reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Kwietniowe :) 2013 !

Witam wszystkie dziewczyny.

Nuuuśka, 90_natka, happymama82, sandra_best dzięki za dobre słowa. Bez tego forum na prawdę byłoby ciężko przebrnąć przez to wszystko.
Test jeszcze raz zrobię jutro rano(zobaczymy, czy ta kreska stanie się mocniejsza) i spróbuje Wam wrzucić foto. a w pon i tak lecę na betę.

anuszka objawy mamy podobne, więc i Tobie uda się. Mnie strasznie bolały sutki, jak nigdy. Przed @ to jedynie piersi bolały, ale nigdy sutki.

anna2101 ja tu widzę drugą krechę, więc gratuluję i życzę, aby Twoja betka uuuuurosła.
 
reklama
dżina a ze tak się spytam, kiedy zaczelo cos u Ciebie odbiegać od normy ? Bo u mnie 6 dzień po owu i nic wiec jakos tak watpie, żeby mi się udało.
Ale Ty koniecznie powtarzaj tescior i wrzucaj rezultat :))
 
Nuuuśka - powiem szczerze, że dokładnie nie wiem, kiedy miałam ovu. na tej stronce ovufriend , ovu została pokazana 20 dnia cyklu, a ja przypuszczam, że ok 12 dnia cyklu miałam, bo wtedy wystapiło u mnie plamienie i bóle w podbrzuszu. ale patrząc na temperaturę, to chyba rzeczywiście ok 19 dnia cyklu. sama nie wiem. dziwnym objawem, gdzieś ok właśnie 20 dnia cyklu był ból sutków, czego nigdy nie miałam. nie mogłam ich dotknąć, bo tak bolały. i to trwało jakiś tydz. później zaczęły się takie podstawowe objawy na @, czyli brzuch mnie bolał i ogólnie piersi, więc byłam pewna, że @ przyjdzie. Jutro robię jeszcze raz test.
 
Ja w sumie mogłabym juz testować ale sie boje rozczarowania, poczekam do @. Ból sutków nie ustaje, krępuje mnie to bo sie schylić za bardzo nie idzie, a w pracy to najbardziej dokucza. Mam 20dc, tylko sie zastanawiam czy wliczać ten miesiac ponieważ okres był 3 dniowy i bardzo skąpy. Co u mnie to było bardzo dziwne. Oczywiście mąż mówi że nie mam się co nakręcać , ale to jest on:-)
 
angelaa_w - masz rację poczekaj do @, ale jeżeli ból sutków nie ustaje, to nadzieja jest( moim zdaniem).:-) z tym nakręcaniem ciężko jest, człowiek sam się nakręca. Ale jak @ nie ma to dobry znak. Trzymam kciuki :tak:
 
latwo mowic nie nakrecac sie , ja niby wiedzialam ze sa problemy, a od lat sie tak samo nakrecalam przed kazda data :tak: a jak bylam w ciazy to juz z przyzwyczajenia nie wierzylam ze w koncu sie udalo.
 
reklama
no ja już nie wiem jak to jest
tempka nadal wysoko
sutki nadal wrażliwe
podbrzusze boli
ochota na czekoladę!
rano kremowy śluz
potem jakieś wodniste różowe plamienie
a teraz znów kremowe
mówicie nie nakręcać się no ale jak nie jak na się taka nadzieję
u nas dziś nie pada więc można było wyjść na zwiedzanie :-D
 
Do góry