reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Kwietniowe :) 2013 !

hej laseczki!
anna - no jest druga krecha, a jak bierzesz luteine to na pewno bedzie dobrze, Ja mialam slabsza kreche pierwsza, bior lutke i przyrost bety mialam ladny.
Nuuuśka jak CI mija dziś dzień? I właściwie co będziesz miała badane podczas poniedziałkowego USG?
Ja jestem przeżarta... zrobiliśmy z M. obiad dla babci i tak się najadłam, że wglądam jak w 5 miesiącu ciąży już :D
To ile dziewczyn w poniedziałek leci na bete? dżina, anna, ktoś jeszcze? Może Verita?
Avensis - a jak Ty się czujesz? kiedy testujesz?
Już jest nas tak dużo, że wszystko mi się gubi i myli :D

Ja juz odliczam dni do 7 maja do godz. 19stej. mam nadzieję, że dotrwam i będzie wszystko ok!!!
 
reklama
witajcie staraczki!

my dzisiaj prawie cały dzień po za domem, pogoda cudna. Mąż jeżdzi w motocrossie, starsza córka też i odkąd jest ciepło praktycznie całe soboty spędzamy na torze :)

u mnie samopoczucie bez zmian, dzisiaj bardzo mnie kłuło w jajnikach i popołudniu strasznie mnie mdliło ale to pewnie z przejedzenia. Na dodatek strasznie mnie suszy i ciągle bym piła ( miałam tak w poprzednich ciążach) i od jakiś 3 dni budzę się o 5.00 rano z takim pełnym i obolałym pęcherzem że nie jestem wstanie dalej spać!
 
anuszka powiadasz kremowe-rozowe-kremowe ? Tu się nie ma co nakrecac, ja Ci po prostu mowie, ze to fasolinka :tak::-D Do tego jak tempka nadal wysoko to tylko na ++ :-)
Odliczamy dni do testowanka :))

U Nas do popołudnia padalo, ale kiedy byliśmy na zakupach na szczęście słoneczko laskawe się zrobilo w końcu :blink:

michalinka my niedawno wrocilismy z maratonu sklepowego...uch, stwierdzam, ze chyba na prawde nie nadaje się na to. Ale wszystko co było zamierzone zostało kupione wiec jestem zadowolona :tak:Kupilismy w końcu rower przy trzecim zaliczonym sklepie, bardzo ladny i oczywiście rozowy żeby nie było :-pJak tak sobie mysle, ile Ola będzie miała radości z tych wszystkich prezenciorow za tydzień ( my kupiliśmy jej telewizor ) to az sama się ciesze, no ale w końcu jej szczęście to tez moje :happy2:
W poniedziałek co będę mieć badane...wiesz co wydaje mi się, ze pomierzy jajniki, i ewentualnie zobaczy polozenie wszystkiego, bo co więcej może zrobić ? Jak już pisałam na pewne rzeczy jest już za pozno ( pęcherzyki + ew.plyn)a na inne na wcześnie ( fasolka..?)wiec sadze,ze nic poza zbadaniem czy tam wszystko na swoim miejscu jest nie zrobi :blink:a zaluje bardzo bo kiedy chciałam usg w 10dc to powiedziała wymijająco ze ma dużo pacjentek na ten dzień, a byłoby widać, czy tworza się pęcherzyki i ewentulanie ile. A boje się, bo przy cienkim endometrium jakie miałam ostatnio, ( styczniowe usg w 10dc - 6mm, luty 10dc- 3mm)tez mogą wystapic problemy z zajściem w ciaze, a nikt z dotychczasowych ginow nie miał zbytnio wizji się tym zajac...Nie wiem Misiu Moja Kochana, ale jakos nie mam zbytnich zludzen.Choc oczywiście chcialabym się mylic. Poczaruj troszkę :)
I wymiziaj fasolcie oczywiście ode mnie :tak::*

anna na pewno będzie dobrze :) Tak masz myslec !!

happymama przewiduje kolejna fasolcie :-)zobaczysz zobaczysz.Alez Wam zazdroszczę tych objawow. U mnie zupełnie nic się nie dzieje..:|

Zmykam na filma :happy2:Milego wieczorku dziewuszki :*
 
Ostatnia edycja:
anna2109 - gratuluję! ciąża już jest a teraz życzę ci tylko żeby wszystko było ok.
Dla mnie też sam pozytywny test to nie wszystko bo wiem jakie mam problemowe ciąże i chyba dopiero po pierwszym trymestrze bym mogła spokojniej się cieszyć.
 
anna2109 - gratuluję! ciąża już jest a teraz życzę ci tylko żeby wszystko było ok.
Dla mnie też sam pozytywny test to nie wszystko bo wiem jakie mam problemowe ciąże i chyba dopiero po pierwszym trymestrze bym mogła spokojniej się cieszyć.
No własnie jakos nie potrfie sie cieszyc.bardziej sie boje..nawazniejsze to te kilka pierwszych tygodni przetrwać. chyba bedzie mi sie strasznie dluzyc :) ale dam rade.oby fasolka rosła,rosła i jeszcze raz rosła :D
 
Michalina--> czuję się OK, tzn. mam pełniejsze piersi, podbrzusze już dziś nie boli, ale mam przeczucie, że... I mam ochotę na lampkę czerwonego wina. Mam nadzieję, że w razie czego nie zaszkodzi:-)
 
no ja sie wcale teraz juz nie nakrecam, stracilam nadzieje, plamienie nadal trwa ...

Nuśka
fajne prezenty
tv, rower, co jeszcze?
zazdroszcze troche, też bym chciała komunie znów, albo slub, nowy sprzet w domu by sie przydał :D


avensis
lampka chyba nie zaszkodzi :D
 
Nuuuśka my dziś też z mężulkiem cały dzień na objeździe marketów :-p

Anna ja tam widzę nawet ładną kreskę, więc spokojnie :tak: Pamiętaj - stres nie służy!


Nadgoniłam wszystkie posty, ale się naczytałam. jak nie przeczytam w południe i wieczorem, to potem mam co robić :-p ale to fajnie, że jest nas tyle i, że nie milczymy :tak:


Ja dziś oddałam krew na cytomelagię. Teraz pozostaje czekać na wynik. Toksoplazmozę mam już zbadaną i tu jest ok :tak:




02.04.2013 - Smerfna85 - wynik pozytywny :) hcg: 8.04 = 640
04.04.2013 - Agata1983 - hcg 296 :)
10.04.2013 - Aka85 - są dwie kreski :)
10.04.2013 - AniołekBB
12.04.2013 - Marce_la - wynik pozytywny :) hcg 11.04 = 1 24.3
13.04.2013 - Patanka - jest bladzioch, czekamy na wynik hcg
14.04.2013 - Ananaska - są dwie kreski :)
20.04.2013 - Malinka41 - są dwie kreski :) hcg 16.04 = 37,68, 25.04 = 1487
18.04.2013 - Michalina_ch - dwie krechy :)
19.04.2013 - Anneeczka - dwie kreski :)
21.04.2013 - Agaawa - @
22.04.2013 - M_i_a90 - @

22.04.2013 - Papalo - ??
23.04.2013 - Oliwia1 - jest druga kreska :), hcg 24.04 = 72, 27.04 = 223
25.04.2013 - Tygryseczek - @
26.04.2013 - Pegas - są dwie kreski :)
28.04.2013 - Ailatan1987 - @
30.04.2013 - 90_natka - czekamy na @
30.04.2014 - Dżina - jest bladzioch :)
01.05.2013 - Mimimoo - @
05.05.2013 - Patu$ka
06.05.2013 - Anna2101 - jest bladzioch :)
08.05.2013 - Happymama82
08
.05.2013 - Anisen
08.05.2013 - Moniqaa, 3 cykl
(przerwa ze względu na leki)
10.05.2013 - Anuszka
10.05.2013 - Avensis
11.05.2013 - Nuuuśka
14.05.2013 - Angelaa_w
18.05.2013 - Sandra_best
23.05.2013 - Agaawa
26.05.2013 - Carolina84
??.06.2013 - Kasiawr
 
reklama
Do góry