reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Kwietniowe :) 2013 !

Natka, gratuluje Kochana! Strasznie sie ciesze! :)

Anuszka, teraz moje mysli sa z Toba! Bede zagladac czekajac na Twoja relacje!

Dziewczyny, ja wiem, ze 30stka nie jest taka straszna, ale niestety ta niepewnosc, niestabilnosc finansowa tez tobi swoje :/ chetnie tez bym zawalczyla o dzidziusia a tak to musze sie wstrzymac...
 
reklama
Natka Gratulujemy !!!! Super :) rośnijcie zdrowo :*

Mel niestabilnośc mam nadzieje ze chwilowa i już za chwilke będziecie sie mogli strać o maleństwo.

Anuszka kciuki za transfer :)

Oj czekam na wieści od Miniki. Jakbym to sama czekała na maluszka ( a mój sie własnie drze z pokoju)
 
My już po, w domku :-D
na chwilę obecna cała pozostała trójka rozwija się dalej a jedno maleństwo jest już ze mną
Było miło i bardzo wesoło. Pan dr zupełnie inny niż kiedyś przy pierwszych wizytach.
Fajna atmosfera, mało ludzi przy sobocie to i personel szczęśliwy :-D
Jak będę na kompie to wrzuce zdjęcie zarodka bo dostałam od dr-a
 
Dzięki dziewczynki :-)
Anuszka to teraz trzymam kciuki żeby maleństwo zostało już z Wami! Kiedy betę masz robić? Po ilu dniach?
 
Beta 27.03 w 12 dpt (dniu po transferze) w klinice.
Ale chyba nie wytrzymam i zrobię wcześniej u siebie w przychodni :rolleyes:
Poza tym mam dostać list co z pozostałymi zarodkami, jak się rozwijały i ile zamrozili.
Muszę sobie jakieś zajęcia znaleźć bo zwariuje :-D
 
Anuszka dbajcie o Was . Mocne kcuki by maluszek został na całe 9 miesięcy w brzuszku &&&&&&&&&&&&&&

Kciki za pozostała maluszki b y do mrozaczków przetrwały ślicznie &&&&&&&&&&


Mąz na budowie, potem w robocie do 20 . Leo ma dzień maruda, Kuba ma dzień psot a Kinia ma dzień ale,..
Oszaleje !
A do tego znów teściowa mi ciśnienie podnosi. Nie odbieram telefonu ! Już wiecej nie odbieram , obiecuje
Upiekłam kurczaka, przepraszam zepsułam kurczaka , bo jak był upieczony to Leo zaczął wrzask, poszłam go uspokoić, wyłączyłam piec i ... głupia zostawiłam kurczaka w piecu. wysuszył sie :( Zrobiłam zupe szpinakową, przesoliłam :( , włączyłam 2 raz pranie które sie już wyprało, ale dzień. Ja też dzis psuje, psoce i mam ale ... wiadomo po kim dzieci to mają ;)

ciekawe gdzie Monika. Chyba juz tuli Maleństwo
 
Anuszka! Dbaj o siebie koniecznie! Zaciskam mocno kciuki! Ale szybko to poszlo!

Anisen, czasem tam bywa ;) ja wczoraj bez trojki maluchow obiad i deser zepsulam wiec... ;)
 
Anuszka najgorsze to czekanie... :-) ale staraj się nie denerwować bo to na pewno nie jest wskazane :-)

Anisen czasem takie dni się niestety zdarzają.. Ale jutro na pewno będzie lepiej :-)
 
Anisen
rzeczywiście miałaś szalony dzień
ale czasem każdemu się zdarza
potrzebujesz namiar na morderce ? :sorry2:
a to nasze maleństwo

2014-03-15 13.09.30.jpg
 

Załączniki

  • 2014-03-15 13.09.30.jpg
    2014-03-15 13.09.30.jpg
    27,4 KB · Wyświetleń: 18
reklama
Do góry