reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki lipcowo sierpniowe

Witam dziewczyny,
U nas pierwszy miesiac staran a ja juz odchodze od zmyslow... ostatnia miesiaczka 01.07, owulacja według kalendarczyka 17.07... bete robilam w sobote 25.07 bo mialam badania i nie moglam sie powstrzymac.. wyszla 0,2 czyli ujemna. Miesiaczke mam dostac w najblizszy piatek czyli za 4 dni.
Czy jest szansa na ciaze? Moze bete zrobiona za wczesnie bo 8 dni po owulacji?
 
reklama
Poczekaj do miesiączki, nikt nie zna tak na prawdę dokładnie swojego organizmu, różne czynniki wpływają, ja zawsze mialam @ co do dnia a miesiąc temu spóźnił mi się o 4 dni! I jak nigdy zamiast 28 dc dostałam 32 dnia... I źle wszystko obliczyłam, w inne dni miałam dni płodne, najlepiej to czekaj na miesiączkę, mi jakby się tydzień spóźniała wtedy bym szła na betę nie wcześniej :)
 
Ejj dziewczyny a ja w sumie z takim pytaniem jak powinien wyglądać śluz szyjki w 10 dc.. U mnie kremowy lekko ciągnący bardziej luźny szyjka też się rozchylila lekko czy to znaczy że wszystko idzie w dobra stronę owulacji
 
Cos czuje, że znów będzie lipa ☹️ 5 dni a ja mam takie bóle jak na okres...
Ja właśnie w niedzielę i wczoraj miałam takie lekkie bóle/skurcze więc czekamy dalej, 7 dni do terminu @, w pierwszej ciąży przed terminem @ jakoś tak czułam że chyba się udało a teraz sama nie wiem 🤷 Aksamitka28 ale jeszcze nie wszystko stracone,trzeba czekać ,oby były || kreski 👍
 
Hej, hej dołączam sie. My termin okresu 5 sierpnia ;) brzuch mnie boli i jajniki.. Mam małe przeczucia, ale nie zapraszam. Co ma być to będzie 🤭
 
Witam dziewczyny,
U nas pierwszy miesiac staran a ja juz odchodze od zmyslow... ostatnia miesiaczka 01.07, owulacja według kalendarczyka 17.07... bete robilam w sobote 25.07 bo mialam badania i nie moglam sie powstrzymac.. wyszla 0,2 czyli ujemna. Miesiaczke mam dostac w najblizszy piatek czyli za 4 dni.
Czy jest szansa na ciaze? Moze bete zrobiona za wczesnie bo 8 dni po owulacji?
Wczoraj zrobilam test popoludniu, niestety jedna kreska...ale nadzieje jeszcze mala mam🙄
 
reklama
Jak tam u Was dziewczyny ? Jak dzień mija ?😊
U mnie na pakowaniu. Tam gdzie wynajmuję mieszkanie facet powiedział, że nie zrobi z nami zamiany i na szybko szukałam czegoś innego. Jutro dostaję klucze. Ale przez to, że teraz 2000 zł zaliczki muszę wpłacić to nie mogę sobie pozwolić aby iść zrobić badanie beta hcg. Zostaje mi test. Wczoraj wyszedł mi cień cienia ale test chyba był felerny bo dzisiaj biel vizira. Czekam do soboty na spodziewaną @. Ale jestem nie do życia. Nigdy w moim 39 letnim życiu nie czułam się tak fatalnie przed spodziewaną @. W pracy ok 8-9 jem śniadanie a imid 10 mi niedobrze. Psm też nie dopadł. A zazwyczaj pochłaniam słodycze tonami do tego mega zmiennie nastroje i wkurw na maksa. Ale pocieszam się, że przy ostatniej ciąży cień cienia wyszedł w dniu spodziewanej @. Więc jeszcze nadzieja się tli
 
Do góry