reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki listopadowe 2012 :)

hej dziewczyny

Witam sie juz z moja pociecha najukochansza na swiecie:)
Hania urodziła sie 9.11.2013 o godz 18:45 .. Porod silami natury do samego konca bez skurczy dopiero po przebiciu pecherza sie pojawily i bylo ich zaledwie 5 i z 5cm otworzyłam sie nagle na 10cm i rodzimy 20 min i Hania była na swiecie:p Szok został mi do dzis bo nie byłam nastawiona na tak szybki i momentalny ból ale byl ze mna maz i dalismy rade:tak:
Wogole jestem w szoku bo to dziecko zmieniło mi chłopa nie do poznania:szok::szok: pozytywnie oczywiscie:)

Hania jest na piersi ale ja sie mecze strasznie z bolem sutkow i dostałam juz specyfiki i zaleczamy i oby do przodu:sorry: dzis juz idziemy na pierwszy spacerek na pol godzinki to przespacerujemy sie po synka ale bedzie mial niespodzianke:-D

Pozdrawiam Teraz czekamy na Tili:-)
 
reklama
Hejka laski!!!

No to ja po wizycie jestem. Po krwiaku nie ma śladu, szyjka długa i zamknięta, macica piękna. No i potwierdziła się Córa! Nadal uwierzyć nie mogę :-). Pannica całe dobrodziejstwo ukazała :tak:.

Kamilka - jeszcze raz gratulacje!~Ale ekspresem poszło!!
Anabelka- teraz to czuję się świetnie hehe. Zdjęcie może sobie jutro trzasne. Dawaj brzucha :-)
Karola- zwalaj na dzidziola tyle ile się da i jak jeszcze się da hehe
Tili - to kiedy Ty rodzisz????
 
hehe w 42 :-p jak zatrzymali to pewnie konkretnie :-D:-D;-)

a tak na powaznie - to czuje ze bedzie to w przeciagu tygodnia :dry:

no i modle sie o to :sorry2: skurcze mam juz nieregularne ale takie juz hmm.. koncowkowe:confused:
dzisiaj znowu czop byl .. przy kazdym skurczu mam wrazenie ze mam tam dziurke wielkosci arbuza hehe

+ wymioty rano doszly (albo wirus albo powoli organizm sie oczyszcza)

no ale tak sobie moge tutaj gadac i gadac a kiedy bedzie chciala to wyjdzie:sorry2:

Krowko !!!!!!!!! GRATULUJE CORECZKI :-D:-D i super ze zagrozenie sie skonczylo - no to teraz spokojnej 2 polowy zycze :*

Kamilko - wow szybko poszlo:tak: i Hania nie taka malutka sie okazala

no to jestem na poczatku pociagu.. wzruszenie mnie ogranelo... doczekalam sie:-)
 
Hejka laski!!!

No to ja po wizycie jestem. Po krwiaku nie ma śladu, szyjka długa i zamknięta, macica piękna. No i potwierdziła się Córa! Nadal uwierzyć nie mogę :-). Pannica całe dobrodziejstwo ukazała :tak:.

Kamilka - jeszcze raz gratulacje!~Ale ekspresem poszło!!
Anabelka- teraz to czuję się świetnie hehe. Zdjęcie może sobie jutro trzasne. Dawaj brzucha :-)
Karola- zwalaj na dzidziola tyle ile się da i jak jeszcze się da hehe
Tili - to kiedy Ty rodzisz????

ja też dobrze się czuję,jutro też wstawię zdjęcie bo teraz jestem po posiłku więc większy :-)
super że będziecie mieli córę,teraz to ja czekam na potwierdzenie :-)
 
Ostatnia edycja:
Hej ;-)

O kurcze, Tili, u Ciebie już 38 tc?!:szok: Kiedy to zleciało? :-D Fajnie, że malutka, mimo tych przebojów postanowiła posiedzieć do końca :tak:

Kamilka - gratuluję!:-) I fajnie, że taki szybki poród :tak:

Krówka - gratuluję dziewczynki!:-) I świetnie, że wszystko pięknie i nie ma żadnych zagrożeń :tak:

My od wtorku jesteśmy w domu, Marianka czuje się dobrze, za to Jaśko się rozchorował :dry: Więc teraz mam szpital domowy :-p
 
Domi no wlasnie:-D rzeklabym - Twoja corcia juz skonczyla 3 miesiace????:szok::-D:-D czas bardzo szybko leci i widac to bardziej obserwujac innych niz siebie
dla mnie ta ciaza.. no sobie tak mysle ee 38 tyg... ale toz to prawie caly rok:szok:
ostatnia @ w lutym a mamy listopad - i gdzie to ucieklo?
moje dzieciaki prawie rok starsze:sorry:

czas zapitala a czlowiek czasem sie zapomina i pozwala przeleciec temu czasowi przez palce...
ehhh

Karola - no to czekamy do przyszlego tygodnia :-D jak sie czujesz? jakies mdlosci czy cos? mi sie zaczely chyba dopiero w 8 tyg konkretne..:dry:
 
reklama
Hej ja wczoraj zly humor miala, niestety wszystko mnie przytlacza..oberwalo sie m i dzieciom... no ale dzisjest nowy dzien i trzeba myslec pozytywnie. Wczoraj dowiedzialam sie kolejnej rzeczy i tak codziennie cos...
Dzis wchodze w 32 tydz...63 dni do terminu !!!

Milego dnia
 
Do góry