reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Kwietniowe :) 2013 !

reklama
Halo!
Ja Was podczytuje i z Wami sie denerwuje :)
Moniqaa, mam nadzieje, ze juz rozpakowana??? Ilez mozna?kurcze no!
Anuszka, byle do soboty! Pobrano 4, jezeli 4 sie zapoldnia to ile Ci przetransferuja? Cos mi sie obilo o uszy, ze 1 w programie rzadowym?ale szybko to wszystko poszlo! Jak nastroj? Wazne, zebys wierzyla, ze sie uda!
Natka, czekam na serduszko dzisiaj! Jak sie czujesz? Mdlosci Ci dolegaja?
Anisen, podziwiam Cie z trojka maluchow! Jeszcze budowa na glowie, aaaa!

A u nas bez zmian, nie wiemy co robic :/ prawdopodobnie jednak tu zostaniemy, ale ja jak najszybciej poszukam innej pracy zeby przynajmniej jedna wyplate zabezpieczyc. Takze niestety termin macierzynstwa sie przesuwa w czasie :( do tego 30stka mi wkrotce stuknie i powoli lapie dola :(
 
Melponea
Tak 1 mi podadzą.
Słuchaj 30tka to nie koniec świata, ja za pół roku kończę 32 i też macierzyństwo dopiero teraz widzisz wyszło. Będzie dobrze nie myśl o tym bo to dołuje jeszcze bardziej.

Moniqaa
Czyżby?
 
Mel ja pierwsze urodziłam mając 32 lata. teraz mam 36 i troje łobuzów ;) Chciałam do 40 zdążyć ;)
Bratowa męza pierwsze mając 23 lata, teraz ma 37( w czerwcu skończy 38) i dalej tylko to jedno. Już sie starają 15 miesięcy i nic, a wcześniej sie nie starali ale też nie zabezpieczali, chyba ze 4 lata. Ona ma stres bo do 40 już niewiele jej zostało.
 
Mel hej :-) dawno się nie odzywałaś :-)
U mnie w miarę, raz czuję sie lepiej, raz gorzej. Mam nadzieję że dziś na wizytce usłyszę same dobre wieści...
Co do Was to nie martw się, na pewno zostaniesz mamusią!

Moniqaa czyżby Mały już był z Wami? :-)
 
Natka
Super wiadomość
Ja też mam dobrą wiadomość z ostatniej chwili, wszystkie 4komórki zapłodniły się :-)
Wzruszyłam się . . .
Mamy czterech muszkieterów :-D
 
reklama
Super anuszka :-)to teraz pozostaje tylko wybór "najładniejszej" i musi być dobrze.. To już jutro..- super! Czekam na wieści jak bedziesz już po :-)
 
Do góry