reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Kwietniowe :) 2013 !

W pon ide na bete. mam nadzieje ze w koncu bedzie dobrze. nie wiem czy mam sie cieszyc..czy jeszcze zestopować.. :(
 
reklama
anna co z tego ze slabiutka ??? Fasolcia jest :-)!! Lec zaraz w poniedziałek na betke i zobaczymy jak przyrosla od ostatniego czasu
 
Ich bedziesz bardziej spokojniejsza :) Ale co do ciebie to mam dobre przeczucie ja już bym pomału sie cieszyła :)
 
rozumiem cie z tym czekaniem, ja też czekam ale na wtorek bo boli mnie brzuch i piersi a ten czas sie ostatnio sie wlecze jak nigdy. Mam nadzieje że ta 1 kreska to fal start tesowania mojego. Ale Jak zobaczyłam ze nic nie ma to mi sie jakos przykro zrobiło.
 
reklama
własnie na wtorek popołudniu i tego dnia jeszcze raz zrobie:)Mam nadzieje ze zwytrzymam. Jak ja ci zazdroszcze że juz coś wiesz pozytywnego.
 
Do góry