reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki listopadowe 2012 :)

Kasoku, wykorzystaj m, zrobnsobie goraca kompiel intak najlepiej az sie zacznie... pamietaz ze stres tez moze wstrzymywac porod wiec postaraj sie rozluznic i spokojnie czekac. A z tym znieczuleniemem to babka przesadzila..kurde ciezarna straszy...umrzec mozna wszedzie i w kazdym momencie.. zawsze jest jakis % ...wiadomo jaj bol do zniesienia to i znieczulenia nie wezmiesz. A morfine u was podaja? Janwzielam ale bez sensu bo mnie tylko zmulila i cgcialam soac a jak sie okazalo juz parte wchdzily...
Oby szybko sie zaczelo, trzymam kciuki.
 
reklama
Kasoku - niepowarzna jakas :szok: ta lekarka w sensie..

a nie zrobili ci tam masazu??

waga przynajmniej dobra bedzie;-) a teraz pozostaje ci niestety sprobowanie wszystkich domowych sposobow..

i spokojnie, jak weszlo to i wyjdzie - choc wiem jak ci teraz ciezko!!!!!!!!! pamietam dokladnie ten ostatni etap:sorry2:
 
Kasoku no widzisz juz blizej niz dalej..duzo tej krwi ? Moze jedz na ip czy wszystki gra.

Ja wlasnie karmie golego Emilka ..chce mu ladne zdjecia pamiatkowe porobic no ciekawe czy sie uda...hmm..
 
na razie czekam bole co 15 min lekkie, Akuku napisz mi jak Ty fiucika Emilkowi czyścisz i pielęgnujesz, dla mnie to czarna magia :szok:
 
tili ale odciągalas napletek???czy zostawialas w spokoju???żeby się stulejka nie zrobila. kurcze jedni mowia tak inni inaczej.
 
Kasoku w uk jakbym odciagala napletek to by mnie za zboczona matke wzieli... ja uwazam ze tego nie powinno sie ruszac... zauwazylam ze w pl w zaleznosci od regionu...ale pytalam mojej mamy ona nie odciagala moim braciom..babcia tez nie I nikt z mamy znajomych itd.
Moja sasiadka tu synowi zrobila I pozniej z nim po lekarzach jezdzila bo sie zakarzenie zrobilo.
A jak pielegnowac. Normalnie wycierasz siusiaka dupke I tyle. Raczej do sameg siusiaka kupka nie wejdzie...ale jakbys miala prpblem z domyciem to leciuko odciagnij skorke mi sie w sumie to nie zdazylo...

A moj Emis ma dzis miesiac juz. I udalo mi sie jakies fotki srzelic... z tym ze to jest z tel. A na lustrzance ladniejsse chyba wyszly.
 
reklama
Kasoku- aż mi gęsia wyszła. No to zaczynamy!!! Już bliżej niż dalej!

Chirurdzy nie zalecają odciągania bo mogą powstać mikrouszkodzenia. Najlepiej zostawić do 2 rż. My tak zrobiliśmy, mastaka się nagromadziła, stulejki nie ma ale sklejka była. W grudniu byliśmy u chirurga dziecięcego, on odciągnął napletek oczyścił. Dał na siusiaka antybiotyk i maść znieczulającą. Po miesiącu kontrola. Jest wszystko dobrze. Tylko, że teraz naciągać można (choć z trudem), Jasio robi to sam ile się mu uda. Myślałam, ze za mało schodzi ale lekarz był zadowolony więc jest git a ja mam czyste sumienie, że mu krzywdy nie zrobiłam.
 
Do góry