reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki listopadowe 2012 :)

Anabelko kni w liscie napisali ze jest szansa ze sam wyjdzie hehe..I ze bedzie mial wizyte to jeszcze pomysla czy mu jakosnie pomoc... sa leki robijakace kamienie I mozna tez np. Laserowo... mam nadzieje ze teraz ataku do wigilii juz nie bedzie.. boje sie ze bedzie tak ze ja na porodowke a on bedzie mial atak..ehh
 
reklama
Dziewczyny wpadłam zyczyc Wam Zdrowych wesołych Swiat, oby 2014 rok był dla nas szczęśliwy, zebysmy zdrowo urodzily, a te, które zachodzą-zaszly, buziakuje i jeszcze raz WESOLYCH SWIAT. Ps to nasze drugie spędzone na forum :tak:
 
Wesołych Świąt dziewczyny! :-) Faktycznie, już w zeszłym roku składałyśmy sobie tu życzenia i chyba dla większości się one spełniły ;-) Życzę Wam zdrowych maluszków, tym które zaraz się rozpakują szybkich porodów, ciężarówkom bezproblemowych ciąż, a tym, które jeszcze czekają, żeby doczekały się lada chwila :tak: I oczywiście spokoju i rodzinnej atmosfery :-)
 
Anabelko kni w liscie napisali ze jest szansa ze sam wyjdzie hehe..I ze bedzie mial wizyte to jeszcze pomysla czy mu jakosnie pomoc... sa leki robijakace kamienie I mozna tez np. Laserowo... mam nadzieje ze teraz ataku do wigilii juz nie bedzie.. boje sie ze bedzie tak ze ja na porodowke a on bedzie mial atak..ehh

no oby oby


Wesołych Świąt kochani a pod choinkę czego sobie tylko zażyczycie :-)
 
zyczenia_swiateczne_2.gif
 
reklama
Hej mamusie:))!!

ZDROWYCH WESOLYCH ŚWIAT ZYCZE RAZEM Z MOIM XYMKIEM.

Buziaki dla was!! :*
Aby sie spelnily wasze marzenia !

Tili- gratujuje kochana :*! Śliczna Ellie!!

Karola- jaki duży babelek,slodki odpoczywaj :)

Anabelka- moj mial z 4,5 cm stope w 23 tyg wiec wielka haha i faktyko ma dużą stope

Buziaki do później :)
 
Do góry