reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Kwietniowe :) 2013 !

reklama
Witajcie dziewczyny! Niestety brak czasu nie pozwala mi na siedzenie na necie, ale jak tylko moge, to staram się nadrabiać zaległości i Was czytać.

Gratuluję wszystkim, którym się udało.

Anna i pozostałe staraczki, trzymam mocno kciuki.

Ja miałam testowanko na 30 kwietnia. Dzis jest mój 32 dzień cyklu, @powinna być 30, ale ciągle nie ma. 30 robiłam test i był negatywn, więc odpuściłam sobie i byłam pewna, że @ przyjdzie. Dziś 32 dzień cyklu( cykle mam28 dniowe) i nie ma jej. Zrobiłam dziś test, ale wyszła bardzo słaba kreska (czułość 10). Nie wiem, co myśleć. Myślałam, że jak dziś zrobię, to powinna być już gruba krecha, a tu blada. Test fakt faktem kupiłam w TESCO, nie wiem, czy to ma jakieś znaczenie. Na razie nie nakręcam się, w poniedziałek zrobię betę.
 
dżina - nie zrobiłaś może zdjęcia testu żeby obejrzec?? U mnie też na początku było ledwo widoczna krecha, a kilka dni poźniej już bardzo wyraźna :D Więc skoro spóźnia CI się @, masz bladą krechę to w poniedziałek leć na betkę :D
 
Witajcie dziewczyny! Niestety brak czasu nie pozwala mi na siedzenie na necie, ale jak tylko moge, to staram się nadrabiać zaległości i Was czytać.

Gratuluję wszystkim, którym się udało.

Anna i pozostałe staraczki, trzymam mocno kciuki.

Ja miałam testowanko na 30 kwietnia. Dzis jest mój 32 dzień cyklu, @powinna być 30, ale ciągle nie ma. 30 robiłam test i był negatywn, więc odpuściłam sobie i byłam pewna, że @ przyjdzie. Dziś 32 dzień cyklu( cykle mam28 dniowe) i nie ma jej. Zrobiłam dziś test, ale wyszła bardzo słaba kreska (czułość 10). Nie wiem, co myśleć. Myślałam, że jak dziś zrobię, to powinna być już gruba krecha, a tu blada. Test fakt faktem kupiłam w TESCO, nie wiem, czy to ma jakieś znaczenie. Na razie nie nakręcam się, w poniedziałek zrobię betę.
Bedzie dobrze.jezeli jest slaba kreseczka to znaczy ze cos tam sie dzieje.trzymam kciuki by @ nie przyszla i by betka byla wysoka :)
 
michalina_ch - zrobiłam zdjęcie, z tym, że mam komputer służbowy i zablokowane wejście usb i nie mogę dodawać zdjęć (taki mały minus tego) :-) a w poniedziałek pójdę na bete. Fakt, że w tym cyklu miałam ogólnie dziwne objawy, ovu miałam chyba ok 10 dnia cyklu (miałam wówczas plamienie), ok 1,5 tyg przed planowanym przyjściem @ miałam straszne bóle sutków( czego nigdy nie było) i bolało mnie podbrzusze. a dwa dni i dzień po planowanej @ bolał mnie brzuch, jak na @. a od 3 dni nic, żadnych bóli... mała nadzieja jest, oby się udało, ale i tak się martwię, że ta krecha taka blada.
 
dżina--> nawet słaba kreska testowa świadczy o ciąży, więc myślę, że jesteś kolejną, której się udało:-D

sandra,natka--> niech Wasze słowa będą prorocze:tak:
 
reklama
90_natka - a myślisz że to na @ boli brzuch?

Niestety, to na pewno na @ :-( miałam cykl monitorowany i owulacji nie było. Zresztą nawet jeśli jakimś cudem owu jednak nie odbyła to i tak temperatura za niska na fasolkę.. Także czekam na @ :-(

Avensis Nasze słowa na pewno są prorocze :-D

Dzina blada kreska ale jest :-) kochana leć na betkę dla potwierdzenia, ale to na pewno fasolka :-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry