reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki listopadowe 2012 :)

alee wam dziewczyny tylko pozazdroscic ze czujecie owulke no ja niccc.. i teraz szukaj wiatru w polu kiedy to w ogole nastapi
... ja rozumiem ze starania sa mile itd. ale dla mnie nie wykonalne aby co 2 dni przez caly cykl dawac czadu hahah, ;) , hmmm jak pokaze lekarce moj kalendarzyk z ponad roku to mnie zaraz gdzies wysle na badania - oby oby !! a z poprzednich cykli wstrzelilam siebw ktoryms jak sie pozniej okazalo po odliczeniu w sama owulke i nic nie wyszlo ... wiec cos musi byc no i mam nadz. ze lekarz pomoze ;)

tulichna ale masz fajnie w pl jestes!! ja juz rok nie bylam buuu ... no i normalni lekarze ktorzy zrobia ci monitoring itd. a tutaj jak poweidzialam lekarce 1 raz ze 1.5 roku staran i nic a ona do mnie - czy napewno sie staram na calosc hahahah,

ok uciekam spac :)
 
reklama
czesc i czolem
zwleklam się ledwo z lóżka mlody dal popalic w nocy mężowi na szczęście nie kazał mi wstawac ale i taks ie budzilam co chwile bo tak sie darł że zwariować szło- znów mu coś odwala:crazy: nie rozumiem tego dziecka.
postanowiłam wszem i w obec czekać na zakichaną @ i nie robić testów już więcej ciażowych mam dosć ich wszystkich. ciągnie mnie strasznie na słodkie choć już mi niedobrze od słodkiego to dalej bym żarła więc może to rzeczywiscie @ dzisiaj ma być i ciekawe czy paniusia sie zjawi:confused:

ehhh ostatni dzien do pracy a jutro szkola jakis durny egzaminek maly i od 8-20 na uczelni już mi sie tak nie chce isc ale mam pierwsze i wazne zajęcia i ten egzamin. kiedy ja sobie odpoczne w ciszy spokoju chociaz dwie doby...
 
rojku no w sumie to pewnie masz rację z tym przymusem, my jeszcze tak książkowo co dwa dni przez cały cykl nie staraliśmy się, tylko w moje domniemane dni płodne (które i tak później okazały się niepłodne) przytulaliśmy się regularnie. Teraz w grudniu spóbujemy, miejmy nadzieje, że jajniki ożyły, owu będzie i coś z tego wreszcie się "wykluje" :)

kasoku hmm, moja znajoma też brała w drugiej połowie cyklu lutkę właśnie by zajść. No też wydaje mi się to dziwne, że ten sam lek bierze się by zajść i żeby dostać @. Paradoks jakiś :confused: co do skutów ubocznych Luteiny to bąbluje mi w brzuchu, wzdęło mnie (wyglądam co najmniej na 5 miesiąc ciąży, heh), na wadze chyba nie przybrałam zbyt dużo no ale nerwowa jestem jakoś ciut bardziej.
 
Ostatnia edycja:
missiiss
no to wspolczuje zarwanej nocki, a czemu synus sie tak drze?! cos mu bylo.. moze warto poradzic sie jakiejs ksiazki o snie dzieci i ogolnym usypianiu - metodzie na takich gagatkow ;) hehe, a o slodyczach ehhh ja rzucilam przez te zeby nieszczesne i mnie nosi haha
3 maj sie dasz rade - niech maz ci da kopniaka na szczescie przed egzamem :D moze podziala ;)
3mam kciuki !
 
czesc dziewczynki, kurcze po tej lutce zagazowana jestem az boli :no:
poza tym "uwielbiam" ta niepewnosc czy jestem juz wciazy czy nie, a mianowicie tak sie przeziebilam, ze nadaje sie na antybiotyk, a tu cholercia wie czy moge czy nie temperatura rosnie a ja co????kurna chata ale w 18 dc nie wyjdzie test prawda????omozcie kochane:dry::confused:
 
dzień dobry:)
ja dziś się urlopuje:-) co wcale nie oznacza odpoczynku jak ma się diabełka w domu- dziś już zdążył pokolorować panele i wyprać dywan...bananem:-D
missiiss- współczuję nocki, oby ta byłą lepsza:tak:
my też staramy się w "domniemane dni płodne":-D cały miesiąc co 2 dni? no to na pewno nie dla mnie:no:
a co do lutki- progesteron utrzymuje ciążę, a żeby wywołać @ trzeba ją odstawić w dniu planowanej @, lub brać przez jakiś czas apotem odstawić-spadek progesteronu daje znać organizmowi że nie jest w ciąży. Mam nadzieję że nic nie pogmatwałam -bo to wiadomości jeszcze ze szkoły:-D

kasoku- nowy avatarek?? ładny!:tak:
 
Ostatnia edycja:
hej pandorka czyli jak ja wzielam ta lutke w 16 dc i mam ja brac az sie pojawi okres czy odstawic w dniu kiedy mam miec okres? i co wtedy pojawi sie, a jak nie to znaczy, ze zaciazylam tak???bo nie umiem tego zrozumiec a specjalnie 30 km nie bede jechac do mojego gina zeby goo to spytac. bo ja nie wiem czy w tym cyklu zaciazylam, tylko mam te plamienia przed wlasciwa @ i podobno ta lutka ma to zniwelowac, tylko, ze ja sie po niej niespecjalnie czuje...
 
missiiss mi się wydaje że szyjke mam twardą i troche wyżej niż zwykle ale ja się tak zabardzo nie znam :sorry2::sorry2:
miciur-ka co do starań o dziewczynke to sprawdziłam w kalendarzu chińskim kiedy jest najlepszy miesiąc najlepiej jak wypada kilka w moim przypadku był wrzesień ,pażdziernik i listopad jak wychodziły dziewczynki .Do tego przytulanka przed owulacją i z tym był mały problem w listopadzie bo się zapedziliśmy i przytulalismy sie 2 dni przed i 2 dni po :tak::-pczy będzie dziewczynka to się zobaczy dopiero za kilka miesięcy
 
reklama
kasoku- z tego co wiem w dniu spodziewanej @ powinnaś zrobić test, jeśli wyjdzie negatywny odstaw lutkę. Zweryfikuj jeszcze te informację może dziewczyny na innych forach już o tym pisały... tak jak mówiłam nie jestem pewna, bo to stare informacje...
w ostatniej ciąży brałam lutkę i duphaston, i one utrzymywały martwe maleństwo a jak tylko odstawiłam po12h zaczęłam krwawić....
 
Do góry