reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki listopadowe 2012 :)

kasoku wow, to się chyba zaczęło na dobre! dzielna babka z Ciebie, dasz radę, zanim się obejrzysz będziesz już miała synusia przy sobie! Trzymam kciuki i czekam na najnowsze wieści!

akuku genialne są zdjęcia jak maluszki tak leżą, uwielbiam takie kadry!

to jedna z moich ulubionych fotografek dziecięcych :)

fotografia dziecięca

kobitka robi genialne zdjęcia, szkoda tylko, że mieszka aż 300 km od nas :baffled:
 
reklama
no i w domu jestem, skurcze sa lekkie, glowa boli i czekam, plamie. Akuku jak długo ty mialas skurcze zanim się zaczelo na dobre, chyba kilka dni, czy tak???
 
witajcie z domu, no i dupa biskupa, na ktg jeden skurcz, usg młody ulozony glowka ale nie w kanale, wazy ok 3400 gram w porywach do 3600 (miałam dwa usg robione tym samym aparatem ale przez dwóch gin), anestezjolog mnie tylko znieczuleniem wystraszyl, bo powiedziała,ze nawet mogę umrzec jak zle się wkluja no i ogolnie na ktg jak lezalam wylam jak bobr, nie zanosi się zebym szybko urodzila, ale gin mnie pociesza, ze dzidzi nie będzie wazylo 4kg, potem powiedziała mi,ze mam przyjechać spokojnie do szpitala jak będę miała 4 cm rozwarcia, na to ja jej odpowiedziałam a kto ma mi to rozwarcie zmierzyć, bo ja nie umiem badac sobie szyjki i na pewno paluchow nie będę tam wciskać przy rozwarciu, kretynka normalna, jestem zniesmaczona, placzliwa ,zestresowana i mam dość.

hehe może pomyślała że wiesz jak się bada rozwarcie hehe :-)


Kasoku, wykorzystaj m, zrobnsobie goraca kompiel intak najlepiej az sie zacznie... pamietaz ze stres tez moze wstrzymywac porod wiec postaraj sie rozluznic i spokojnie czekac. A z tym znieczuleniemem to babka przesadzila..kurde ciezarna straszy...umrzec mozna wszedzie i w kazdym momencie.. zawsze jest jakis % ...wiadomo jaj bol do zniesienia to i znieczulenia nie wezmiesz. A morfine u was podaja? Janwzielam ale bez sensu bo mnie tylko zmulila i cgcialam soac a jak sie okazalo juz parte wchdzily...
Oby szybko sie zaczelo, trzymam kciuki.


to samo chciałam napisać :-)

czop mi z chlusnieciem krwi odszedł, bole co 15 min ale lekkie, bol glowy i biegunka, o matkoooo :szok:

to już coś,czop,rozwolnienie-chyba ze z nerwów

tili ale odciągalas napletek???czy zostawialas w spokoju???żeby się stulejka nie zrobila. kurcze jedni mowia tak inni inaczej.


Kasoku- aż mi gęsia wyszła. No to zaczynamy!!! Już bliżej niż dalej!

Chirurdzy nie zalecają odciągania bo mogą powstać mikrouszkodzenia. Najlepiej zostawić do 2 rż. My tak zrobiliśmy, mastaka się nagromadziła, stulejki nie ma ale sklejka była. W grudniu byliśmy u chirurga dziecięcego, on odciągnął napletek oczyścił. Dał na siusiaka antybiotyk i maść znieczulającą. Po miesiącu kontrola. Jest wszystko dobrze. Tylko, że teraz naciągać można (choć z trudem), Jasio robi to sam ile się mu uda. Myślałam, ze za mało schodzi ale lekarz był zadowolony więc jest git a ja mam czyste sumienie, że mu krzywdy nie zrobiłam.

ja nie odciągałam od początku a od roku do oporu



no i w domu jestem, skurcze sa lekkie, glowa boli i czekam, plamie. Akuku jak długo ty mialas skurcze zanim się zaczelo na dobre, chyba kilka dni, czy tak???

no,Akuku miała długo


dziewczyny mam intymny problem,często chodzę siku bo dzieciak mi uciska pęcherz tak że rano gdy wstanę idę siku,po śniadaniu siku,przed wyjściem z domu siku,no wiecie jak to jest i od ciągłego podcierania się mam chyba otarte koło cewki moczowej,nie widzę się tam bo brzuch zasłania :-) ale drażni mnie to w majtkach a w szczególności gdy leci pierwszy strumień moczu i gdy się podcieram a tak luzik,w kąpieli totalny luzik,nie wiem czym się posmarować,dzisiaj szukałam w rossmanie sudocremu i w poblizu miałam jeszcze kaufland ale tam też nie znalazłam,nie miałam apteki po drodze,czym jeszcze mogę to posmarować.Nie jest to zapalenie pęcherza,chyba że samej końcówki cewki,już staram się nie podcierać tylko dotykam papierem by nie podrażniać
 
Ostatnia edycja:
Kasoku ja skurcze mialam regularne niemal codziennie jeszczeprzed swietami... czyli jskos od 33 tc. Wiec mna sie nie sugeruj... jak plamisz to moze na ip jedz czy lozysko sie nie odrywa ?
Anabelko moze posyp maka ziemniaczana na noc ??

Zmykam piec biszkopt na torta.
 
wczoraj miałam usg i było wszystko ok, po prostu od czopa brudze.

Anabelko po pierwsze nie podcieraj się, po drugie masz lekkie zapalenie cewki, wiec dużo pij lykaj zuravit i ja bym posmarowala się tam clotrimazolem krem. Miewam taki sam problem jak się podcieram dlatego teraz tylko dotykam żeby zebrac ost krople , ale bardzo delikatnie, Matyske tez ucze żeby tam nie darla papierem, bo tak to się konczy.

Mlody tak się wierci,ze co rusz mi szyjke drazni, fatalnie się czuje mój m czuwa, a mnie glowa już drugi dzień cmi, klatka i kregoslup pobolewa, ale wiem,ze nie ma sensu jechać, bo mnie zostawia a mogę czekac w domu, mam dość dziewczyny, ciesze się,ze to koniec, ze będę jednopakiem,ale chyba bardziej się namecze niż w pierwszej ciąży.
 
przy chłopach się kobieta zawsze męczy ;-) i to od samego porodu hehe a tak serio,niech drażni i się pcha,szyjka szybciej się skróci.
Trzyma Cię mocno widzę,Kuba też wyleźć nie chciał no i nie wylazł i wyciągali hehe a co po tej próbie oksy ?

Ja już kompletuje wyprawkę,do 34tc chce mieć już prawie wszystko,jeszcze tylko lakatator,butelki,narazie mam 3 paczki pieluch,trochę kosmetyków,piżamę muszę sobie kupić podkłady itp wiadomo to co potrzebuję i pościel do łóżeczka,eh ale potem od 34-35tc usiądę i nic nie będę robić by się nie rozlecieć ale i też nie będę w ciągłym ruchu,bo słonie muszą odpoczywać :-)
zaczyna robić się ciężko z tymi moimi kilogramami,częściej odpoczywam hehe ale jeszcze tępa nie zwolniłam,robię to co zwykle

Miłego dnia dziewczyny a Ty kasoku melduj się czy dwupak czy nie hehe
 
Ostatnia edycja:
Anabelka- kompletujesz powiadasz, ja dopiero będę jak M wróci za jakieś 3 tygodnie. Przeraża mnie to, bo z Jasiem wcześniej po sklepach chodziłam i miałam dość. Nie mam wyjścia.
Kasoku- jak tam??????
 
krowko no mój jest starszy więc mam łatwiej :-) sam wyszukuje fajnych rzeczy
dzisiaj w końcu znalazłam sudocrem :-) moje podwozie wysmarowane i już czuję różnice :-)

Akuku zdjęcia nie widzę :confused:
 
reklama
Do góry