reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Kwietniowe :) 2013 !

Anneeczka w sumie racja, pojde prywatnie na poczatku maja (po 6tc) a na 24 maja jestem umowiona panstwowo do dobrej ginekolog to sobie bede do niej chodzic a na pierwsza prywatnie
Mia90 zrob test ciazowy i zobaczysz moze jakis slad juz bedzie!:tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
No właśnie robiłam ale wyszedł taki cień cienia że chyba go nie ma;p.. I myślę że to pozostałość po ovitrelle a jak zrobię sobie dwie bety to zobaczę czy coś jest.. czy spada,czy rośnie;p.. w ogóle kupiłam te bobo testy strumieniowe na allegro ale nawet ta kontrolna kreska wyszła praktycznie nie widoczna i się zastanawiam czy nie są jakieś oszukane;p a Ty malinka41jak się w ogóle czujesz?:)
 
Ostatnia edycja:
dziekuje mia90, dobrze sie czuje, a dzisiaj rano zrobilam ten test od niechcenia bo skoro 2 dni temu ten czuly mi nic nie wykazal to myslalam ze juz nic z tego. poza tym pobolewa mnie brzuch jak na okres, troche ciagnie i ciagle chce mi sie spac ( juz od owulacji tylko bym lezala)
Jesli chodzi o testy to tez robilam strumieniowym z allegro, jak kontrolna blada to moze wadliwy test?
 
malinka41- gratuluje! ja tam widze II kreski :) fajnie ze sie udalo za pierwszym podejsciem!
ja do lekarza szla bym dopiero za 2 tygodnie. W pierwszej ciazy polecialam w dzien zroobionego testu ale naprawde nie bylo sensu bo lekarz nic nie widzial:)
 
malinka41 - Ty nasz prowodyrze kwietniowy!!! Gratulację!!!! W którym dniu cyklu zrobiłaś???

A apropo CLO - ja nie miałam żadnych torbieli. Robiły się dwa pęcherzyki i ładnie pękały.

Dziewczyny, czy brała któraś luteine dopochwowo? bo ja biorę i teraz mam dziwne białe upławy i nie wiem czy to dobrze....
 
malinka41 cudowna wiadomość :) ja widzę II kreski i już nie mogę doczekać się mojego testowania. Ja od kilku dni mam temp powyżej 37 i strasznie szybko się męczę i też najchętniej to bym leżała całymi dniami, no i też mnie od czasu do czasu pobolewa brzuch, no i jeszcze ten nudzący ból głowy... ale nie chce się nakręcać, żeby się nie rozczarować... Może jutro zrobię test jestem w 25dc/30... ale chyba za wcześnie? @ mam mieć dopiero 21.04...
 
Ostatnia edycja:
malinka41 - Ty nasz prowodyrze kwietniowy!!! Gratulację!!!! W którym dniu cyklu zrobiłaś???

A apropo CLO - ja nie miałam żadnych torbieli. Robiły się dwa pęcherzyki i ładnie pękały.

Dziewczyny, czy brała któraś luteine dopochwowo? bo ja biorę i teraz mam dziwne białe upławy i nie wiem czy to dobrze....

Przy luteinie to normalne, że wszystko to, co się nie wchłonie wylatuje na zewnątrz i to w dość dużych ilościach, także tym się nie martw :)

papalo na test może być za wcześnie, więc ja poczekałabym do dnia przewidywanej @ :)
 
reklama
Do góry