reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Kwietniowe :) 2013 !

mierze w buzi ! .. ale mysle ze dzis temperatura wzrosla przez przeziebienie. jak bedzie mi mial kto zestac z coreczka to wyskocze po test ... i zrobie wieczorem !
 
reklama
Na początku chciałabym się przywitać i jeśli pozwolicie dołączyć do kwietniowych staraczek :-) W tym roku skończę 29 lat więc decyzja o dziecko przemyślana i w marcu zabraliśmy się do roboty:-) Niestety @ przyszła dwa dni spóźniona tylko robiąc niepotrzebną nadzieję... W kwietniu @ przyszła 4-ego, działaliśmy już od 6 dnia cyklu;-) Ovufriend wykazał owulację w poniedziałek; dziś od rana potworny ból brzucha, jak na miesiączkę. Myślicie, że to może być ból poowulacyjny? Cykle mam regularne 25-26 dniowe więc niechciana miesiączka spodziewana jest 29.04... pozdrawiam http://Wykres Dni Płodnych i Owulacji Użytkowniczki OvuFriend
 
Agaawa dzięki ale nie wiem właśnie czy dobrze wyznaczyłam granice, mężuś dopiero dzisiaj w nocy przyjeżdża i wątpię żeby starania coś jeszcze dały...

ja myśle, ze górna granice bym wyznaczyła na 36,7. Ale ja nie umiem korzystać z npra. Wole ovufrienda. Uuuuu... To troche późno na staranka, ale trzeba spróbować.
 
malinka41 powaznie jedna krecha? to znaczy ze tescior oszukany na 100. Powielam zdanie agawy, idz ponow betke, zeby sprawdzic czy ladnie przyrasta bedzie wtedy najlepszym odnosnikiem wszystkiego :tak:

Mimimoo pieknie widac ta Twoim cyklu wzrost tempki, oby staranka byly owocne :tak: i nie pisz ze watpisz zeby dalo rade, bo tego jak w rzeczywistosci dziala Nasz organizm nie wie chyba sam Bog :laugh2: A wiec chlopa za nogi do wyra i dzialac (!!) :tak: i przede wszystkim uwierzyc w siebie Kochana.

Verita a ja bym mimo to tempke mierzyla. Tylko koniecznie o tej samej porze. Zobaczysz mniej wiecej jak waha sie tempka, kiedy wzrasta kiedy maleje, pewnie ze bedzie troszke zaburzona, ale bedziesz miala juz jakis odnosnik do dzialania i planowania dalej. A testy owu przy okazji, ale pamietaj, ze te od 12dc codziennie najlepiej robic, az do skutku bo same lubimy siebie zaskakiwac wiec kto wie co przyniesie nastepny dzien :sorry:?

Agaawa co tam u Ciebie Kochana? Jak te kociaste, czy to jeden bo juz nie pamietam ile Ty ich masz :laugh2:Nasze zaczynaja wariowac, bo cieplutko jest, one chca na balkon a ja poki co mowie stanowcze nie, bo niestety nie posadzilam wszystkich kwiatkow, a przez to nie ma jak zalozyc siatki,a jakos widoku trzech spadochroniarzy nie bardzo chce ogladac :rofl2:

Mialam wczoraj wizyte u gin, choc nie mozna tego nazwac wizyta. Wklejam Wam wpis na lutowkach bo molos straszny i dlugo by pisac :

Wasze myśli chyba jedynie mnie wspierają, bo wczoraj rece mi opadly.Jedna wazna rzecz, chyba najwazniejsza - wracam do ginki, do której wcześniej chodziłam. Już Wam wszystko pisze.
Wczorajsza wizyte ciężko nazwac nawet wizyta. Jak człowiek ma taki natłok myśli jak my, oczekuje wsparcia ale i tez postawienia na ziemi, oczekuje czegokolwiek. Wczoraj nie otrzymałam zupełnie nic. Weszlam, zaczelam mowic o cyklu, o tym, ze po tym pozytywnym teście były przytulanki tylko raz, ze @ przyszedł w sobote, w 33dc. Zadalam pytanie - jak mam teraz ustosunkować się do tego cyklu, jak mam się do Niego odnieść, co zrobić. Uslyszalam - a tego, to nie wie nikt Pani Agnieszko. Nosz kur** to ja poszlam do lekarza czy do sprzątaczki ???!! Ale nic. Pytam się o badania, a ona mi na to - nie no ja bym na razie nic nie robila tylko czekala. Może odpuscie na jakiś czas i idzcie na zywiol, albo działajcie dalej, i jak po roku nie będzie ciąży to wtedy posle Pani swojego meza na badania nasienia. Pomyslalam sobie - heloł miesiąc temu uslyszalam, ze już mam go poslac a teraz nagle rok ??? Oczywiście nie zbadala mnie, czego nigdy nie robila od stycznia kiedy do Niej chodze. Jedyne co robila caly ten czas to usg, przymykałam na to oko ale wczoraj spytala mnie o to, czy ta @ jest bardziej obfitsza od pozostałych, odparłam ze wydaje mi się, ze tak bo przez pierwsze 2 dni miałam potop. Ona na to - acha, No nic, ale owulacja w 20dc, miesiaczka w 33d wiec wszystko książkowo . Mysle - czy ja ku*** snie ?! Co ta baba gada.
Wyszlam stamtąd nie mowiac nic, ale tak rozbita nie czułam się dawno. Niestety jak na początku wydawalo mi się, ze chce pomoc, tak wczoraj potwierdzily się moje przypuszczenia, ze stalam się dla Niej - nieatrakcyjna pacjentka, znudziłam ja po prostu.
Dlatego postanowiłam wrocic do ginki, do której chodziłam wcześniej, do tej poszlam, bo wiele osob mowilo, ze ma wiedze, ze potrafi pomoc. Ale przejechałam się na całego. W przyszly tydzień mam na rano, ona jest w poniedziałek wiec pojde do Niej i zobaczę co ona powie. Oczywiście nie będę się przyznawać ze bylam gdzie indziej, pojde z "wyczyszczona"kartoteka, po 4 miesiącach od ostatniej wizyty, ponieważ niepokoi mnie, brak rezultatow. Ona zawsze zlecala mi badania na wszystko, podczas pierwszej wizyty zbadala piersi, czego żaden gin wcześniej nie robil, no i przede wszystki bada (!!) na każdej wizycie. Ta, do której chodziłam teraz nie zbadala mnie ani razu (!!) wiec skad do cholery wie co się "we mnie" dzieje, czy cos jest przypadkiem nie tak.
Po wizycie poszlam do znajomej pielęgniarki i pokazałam jej moje wcześniejsze wyniki, opowiedziałam o "wizycie", bo wie ze staramy się z Ł. o dziecko. Zlapala się za glowe, ze ani razu od stycznia nie zostałam zbadana. Poza tym zauwazyla cos na co ja wcześniej nie zwrocilam uwagi : ostatnie usg robione przez poprzednia gin miałam w lipcu zeszłego roku, w wyniku wyraźnie było napisane, ze tu cyt. " macica w przodozgięciu...". Od kiedy zaczelam chodzic do tej gin, podczas pierwszego usg w styczniu opis badania : "..macica w tylnozgieciu". Wytlumaczcie mi w jaki sposób macica w ciągu pol roku może zmienic swoje polozenie ?
angry.gif
nie może, tzn, może ale takie sytuacje zdarzają się jeżeli jest ciezarna, po ciąży rzeczywiście może zmienic polozenie. Ale ja przez ostatnie 9 miesięcy w ciąży nie bylam bo brałam jeszcze tabletki wiec jakim cudem cos takiego ?! poza tym jajniki. Kiedys pisałam Wam wymiary z dwóch usg w ciągu miesiąca. Roznica w wymiarach lewego jajnika - 1cm. Fizycznie jak się wczoraj dowiedziałam wlasnie od tej pielęgniarki nie jest to możliwe u zdrowej kobiety, bo taka rozpietosc w wynikach może swiadczyc o cyscie w tym jajniku. Nie ma opcji, żeby w ciągu miesiąca jajnik urosl o 1cm, wiec albo ona jest bardziej slepa i glupia niż przypuszczałam, albo rzeczywiście cos mi się tam zrobilo, a ona to pominela.
I na koniec jeszcze jeden fakt - terazniejsza @. Krwawienie było większe,nie strasznie większe ale roznica była. Nie znam się jeszcze tak na tym, ale dowiedziałam się wlasnie wczoraj, ze moglo dojść do zapłodnienia, ale zarodek się nie zagniezdzil i doszło do samoistnego poronienia. Bole przed @ rzeczywiście miałam większe, i te nogi przecież tak kosmicznie bolały, ale nie zwracałam wtedy tak na to uwagi. Powiedzialam jej to wczoraj (tej gnce ), i powinna mnie przynajmniej zbadac tak ? A co jak rzeczywiście tak się podzialo, a ja o tym nawet nie wiem ? ...ach szkoda gadac. Rozpisalam się ale od wczoraj mam w sobie tyle zlosci, ze ciężko opisac. Dowiedzialam się rzeczy, które powinien mi przekazac lekarz od pielęgniarki, i ona sama tez powiedziała, ze powinnam zbadac sobie hormony, bo te moje napady goraca, które mam, zmiany nastrojow, i to, ze często czuje się otepiala, mogą swiadczyc o zaburzeniach hormonalnych.
Wiec widzicie jednym słowem do bani. Cos nie mamy szczęścia, ale nadzieja w poniezialku, ze cos się zmieni. Co mi pozostaje ..szukac dobrego gina do skutku :|
 
Ostatnia edycja:
Nuuuuśka--> "niezła" ginka. Trudno dziś trafić na kompetentnego lekarza. Gin, który robił mi zabieg po wizycie, na której dowiedziałam się, że mam cystę na lewym jajniku skwitował, że jeśli cysta się nie wchłonie, to zrobi mi laparoskopię. Więc zmieniłam lekarza:-) Ginka, u której byłam ostatnio przekazała mi same dobre wieści, że macica OK, że owulacja była i że cysta się wchłania, więc tamten lekarz się w d... pocałuje ze swoją laparoskopią:tak:

malinka--> nie ma szans na pomyłkę z betą, to jedyny wiarygodny wyznacznik ciąży.

carolina--> powodzenia w staraniach:-)

U mnie 4 dc i już po @, więc teraz na spokojnie możemy z eM działać i czekać na efekty:-)
 
Nuuuśka
ale wiesz co nie wiem co o tym myśleć
byłam niewyspana i trochę poddenerwowana a wiem że takie rzeczy mają wpływ na PRL

troche mnie to dziwi bo przecież miałam niedawno 5 a teraz znów 35
:((

avensis
z wynikami idę do ginki za kilka dni więc zobaczę co mi powie ...
ale zasmucasz mnie tym co napisałaś ... kolejne leki ...

90-natka
może jednak? zawsze jest jakas szansa!!!
uwierz w to!!!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

carolina84
witamy!!!!!!!!!!!!

malinka
niemożliwy ten teścior!!

och Nuśka
szkoda gadać, znam to z autopsji ... niestety
a na badanie nasienia idźcie sami
przecież i tak i tak sie za to płaci ...
no i powodzenia z szukaniem mam nadzieję że tamta będzie konkretniejsza ...

a my jesteśmy na mazurach, i tak miałam zastępstwo na te dni co miałam iść do szpitala więc wzięłam urlop, małż też no i hop siup do teścia ...
jest wesoło, szwagier z żoną ... słoneczko ...

no i zaczynamy staranka :p bo juz po @ dziś 7dc :)))
 
Ostatnia edycja:
avensis ach szkoda gadac. Dzis lekarzy przez duze L ciezko spotkac, mnie juz powoli rece opadaja do tego co sie dzieje. Zobacze w poniedzialek co ta poprzednia ginka powie, i na jakie ewentualnie skieruja badania.
Trzeba byc dobrej mysli,ale to czasem bardzo ciezkie. 4 dc i juz po ? To szybciutko :happy: ja dzis mam 6dc i jeszcze lekkie plamienia.

anuszka super ze wypoczywasz na mazurach,my planujemy na dwa tygodnie jechac w wakacje :)
nie wiem co o tym wszystkim sadzic, ale jak pisze, co mam zrobic, moge tylko czekac i miec nadzieje,ze tym razem sie uda, a poprzednia gin okaze troche wiecej kompetencji.
hehe widze, ze my wszystkie kolo siebie, avensis 4, ja 6 a Ty 7dc :D
 
Ostatnia edycja:
Zawsze tak miałam, w sensie, że @ 3-4 dni i koniec. Cieszę się, że po zabiegu jest tak samo. Dziwi mnie tylko to, że podczas tej @ nie musiałam wziąż żadnej tabletki przeciwbólowej, bo ból był znośny. A zawsze, przynajmniej w pierwszy dzień musiałam się naszpikować nurofenem.

anuszka-->
na obniżenie TSH to Euthyrox, który nie ma żadnych skutków ubocznych, tak mi, przynajmniej, powiedziała endokrynolog, więc myślę, że to żadne obciążenie dla organizmu.
 
Dziewczyny,
ja dla jaj zrobiłam sobie test (jeden z tych 10 co kupiłam), choć okres powinnam dostać w niedziele, ale co tam - siedzę w domu i się nudzę. Ponizej efekt.... czy ktoś coś widzi?? bo ja sama nie wiem....P4180248.jpg

w niedzielę chyba już na serio sobie zrobię bo niepotrzebnie zrobiłam....
ALe wolę się Wam przyznać, że takie rzeczy robię z nudów niż mężowi...
 

Załączniki

  • P4180248.jpg
    P4180248.jpg
    13 KB · Wyświetleń: 56
reklama
Dziewczyny,
ja dla jaj zrobiłam sobie test (jeden z tych 10 co kupiłam), choć okres powinnam dostać w niedziele, ale co tam - siedzę w domu i się nudzę. Ponizej efekt.... czy ktoś coś widzi?? bo ja sama nie wiem....Zobacz załącznik 552963

w niedzielę chyba już na serio sobie zrobię bo niepotrzebnie zrobiłam....
ALe wolę się Wam przyznać, że takie rzeczy robię z nudów niż mężowi...

Widzę drugą kreskę:tak::tak::tak:
 
Do góry