Wszystkiego najlepszego dla Matyśki, torcik śliczny :tak:

ps. zmieniam suwaczek by był aktualny ze stanem z usg.
 
Tilli no ja juz bym chciala urodzic hehehe mma nadzieje ze nie bede sie juz dlugo kolysac bo wszystko mnie boli, ledwo chodze...czuje kazdy ruch malucha strasznie nisko I bolesnie. Wczoraj w sklepie szlam tiptopami bo taki bol mialam...eh
Niby 19 dni do terminu a ja ma wrazenie jakby to nieskonzonosc byla.
A najbardziej mecza mnie te skurcze bo calymi dniami I nocami mnie mecza... jz sie do nich przyzwyczailam ale sie boje ze jak sie zacznie to ja nie zauwaze.
Wszystko juz mam gotowe wiec traz tylko czekac pozostalo.
Szkoda ze ten czas tak zwolnil teraz.

Karola ja jak tylko urodzilam to mowilam ze chce drugie hahahha. Jak Alex mial 9 mieiecy zaczelismy sie starac a udao sie w drugim cyklu hehe. Stad mala roznica wieku. Z czego sie bardzo ciesze.
Ja bardzo nie chcialam jedynaka. Wiem ze czesto to nie od nas zalezy bo nie kazdemu sie udaje..ale ja uwazam ze kiedys nas zabraknie I chce zeby moje dzieci mialy kogos procz kolegow.
 
karola fajnie że bez wymiotów i mdłości,ja miałam łagodny przebieg ciąży z Kubą hehe a teraz :szok:

a brzucho to no no ja to deska byłam nadal hehe




Akuku przez jedną szczupłą klocki wielkie wyjdą a przez inne nie,chyba sprawa miednicy macicy i wszystkiego co związane z porodem,współpraca dziecka itd itd no ja dziecka ponad 4 kg nie jestem w stanie urodzić
U mnie podczas cięcia cesarskiego wszyscy na sali operacyjnej dziwili się gdzie mi się dziecko zmieściło,nawet przy wyciąganiu go komentowali jaki duży a anestezjolog zażartował mówiąc że odrazu 2 miesięczne dziecko sobie urodziłam bo takie duże
Ja mam wizytę 2 stycznia

kasoku raz usg kłamie a innym razem nie,nie wiem od czego to zależy u mnie moja się lekko machnęła bo w 37tc obstawiała że dziecko będzie miało 4300g a Kuba urodził się 4200g
Jeśli miałoby być faktycznie duże to najlepsza cesarka i dla Ciebie i dla dziecka,bo:
dla Ciebie-mniej męki która i tak by mogła się skończyć cc (tak jak u mnie) mniejsze ryzyko porozrywania się na wszystkie strony ;-) no i słyszy się że szyjka może pęknąć lub macica...moja gin mi mówiła o ewentualnym pęknięciu szyjki w moim przypadku,ale chłopaczek ma być po kim duży bo po tacie

Wszystkiego Naj dla Matyśki :-)


Noooo nadrobiłam Was,a ja czuję się hmm źle :baffled:
byłam dzisiaj na krzywej cukrowej,nie zwymiotowałam chociaż odbijało mi się tą glukozą jak nie wiem hehe
przez święta poczułam się gorzej,brzuch mnie bolał 2 dni,nawet no spa nie pomogła,dorwały mnie takie skurcze w łydkach że chyba przez nie mam te pajączki...bo mi powyłaziły na łydkach :szok: no i pobolewa mnie brzuch jak na okres,więc w czwartek zapewne skończy się na recepcie na tabletki przeciw skurczowe na wszelki wypadek bo jakby nie było zbliżam się do momentu w którym przy Kubie miałam problemy bo Kuba wtedy zlazł nisko i byłam w szpitalu z zbyt skróconą szyjką,chociaż oszczędzam się jak tylko się da,ale obecnie boli mnie brzuch jak siedzę i chodzę,a przecież nie mogę cały dzień leżeć bo się nie da,same wiecie,do tego moja kurdupelka jak się odwraca głową do dołu sprawia że mam więcej skurczy,bo gdy wraca do pozycji leżącej ból jest słabszy,a tak to wariatka mała szaleje ile tylko może :-)
Kuba chce już kupować rzeczy dla maluszka,ale ja jeszcze nie mam tego w planach,od 28tc zacznę dopiero :-) no a teraz idę zrobić kolację,kąpać się i do łóżka poleniuchować
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry