reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki listopadowe 2012 :)

To tak jak ja miałam jakiś czas temu,zjadłam czekoladę zapiłam cocacolą i z łaski swojej panna się zaczęła ruszać przed południem a wtedy od rana nie czułam.
Za to teraz czuję małą cały dzień ale to tylko zmienianie pozycji,rozciąganie się,czasami mam wrażenie jakby wierzgała lub kopała dziurę hehe bo tak nerwowo w jednym miejscu gmera :-) na ogół gdy kładę się spać,chyba szuka sobie wygodnej pozycji :-) tyłek wciska mi pod żebra i się uspokaja :-)
ale wiecie co,3 razy słyszałam że to dziewczynka,widziałam krocze na własne oczy bo w takim rozkroku na usg w poniedziałek była że szok a ja nadal niedowierzam :-) bo wydaje mi się to zbyt piękne :-)

No to ja ładnie szykuję się by się położyć do łóżka,może jutro poczuję się lepiej jak odpocznę
 
reklama
Anabeko hmm nie wiem co to za prady czujesz ja czegos takiego chyba nie mialam albo juz nie pamietam albo inaczej odczuwalam. Ja skurcze mialam takie ze twardnial mi qlbo caly brzuch albo np. Tylko od dolu...a w trakcie porodu to I na skurczu nie twardnial tylko plecy bolaly ... ale te przepowoadaace to brzuch twardnial I zle sie oddychalo.

Karola no mi raz strwcha tqk emil narobil jak od samego rana ani razu sie nie poruszyl a zawsze tano w aucie kopal wiercil sie... zawsze jak tak bylo to kladlam sie na boku I lekko brzuszek ruszalam zeby go obudzic..I jak np. Nie chcial sie ruszyc to zmienialam pozycje z boku na plecy na drugi bok itd. Jak dalj nie omagalo to cos slodkiego..

A ja dzis mam jakas masakre..Emil od wczoraj wisi na mnie...dzis to wogle w kolysce nie pospal..moze dwa razy po 15 minut.. jak si poszlam myc to sie obudzil I plakal..eh az ma dosc dzisiaj juz. Ni wiem co mu jest ale cycki nie nadazaja z produkcja bo non stop ssie...az wie boje bo jak on sie unormuje to cycki beda jak fontanna..
Teraz tez ssie ale juz z nim w lozku oese I wlasnie tak scisnietego sutka sobie pocoliagnal do yylu odchylajac glowe .ala....
 
hej Kochane trzymajcie za mnie jade do szpitala na USG i na probe oxy, może cos się w końcu będzie dziac???i w końcu urodze mojego chlopa???
 
Kasoku &&&&&&&&&&&&

Akuku - spokojnie, Emilek ma skok:tak: tez przechodzilismy :tak:Wisiala na mnie ok 3 dni non stop.. ale pozniej znowu bylo ok. Milaysmy juz 2 skoki. Dawaj cyca ile mozesz, Emilek potrzebuje teraz wiecej i wiecej patrz jak rosnie :tak: Cyc sie musi dostosowac. Spokojnie fontann nie bedziesz miala bo wszystko sie unormuje:tak:

ja cierpie na brak czasu. nawet nie wiem jaki dzisiaj dzien:sorry2: ale wszyscy zdrowi i maja sie dobrze ;-)

pozdrawiam :*
 
hej Kochane trzymajcie za mnie jade do szpitala na USG i na probe oxy, może cos się w końcu będzie dziac???i w końcu urodze mojego chlopa???

no ciekawa jestem jak będzie :-) jeszcze kilka lat temu to nikt nic nie robił przed terminem porodu,pamiętam jedną co była 2 tygodnie po terminie i nic nie robili,brzuch dziewczyna miała coraz większy,trzymali na patologii i nawet nie myśleli o jakiejś kroplówce by pomóc

no to kasolku​ szybkiego porodu i oby ruszyło coś szybko,bo jesteś już w bezpiecznym tygodniu a dzieciak teraz przybiera że hoho
 
witajcie z domu, no i dupa biskupa, na ktg jeden skurcz, usg młody ulozony glowka ale nie w kanale, wazy ok 3400 gram w porywach do 3600 (miałam dwa usg robione tym samym aparatem ale przez dwóch gin), anestezjolog mnie tylko znieczuleniem wystraszyl, bo powiedziała,ze nawet mogę umrzec jak zle się wkluja no i ogolnie na ktg jak lezalam wylam jak bobr, nie zanosi się zebym szybko urodzila, ale gin mnie pociesza, ze dzidzi nie będzie wazylo 4kg, potem powiedziała mi,ze mam przyjechać spokojnie do szpitala jak będę miała 4 cm rozwarcia, na to ja jej odpowiedziałam a kto ma mi to rozwarcie zmierzyć, bo ja nie umiem badac sobie szyjki i na pewno paluchow nie będę tam wciskać przy rozwarciu, kretynka normalna, jestem zniesmaczona, placzliwa ,zestresowana i mam dość.
 
reklama
Kasoku- współczuję bardzo. Faktycznie ta lekarka niepoważna jakaś. Brak słów. A moze synek zlituje się nad mamusią i w końcu wyjdzie na świat. A dziś masuj, masuj brzucha ile się da!!!
 
Do góry