reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki lipiec 2013!!!

Witam, nadrobie posty po pracy. Trzymam kciuki za fasolinki! Chciałam dać znać, ze @ przyszła w terminie. Głupia. Testy z allegro na kolejne staranka już do mnie jada. Buziaczki.
 
reklama
Dziewczyny nie jestem konsekwentna! Miałam nie zaglądać, od forum i tematu ciąży odpocząć ale nie mogę bez Was długo wytrzymać.. już chyba sie uzależniłam od tego forum. Wiatr i woda, madziolina no i NIKUSIA - gratuluję Wam kobietki! Uważajcie na siebie! Nie przepracowujcie się teraz i tego potwornego upału unikajcie :)
Lamorela jestem z Tobą! Rozumiem że teraz chcesz być sama ale proszę jeśli zechcesz z siebie wyrzucić smutek to zrób to! Nie zadręczaj się bo lżej razem. Wierzę że los Ci wynagrodzi wszystko wkrótce.
Ola mam nadzieję że ten alarm był fałszywy?
Dziewczyny ja zostaję z Wami. Nie mogę przestać myśleć o ciąży. Pragnę dziecka i wszystkie rady typu - musisz nabrać dystansu do starań - się u mnie po prostu nie sprawdzają. Próbuję więc myśleć pozytywnie. Zaczynam 5 cykl - TERAZ JUŻ MUSI SIĘ UDAĆ! Nie zakładam innej opcji :)
 
Miło Ulika, ze zaglądasz ;) Z doświadczenia wiem, że nastawienie na wszystko, bo nie tlyko na ciążę jak mamy "co ma być to będzie, cieszę się chwilą" jest o wiele bardziej korzystne dla Nas. Ja takie myślenie stosuję i jestem szczęśliwsza :)

Tobie na pewno się uda, wierzę w to :)
 
Madziolina gratulacje!!!!!!!!!!! Widziałam, że planowo miałaś mieć @ 10ego, więc superowo, ze tak szybko Ci test wyszedł!! Ja dzień później, ale sobotni test negatywny, więc mam nadzieję, że się po prostu pośpieszyłam..


W sumie to 3 testy i tez sie dziwie, tylko ja mialam roznie @ raz co 28 dni, raz co 33 dni
 
elifit 8.07 ?
19ania90 10.07 II
karola1986 14.07 @
keit85 17.07
@
dośka1 20.07 @
benefica 21.07 @
AniołekBB 25.07 II
Mariot 25.07 II
Malgonia1 26.07 @
Dorcia 26.07 @
Nanncy 26.07
Arcala 27.07 @
Susel 27.07 @
Tygryseczek 28.07 II
yes2.gif

olapalo 30.07II
yes2.gif

stazi24 30.07 @
Ewka358 3.08@
Fuma_Foch 04.08
Madziolina_p 4.08 II
Ulika 04.08
@
Mimimoo 5.08 @
Rybka33 5.08@
Kingax1 7.08
ni_kusia 8.08 II
Centka80 9.08
żabucha 10.08
Conti 10.08
Leemonca 13.08
ailatan1987 14.08
tamaguczi 17.08
Piaska 21.08

Ulika ja też rozpoczęłam 5 cykl starań o dziecko. Czasami myślę, że to wszystko bez sensu, mierzenie temperatury, obserwacja śluzu, szyjki, testy owulacyjne, ale jakoś nie potrafię przestać, niby są chwile, że mam po prostu dość i ryczeć się chce, że nic nie wychodzi, a robimy przecież wszystko żeby trafić w ten dzień. Ja też jakoś nie potrafię się poddać, nie potrafię przestać myśleć o tym, zawsze sobie mówię, że w tym cyklu musi się udać. Za mną już 4 nieudane cykle i w sumie to się zaczęłam już martwić, że nam nie wychodzi, ale buszowałam dziś na ovufriendzie i jak zobaczyłam, że inne kobiety starają się po 30, 50 cykli, czyli po kilka lat i się nie poddają to moje 4 cykle to mały pikuś.


GRATULUJE WSZYSTKIM ZAFASOLKOWANYM I TRZYMAM KCIUKI ZA RESZTĘ DZIEWCZYN I ZA SIEBIE RÓWNIEŻ &&&
 
Witam w przelocie !!!

Wczoraj ledwo przyjechaliśmy z działki a dziś wyprawa nad morze do rodzinki :happy::happy::happy::happy: - nocna podróż - dzięki komuś kto wymyślił klimę w autach :-D:-D. Przez te upały nic nam się nie chciało - jak zwykle się nie nastawiam.

Pozdrowionka - trzymam &&&&&& :-):-):-)
 
Ewka358 właściwie to mogłabym podpisać się pod twoim postem. U nas też 5 cykl starań o dziecko i też czasem dostaje doła, że nic nie wychodzi, zwłaszcza że w tym roku wśród moich koleżanek, sąsiadek to co druga w ciąży i trochę im zazdroszczę...
30, 50 cykli starań u innych jakoś mnie nie pociesza, bo po 30tce powoli zaczyna gonić czas, ale może tym razem się uda :)

Dziewczyny wszystkie mierzycie codziennie temepraturę? Faktycznie miarodajne są te pomiary?

Pozdrawiam Was wszystkie cieplutko :)
 
Ja już zaczęłam plamić przed @:-(. Teraz wieczorem się przywlekło znowu... I już mi ręce opadają, bo nie wiem co mam zrobić, żeby go nie było. A w 9dpo to nie miałam nigdy...
 
reklama
żabucha a może to plamienie implantacyjne? czytałam, że wiele dziewczyn na forum miało takowy epizod z plamieniem po owu i to zakończyło się happy endem. Wiesz, nie chcę Cię nakręcać ale ja na Twoim miejscu ucieszyłabym się bo nigdy takiego plamienia nie doświadczyłam więc byłby to dla mnie nowy, intrygujący i dający nadzieję objaw.
 
Do góry