reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Kwietniowe :) 2013 !

Cześć Wam.. Opowiem Wam jaki ze mnie pechowiec.. Po ovitrelle testy mogą wychodzić do 10 dnia po podaniu.. No i dziś był 10 więc zrobiłam test.. dwie kreski.. Ale nie brałam ich pod uwagę bo wiedziałam czym to może być spowodowane.. Zrobiłam bete(wiem że za wcześnie dziś 9 dni po owu) i 1,8 :( Ale jakoś jeszcze się nie załamałam.. Jak przyjdzie @ to pewnie będzie rozpacz ...
 
reklama
M_i_a90 może jeszcze za wcześnie na bete bo nie wiadomo kiedy było ewentualne zagniezdzenie.. Także jak @ nie przyjdzie to powtórz test za parę dni :)
U mnie prawdopodobnie ten cykl będzie bezowulacyjny więc u mnie praktycznie nie ma szans że się uda :(
 
u mnie przeziebienie na maksa;( sliny nie moge przelykac, katar potworny :( w zwiazku z tym nie wiem na ile moje temperatury teraz beda prawdziwe :(
 
anneeczka dużo zdrówka w takim razie!

Papalo niestety, gin nie daje już za dużych nadziei że będzie owu u mnie w tym cyklu. Pęcherzyki nie rosną a są wciąż za małe na pęknięcie :(
 
witam, zastanawiam sie czy mierzyc temperature czy tylko isc na zywiol czyli patrzec kiedy mam dni plodne, Bo to chyba nie ma sensu mierzyc temp. jesli w nocy do malej wstaje co ok 2 godziny, a po 5 co godzine.Raczej nie, testy owulacyjne ewentualnie.?
 
Spróbuj z testami, ja kupiłam na allegro po ok 1 zł za sztukę, a w zestawie jest jeszcze taniej, albo testy ciążowe gratis, a wysyłkę dostałam w 2 dni :) tylko trzeba pamiętać, że one prawie zawsze wskazują II kreseczki tylko 1 jest bledsza,a jak jest ovu to ma być taka sama albo ciemniejsza niż kontrolna. Ja sprawdzałam swój cykl testami, bo odstawiłam tabletki anty i ciężko było mi określić na zasadzie kalendarzyka... Zobaczymy co z tego wyjdzie :) Ale Tobie nie zaszkodzi spróbować :) Powodzenia :-D
 
dziewczyny ciagnie mnie w podbrzuszu ze ledwo wytrzymuje ale nie chce brac tabletek...a wogole to 2 dni temu beta 37 a dzisiaj zrobilam ten czuly test z allegro i musze powiedziec ze albo jest do d**y albo beta oszukana, bo dzisiaj wyszla mi 1 kreska a spodziewalam sie 2 bordowych ...:sorry:
 
e tam malinka ja bym powiedziala ze test jakis do dupy ! jednak beta nie moze byc oszukana ! ... beta to jedyny pewniak w testach ciazowych !:)
 
reklama
Malinka, ja tez bym poszła ponownie na bete zobaczyć, czy ładnie przerasta.

Mimimoo! Ale piękna owulacja na Twoim wykresie:)) działajcie, działajcie :))

Anneeczka, no pięknie temperaturka do góry idzie. Ty mierzysz dowcipne? Bo ja nigdy nie miałam takich temperatur, chyba w mega goraczce! Trzymam kciuki. Kiedy testujesz?
 
Do góry