reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Kwietniowe :) 2013 !

No ja właśnie też, ale akurat było na polsacie to obejrzałam ;p ..
Ja wczoraj zobaczyłam swoje dwie kreseczki pierwszy raz w życiu .. ale tylko dlatego że chciałam sprawdzić czy już ten ovitrelle się ulotnił,(bo przez niego przez ok 10-14 dni jest [pozytywny test) ale krecha jest więc muszę czekać z prawdziwym testowaniem;p .. Mam nadzieję że 10 dni i już nie będzie po nim śladu:)
Wczoraj tak z moim M doszliśmy do wniosku że jak mają być dwie krechy to będą tak jak wczoraj na najtańszym teście i od razu a nie pod światło itp ;p.. i powiedział .. "no teraz to widze że są dwie" ... :p Fajnie by było gdyby już tam zostały ...
 
Ostatnia edycja:
reklama
MIA90 -gratuluje:-) a dlaczego jeszcze 9 dni do testowania? tak wczesnie test ci wyszedl????
ja mam dziwne klucia w podbrzuszu, jakby bol menstruacyjny ale tak bardziej po srodku, do tego bola mnie plecy i piersi od tygodnia...jesli okaze sie ze to nie ten miesiac to juz nie bede sie sugerowala objawami, bo czuje sie jak bym byla w ciazy...a moze tak bardzo chce...
dziewczyny ktore zafasolkowaly pisza o szczypiacych sutkach...a ja mam obolale cale piersi ...moze okres wczesniej przyjdzie:baffled:
 
Nie,nie.. Mi test wyszedł bo ja brałam zastrzyk na pęknięcie po którym wychodzi pozytywny test :) i zrobiłam go żeby zobaczyć czy już ten hormon zniknął,ale dalej jest..

malinka41 może akurat się uda i te objawy to dobry znak:) Ja zawsze czekając na II kreski miałam jakąś wiarę w sobie i wierzyłam że się uda a w tym miesiącu od samej inseminacji jakoś czuje że nie.. I jestem praktycznie pewna że @ przyjdzie, ale jak tak wchodzę tu i patrzę na coraz więcej dodatnich wyników na liście to mi jakoś lepiej:) A widzę że Ty testujesz już za tydzień:) Będę trzymać kciuki :)))
 
Ostatnia edycja:
Mimimoo dopiero drugi cykl mierzę temp. w poprzednim cyklu, przed ovu temp utrzymywała się w granicach 37,3-37,5, ale po ovu wzrosła i prawie az do @ była nawet 38. w drugi dzień @ spadła do 37,1. Chciałabym, żeby to była ovu :-)dzieki za odpowiedź.
A co do testowania, ja testuje 30.04. i obiecałam sobie, że chocby nie wiem , co to wczesniej nie zatestuje :):):-)
 
Hej dziewczynki :)
Witam też nowe staraczki i życzę Wam II kreseczek :))
Ja wczoraj byłam u gina i usłyszałam same dobre wieści także jestem pełna nadziei na ten cykl :) w przyszłym tygodniu jadę ponownie na monitoring i okaże się czy pęcherzyki pękły i czy była owu :)
Miłego weekendu :))
 
90_natka trzymam kciuki za Twój cykl i powodzenie :)

dżina i Mimimoo trzymam i kciuki za Wasze testowanie, chciałabym, żeby lista staraczek kwietniowych pięknie się uzupełniła dobrymi wieściami :D

malinka41
oby te objawy dobrze wróżyły, bo mnie też pobolewa podbrzusze, ale staram się nie nakręcać, bo pewnie i tak za pierwszym razem się nie uda, więc podchodzę do tego niby na luzie, ale jednak trochę stresu jest...

A powiedzcie Dziewczynki ile się już staracie?
 
No już teraz nie wiem co myslec. Caly dzien mierze temperaturee i mam powyzej 37...mam nadzieje ze to dobry objaw...a nie zblizajacej sie @ :(

wlasnie wychodze na wieczorne odstresowanie sie...zeby przestac ciagle o tym myslec:)
 
Papalo dziękuję :)

Anneeczka nie sugeruj się temp w ciągu dnia bo najważniejsza jest ta podstawowa, rano :) ale trzymam kciuki żeby jednak to była ciaza :)
 
Papalo intuicja mi mowi, że to ten miesiac i uda nam sie za 1wszym :-D Moj codziennie sie pyta czy to juz ( ze niby w ciazy jetem) hihi, takie potwierdzenie jego meskosci :rofl2:
 
reklama
A mój się do mnie boi zbliżyć żeby mi przypadkiem nic nie zrobić w razie jakby coś się tam działo już :p :p :-D... A my staramy się jakoś ponad dwa lata.. :)
 
Do góry