reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Kwietniowe :) 2013 !

Michalina a jaka bete masz i kied robiona? mi cos za duzo przroslo...z 37 w 7 ni na 1487 to ponad norme..a o klinice to sama nie wiem o ktorej mowie zapytam sie kolezanki to dam znac ;-)
 
reklama
malinka alez piekna betka :-) ja Wam mowie, ze obydwie z michalinka będziecie mieć bliźniaki, bo i jej dużo betka poszla w gore i nie można porownywac michalinka ze Tobie za mało przyrosla bo przyrosla pięknie, a malinka robila później po prostu stad ta roznica :happy: Nic się nie martw,bo wszystko będzie dobrze.
Kiedy macie usg ? Bo jako swiezo upieczona BB Cioteczka oczekuje na zdjęcia małych fasolinek :D
 
witajcie staraczki!

pogoda jest tak piękna że nie ma czasu na pisanie na forum. Wysprzątałam balkon i teraz dzieci malują sobie na nim farbkami.

dziewczyny pięknie wam betka rośnie :)

mam kiepskie przeczucia co tego cyklu. Ale w następnym już będę się brała ostro do roboty:-)
 
Witajcie, chyba nic z tego nie wyszło, bo od 20 miałam delikatne plamienia, a teraz od wtorku 23 dostałam @ chociaż ona jakaś taka dziwna jest bo nigdy nie zażyło mi się dostać wcześniej, no ale chyba nie ma sensy robić już testu
 
Agaawa - :(, przykro mi. W maju na pewno się uda!!!!

Ja mam USG 8 maja o 10.20 :D
Nuuuśka
- a Ty już nie wróż tak z tymi bliźniakami, bo sama będziesz miała, ha ha!!!

sandra_best - no może już nie być sensu. Podobno zdarza się mieć okres już w czasie ciąży - tak miała moja koleżanka. Musisz może poczekać aż się skończy i zrobic test mozesz - to na pewno nie zaszkodzi, a będziesz mieć pewność.
 
Ej to ja widze ze Nas tu wiecej z Katowic :-D I Ty michalinka tez ? o jaaa super :-) a Ty gdzie chodzisz do ginka ? Przypuszczam, ze piszac o prywatnej klinice myslisz o Łubinowej ? :happy:

avensis dziekuje Ci Kochana :* chodzisz do Niej teraz obecnie ? jesli moge spytac to gdzie dokladnie ? i jakie zrobila na Tobie wrazenie ?
Gdzie dokladnie mieszkasz ? :-)
Nuuśka--> chodzę do Centrum Zdrowia Kobiety na osiedle Mała Skandynawia. Naprawdę polecam tę ginkę, bo wysłucha, doradzi, popyta, wytłumaczy, do tego jest bardzo delikatna. Po ostatniej wizycie u niej miałam ochotę Ją uściskać za dobre wiadomości i za sposób w jaki mi je przekazała:-)

Zrobiłam dziś kolejny test owu, dziś 11dc i chyba jest pozytywny, więc Mężu, nadchodzę,hahahahaha:-D 20130425_165254.jpg
 

Załączniki

  • 20130425_165254.jpg
    20130425_165254.jpg
    12,3 KB · Wyświetleń: 38
reklama
Ładne przyrosty betki macie dziewczynki :-) obie! także nie martwić się bo stres nie jest wskazany :-D

avensis bierz męża w obroty i działajcie! :-D trzymam kciuki :-)
 
Do góry