reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Kwietniowe :) 2013 !

Co z tego ze pozytywny..jak i tak nie wiadomo czy przetrzymam ten najgorszy czas.biore lutke...mam nadzieje ze pomoze. musze sobie zajac czas przez te 2 dni bo zwariuje.
 
reklama
anna2101-->moim zdaniem, ta druga krecha wcale nie jest taka blada, więc myślę, że wszystko jest OK. Trzymam kciuki za powodzenie:-)
 
U nas bardzo ładna pogoda sie szykuje trzeba bedzie iśc na spacerek żeby w domku nie zwariować a jutro na impreze rodzinna i jakoś ten czas szybciutko zleci.
 
Mam do was takie pytanko dostałam jakąs białą gestą wydzieline co to może oznaczać?? Nigdy tego nie miałam .
 
avensis czyli tez już niedługo :tak:a jaka ona ogolnie jest podczas wizytek ?
Pytam o to, czy np. mowila Ci cos o monitoringu cyklu, wypytywala szczegolowo o wszystko, bo niektórzy nawet na prywatnych wizytkach nie sa zbyt wylewni :|
Ale ja chyba pojde za Twoja rada, i przeniosę się do Niej. Tu zawsze nie musze mowic, ze zmieniłam gina, i np. jak zleci jakies badanka, zrobić je u mnie, a skoro mówisz, ze jest super a ja ufam Ci to trzeba skorzystać :-)

anna powielam zdanie avensis - ta druga kreska nie jest wcale az taka blada, ja osobiście potraktowalabym ten test jako w 100% pozytywny i nie martw się na zapas, bo szkoda nerwow.
 
Nuuuśka--> jest bardzo dokładna i szczegółowa, opowiada o wszystkim, co widzis na USG i jest zainteresowana pacjentka. Nie mówiła nic o monitoringu, bo podczas USG potwierdziła przebytą owulację (pokazała mi to i opowiedziała po czym poznaje, że owulacja była), no i stwierdziła, że ona nie ma się do czego przyczepić i nie widzi żadnych przeciwskazań do zajścia w ciążę. Gdy ją zapytałam kiedy teraz się mam pokazać odpowiedziała, że gdy będę w ciąży. Więc idę 16,hahaha:-) Żartowałam :) Bo może faktycznie okaże się, że jestem w ciąży i już coś zobaczymy, a jeśli nie, to podglądniemy co tam słychać w jajnikach i torbieli (mam nadzieję, że już jej nie ma).
 
reklama
avensis bardzo dziekuje :-) a wiec wybiorę się do Niej i ja i zobaczymy co powie. Może zlozy się już tak, ze Ł. będzie po badankach, to od razu wezme wynik i zobaczymy co powie.

Spac mi się chce. Wstalam po 9 a ziewam jakbym nie spala co najmniej pol nocy.
Jeszcze ta pogoda..myy good kiedy wreszcie wyjdzie slonce.
 
Do góry