reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Kwietniowe :) 2013 !

reklama
Anuszka spokojnie ja poczekam :tak:
A Ty Kochana jak się czujesz?

Anisen dziękuję :-) Męża tak długo męczyłam, zrobił ze 100 zdjęć i jedno wybrałam :-D
A jak tam budowa? Pogoda piękna to pewnie i zapału więcej :-)
Przyznam Ci się, że Cie podziwiam... ja co prawda jeszcze się uczę... ale nie wyobrażam sobie ogarnąć aż trójkę dzieciątek jednocześnie...

Natka
mały jest spokojny jak w brzuszku.... Tak jak pisałam nie kopał wcale i praktycznie go nie czułam (dopiero ostatni miesiąc).
I teraz też jest grzeczny... Budzi się tylko na jedzenie (wtedy Go nie idzie uspokoić w żaden inny sposób niż butelką). Jak się naje można z nim zrobić wszystko ;-) Jak jest głodny to bez stoperów lepiej nie podchodzić :-D

Natka mam nadzieję, że czujesz się coraz lepiej... i, że w końcu zaczniesz troszkę więcej odpoczywać :tak: Praca nie zając.... :-p
 
Ja nie mogę mojego namówić na zdjęcia. noa ale jak patrzę w lustro to coraz mniej mu sie dziwie. Jak szybko coś z sobą nie zrobie to depresja murowana !
Miałam być ładna mama, a jestem gruby babsztyl. gdzie te ubrania w rozmiarze 36 :( załamka totalna.

Moniczko dzieciaki spoko da sie ogarnąć, ba nawet teraz mysle szalona ze i czwarte bym ogarnęła. gorzej z czasem dla siebie teraz. no lae 20 minut codziennie wygospodarowuje na lekkie ćwiczenia.

Oj Leo sie obudził a ekipa zjadła już śniadanie.

miłej soboty.


ps : dopiero jutro mam męża w domu bo dzis na budowie zasuwa
 
Cześć dziewczyny :*

Moniqaa no to super że mały spokojny :-) a z tym jedzeniem to obawiam się że z moimi dziećmi będzie to samo bo mój mąż się zawsze śmieje że na pewno odziedziczą to po mnie bo jak ja jestem głodna to normalnie bez kija nie podchodź haha :-D

Anisen każda z nas zawsze albo prawie zawsze narzeka na coś w swoim wyglądzie :-) a Twój organizm jeszcze nie wrócił do formy sprzed ciąży także spokojnie- na pewno będzie coraz lepiej- głowa do góry:tak:

Anuszka a jak tam u Ciebie? Jak samopoczucie? Mam nadzieję że uważasz na siebie i odpoczywasz :-) a już niedługo beta- nie mogę się doczekać :-)

A u mnie średnio. Znaczy samopoczucie w miarę ok- bóle brzucha przeszły prawie całkowicie, zdarzają się naprawdę bardzo rzadko :-) za to zostały bóle krzyża i nudności od czasu do czasu :-( no i doszedł jeszcze jeden problem- byłam u endokrynologa (muszę jeździć raz w roku- jestem w grupie ryzyka) i niestety mam lekką niedoczynność tarczycy. Muszę brać hormony i jod. Ehh ciągle coś :-(
 
Odpoczywam i leże ale czasem się denerwuje bo byłam u mamy i sis była więc kłótnie czasem o byle co więc martwię się bo miałam omijać sytuacje stresogenne :-(
Poza tym jestem chora, boli gardło głowa i będzie zaraz katar, dostałam opryszczke w kilku miejscach wokół ust.
Masakra
Mam nadzieję że nie zaszkodzi :-(

Dziewczyny a jak się te bezpieczne dla ciężarnych leki nazywały które wy brałyście bo muszę coś wziąć.


Rozmawiałam z kumpela o przypadku Anisen że pielęgniarka nie chciała dać zastrzyku antykoncepcyjnego. Wyobraźcie sobie że podobno od jakiegoś czasu jest taka ustawa że lekarz aptekarz lub pielęgniarka mogą odmowić takich rzeczy np w aptece może odnowić sprzedaży nawet prezerwatyw! Byłam w szoku !
 
Ostatnia edycja:
Znalazłam stare posty odnośnie leków na przeziębienie w ciąży :-)
Wracam do domku i zaraz do łóżka.
 
To się kuruj anuszka :-) jak ja byłam ostatnio chora to niestety lekarka pozwoliła tylko płukać gardło rumiankiem i szałwią i pić herbatę z sokiem malinowym, miodem cytryną lub imbirem- wedle uznania :-) przy gorączce powyżej 38st mogłam dopiero wziąć leki przeciwgorączkowe- ale nie musiałam. Prawie cały tydzień spędziłam w łóżku wtedy ale na szczęście przeszło.
 
Dzięki
Wzięłam tylko paracetamol bo tylko to miałam a wiem że w ciąży jest dozwolony.
Jutro idę do lekarza.

Moniqaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!
dopiero weszłam na kompa i zobaczyłam zdjęcia!!!
ale cudo ten twój dzieciaczek, ja naprawdę chce przejąć brzusio i mieć takie śliczności
:D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Monia- dopiero zajrzałam, serdeczne gratulacje!!! mały jest sliczny:-)

anuszka- mocne kciuki!!!

natka- w pierwszym trymestrze zazwyczaj jest ciężko z samopoczuciem potem będzie troszkę lepiej.

a u mnie czas pędzi jak szalony, dzień za dniem...czasu brakuje trochę bo Fabcio jest dość wymagający, chyba najbardziej ze wszystkich moich dzieci, ale słodki okrutnie i nie mogę się nim nacieszyć:tak:
 
Do góry