reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Kwietniowe :) 2013 !

reklama
Anisen właśnie od lekarza wróciłam... Jeśli do piątku nic samo się nie ruszy, to w piątek rano mam być na oddziale to zaczną wywoływać skurcze, a potem cc. Podobno te skurcze po to bo później wszystko lepiej się obkurcza i mniej krwawi...
Młody już nie przytył, tak więc 4kg jeszcze nie ma :-D No i siedzi na tyłku nadal...

A jak u Was? Udało się coś załatwić z tym zastrzykiem antykoncepcyjnym czy czekasz do środy?

Natka mam nadzieję, że ze zdrowiem już OK, no i że chociaż troszkę odpuściły Ci te mdłości ;-)


Anuszka czekam na info o jajeczkach :tak:
 
Moniqaa to już lada dzień maluch będzie z Wami :-)

U mnie raz lepiej, raz gorzej. Nie jest źle :-)

Anuszka jak wieści dziś??
 
hejka
mam 7-8 jajeczek
pobierać mi je beda w czwartek a sobote transfer
więc akurat Moniqaa jak u ciebie
twoje wyjdzie a moje bedzie sie zapładniać :D
 
Anuszka super :-) to dobry znak, zobaczysz że przejmiesz brzuszek po Monice :-D
To koniec tygodnia u każdej z nas szykuje się bardzo ekscytująco :-)
 
Anuszka no i to są dobre wiadomości :tak: Ładna ilość jajeczek :-)
To teraz byle do czwartku, potem do piątku no i ta najważniejsza sobota &&&&
Mam nadzieję, że będziesz nas informowała co i jak (oczywiście w miarę możliwości).
Anuszka ale Ty pamiętaj, że brzuch i te obiecane 10kg
p.gif




Natka
Ty też nie myśl sobie, że możesz nas nie poinformować co i jak...
Wizyta u gina i zaraz tutaj :-p Pamiętaj, że my z Tobą się denerwujemy!



No i by nie było to napiszę: ja nadal w dwupaku. Dziś równe 40tc, więc już nawet według OM nasz dwupak jest przeterminowany bez mała ;-)
 
Moniczko strasznie długo Cie trzymają. Kciuki zevby w piątek był już z Wami maluszek. Za bezproblemowe cc .

Anuszka kciuki za śliczny transfer maluszka :) Mocno za to sie modlimy.

Natka uważaj na Was i nie przepracowuj sie. My dalej trzymamy kciuki za śliczne serduszko &&&&&&&

Pogoda cudo, wiosna. Bylismy na spacerku przed obiadem, teraz po obiedzie odrobine odpoczniemy i za godzinkę brykamy znów na spacer, tyle ze teraz ja sama z szaloną trójcą ;) Leo maruda straszna , tylko na rękach. Jutro na 8 rano mamy pediatrę, będzie mierzenie i ważenie szkraba. Ubieramy już tylko 68 bo 62 za malutkie.
Z zastrzykiem czekam na jutro bo kurka wodna nie mogę znaleźć przychodni gdzie by mi to dali :( aż mnie nosi. eh
Moja bratoiwa dalej nic :(. A do tego jej mąz odwala kitę i powiedział ze nie pójdzie na badanie nasienia. Masakra.
A do tego teściowa mnie doprowadza do szału. Byle do sierpnia i do wprowadzki do domu.
Lece bo znów mnie wołe Leo.

Buziole

( ps trzymamy kciuki za pozostałe straczki i wierzę że zobaczycie upragnione dwie kreseczki na teście ciązowym)
 
Moniqaa mam nadzieję ze po wizytce przyniosę same dobre wieści... :-) trzymam kciuki by Twój mały szybko przyszedł na świat :*

Anisen tylko jak tu się nie przepracować jak tu nadgodziny robić trzeba... Ale tylko do końca miesiąca, poźniej już normalnie.
 
Anisen
To tak jak ja latam chodzę szukam proszę żeby mi zrobili zastrzyk w dupe, a to ważne żeby był dokładnie dziś o 22.30!
Mam skierowanie ale z kliniki, a w nocnej pomocy lekarskiej chcą od lekarza pierwszego kontaktu z naszej przychodni. Mój lekarz nie chciał przepisać tego skierowania bo on nie ginekolog.
W szpitalu koło mnie nie dadzą mi go bo to nie zagrożenie życia.
Czekam teraz na wizytę do ginekologa,niby ona mi to przepisze ale problem zostaje bo nie wiadomo czy ktoś mi ten zastrzyk zrobi :-D

Pytałam sąsiadek z psami i dały mi adres pani Eli pielęgniarki z bloku obok ale pani Ela będzie wieczorem po 17.

Masakra
 
reklama
Do góry