reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Kwietniowe :) 2013 !

A no spoko, trochę się gubię :zawstydzona/y:, no ja już zakończyłam @ jednak była wcześniej niż zwykle. Czyli w sumie zaczynamy od nowa, ale spokojnie na luzie podchodzę :) wychodzi mi że owu będę mięć 3-4.05, a dni płodne zaczynają się 29.04, czyli już w poniedziałek ;-) całe szczęście oboje mamy teraz wolne więc bez stresu sobie podejdziemy :);-)
 
reklama
Ja cały czas tak podchodzę :) w sumie dopiero zaczynamy nasze starania :) od października zeszłego roku nie biorę już tabletek, bo miałam operację i po już nie brałam bo nie było sensu, chciałam by wszystko się unormowało i było jak w zegarku, co prawda w kwietniu @ przyszła wcześniej o tydzień, ale już się skończyła ;-). Teraz zaczynamy nasze starania, będzie co ma być :) ;-)
 
sandra_best - na pewno w tym cyklu uda się.
Ja od listopada też nie biorę tabletek anty. U nas to drugi cykl starań, ale ja już tak bardzo chciałabym, żeby się udało. Zawsze wydawało mi się, że to jest takie proste...
 
dźina - dzięki za słowa otuchy :) Ja się nie przejmuję w sumie przed @ tą co przyszła wcześniej " staraliśmy" się troszkę, ale pośpieszona o tydzień @ popsuła nam szyki :wściekła/y: czyli tak naprawdę można powiedzieć, że dopiero teraz od tego cyklu zaczynamy tak na poważnie :) Zobaczymy co będzie, zrobiłam wywiad środowiskowy u mamy i wiem, że ona nie miała żadnych problemów :)

W każdym razie życzę powodzenia :)
U mnie taka przerwa było konieczna chciałam, żeby wszystkie blizny się dobrze zrosły :)
 
Ostatnia edycja:
dżina--> z tego, co wiem, to przy staraniach dobrze jest mieć TSH między 1 a 2, ale bliżej 1. Dlatego ja, przt THS 1,73 dostałam Euthyrox 25, żeby trochę obniżyć wynik.

mimimoo--> nawet, jeśli jest ciąża, to brzuch może pobolewać jak na @, tak mi się wydaje. W pierwszej ciąży w 17 dc mnie bolał brzuch jak na @ i byłam pewna, że przyszła, a się okazało, że tam się coś działo ciążowego już. Niestety zakończyło się niefajnie, ale teraz znów się staramy i wierzę, że tym razem będzie OK.

No właśnie, przed chwilą zrobiłam kolejny test owulacyjny i wynik znów pozytywny i to max pozytywny. Bo od razu zaznaczył się cień kreski testowej, za chwilę kontrolnej i w ciągu tych 5 minut obie ściemniały, ale testowa jest wiele razy ciemniejsza niż kontrolna.
Zobaczymy, czy coś zdziałamy w tym cyklu, liczę, że tak, bo i ochota na przytulanie jest wielka, więc jest szansa:-)
 
dżina wynik jak najbardziej w normie Kochana, wiec tym się nie martw. Norma TSH u osob dorosłych wynosi 0,3-3,0 mU/L .Choc niektóre laboratoria maja normy 0,5-5,0 mU/L.

Verita czemu takie nastawienie od razu ? jak to już się nauczyłam mawiac, dopóki nie ma @, zawsze jest nadzieja. Malutka już się wykurowała z chorobska ?

mimimoo a ja Ci powiem ze Twoja temperaturka bardzo mi się podoba, i nie chce być prorokiem ale robilas tescior może ? bo w ogole nie spada, caly czas idzie ku wzrostowi albo jest na tym samym poziomie, a to bardzo dobrze :) a tak jak pisze avensis, nawet podczas ciąży w początkowej fazie możesz mieć takie bole podbrzusza jak na @, a druga polowe najczęściej same sobie wmawiamy :p

avensis heh który to już pozytywny w ciągu ostatnich paru dni :D? u mnie chyba znowu się poprzestawiało, wspólnie z dziewczynkami z lutowek doszlysmy do wniosku,ze moja owu na to wygląda tym razem przyszla wcześniej bo w 13dc. I na to wygląda bo teraz tempka do góry a spadek był w czwartek. Przytulanki na szczęście były od poniedziałku, wiec teoretycznie nawet jakiś poniedziałkowy zolnierzyk mugl jeszcze podzialac cuda, ale zobaczymy :sorry: Dzis jeszcze dolozymy tak na zapas, ale zla jestem sama na siebie ze zbyt pozno zaczelam tesciory owu robic, bo jeden dzień wcześniej i wiedziałabym sama, ze to owu a nie zastanawiala się dlaczego w czwartek kiedy robiłam test, druga krecha wyszla,ale bledsza. Myslalam, ze to początki a się okazuje ze to była już koncowka :eek:
 
Nuuuśka dziękuję, jeszcze nie robiłam boję się że za wcześnie i w ogóle test nie wyjdzie, @ powinna przyjść jutro wg aplikacji w telefonie, a wg enpr 29.04, bo zazwyczaj moja faza lutealna trwa 14 dni więc zobaczymy w ciągu 3 dni co będzie. Boję się (sama nie wiem za bardzo czego), a jak przeczytałam Twój post to łzy mi napłynęły :zawstydzona/y: i chciałabym żebyś miała rację.
Tak podejrzałam Twój wykres i faktycznie owu mogła być w 13 dc tylko ta temp dzisiejsza jest troszkę niska... tak mi się wydaje, ale zobaczysz jutro jaka będzie, bo może to było przygotowanie do owu która nie nastąpiła i będzie drugie podejście do niej? Nie wiem, nie chcę Ci za bardzo namieszać.

Musisz być dobrej myśli, i jeśli do jutra nic się nie stanie to zrob tescior Kochana, mowie Ci :tak:
Myslisz wiec,ze jednak jeszcze owu nie było ? Zobaczymy jak jutrzejsza tempka będzie wygladala, i może wtedy będzie cos wyraźniej widać ? bo jeśli owu była rzeczywiście we czwartek to tempka powinna isc do góry choć minimalnie, dobrze mysle ? :happy:

Jezusie padam już na twarz a jeszcze nie skonczylam. Chyba z tone prasowania miałam, bliżej końca niż początku ale grrr już mi się nie chce :|:|
 
reklama
Nuuuśka--> dziś trzeci dzień pozytywnego testu, a drugi, gdzie kreska testowa jest dużo mocniejsza niż kontrolna i pojawiła się od razu.
Działamy i zobaczymy, czy coś zdziałaliśmy. Najlepiej, żeby to nasz Junior wyszedł z tego działania:-)
 
Do góry