reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Kwietniowe :) 2013 !

halo halo!
Melduje sie skoro wzywaja :):):)
Ja czasem Was podczytuje, ale szczerze mowiac weny nie mam zeby cokolwiek pisac, bo wlasciwie sie nic w kierunku dzidziusia nie dzieje i to mnie wkurza :/
Ale do rzeczy:
anuszka, ja Ci kobito bardzo kibicuje!!!kiedy transfer?na naturalnym cyklu? Cudownie!! Wszystko sie poukladalo :-)
natka,widzialam, ze masz bledziocha, ale gratulowac bez bety nie bede!! za to tzrymam kciuki!!

a u nas kiszka!masakra tak zwana! troche sie wpakowalismy z tym wyjazdem, no i teraz myslimy jak sie z tego wywinac...Generalnie firma jest na skraju bankructwa...z tamtego mieszkania nic nie wyszlo, bo nie mieli jak zaplacic...wiec ciagle siedzimy w hotelu. Pensje niedawno dostalismy za grudzien! Niedlugo marzec...no nic, poki co korzystamy ze slonca i wdrazamy plan B, czyli akcja ewakuacja. Nie wiemy tylko gdzie, bo skoro juz sie spakowalismy i przejechalismy taki szmat drogi to nie chce nam sie do Europy wracac. Ale jak bedzie trzeba to wrocimy...wiec starania zawieszone. W sumie sie nie zabezpieczamy, bo i po co skoro nie jestem w stanie zajsc w ciaze naturalnie :( no ale tez nie chodze po lekarzach, bo w kazdej chwili moze nas tu nie byc wiec takie to wszystko zawieszone :(
 
reklama
Melponea
No jesteś :-D
Ja cie już chyba ze 3razy wzywałam :p
Szkoda że tak się tam wam układa.ale 3mam &&& za jak najlepsze rozwiązanie sprawy.
A ja nie na cyklu naturalnym. Pierwsze zastrzyki od piątku będę brać. A potem zobaczymy jak sytuacja się rozwinie. Punkcja i transfer będzie w zależności od tego jak mój organizm zareaguje na leki ale jakoś tak może w okolicy 11-17 marca
 
Hey :-)

Anuszka kciuki zaciśnięte! &&& Będzie dobrze :tak:

90_natka czyżbyś zapomniała nam o czymś powiedzieć? Coś do mnie doleciało dzisiaj....
 
Natka??? gratulować czy jeszcze nie???

anuszka mocno trzymam kciuki!!!

Mel- szkoda że tak wam wyszło ale mam nadzieję że wam się poukłada !

Anisen- ja też mam sajgon...hehe chciało się czwórki to się ma;-)

Monika- ty już rodzisz na dniach zaraz, jak to zleciało nie???:szok:

a to mój już miesięczny pulpecik:
P1018629.jpgP1018778.jpg
 

Załączniki

  • P1018629.jpg
    P1018629.jpg
    27,6 KB · Wyświetleń: 38
  • P1018778.jpg
    P1018778.jpg
    26,4 KB · Wyświetleń: 30
Anisen trójka, ale jaka kochana trójka :-) Wytrzymała z Ciebie Babka to dasz radę...
Maluch daje popalić, czy tylko starszaki? ;-)


Happymama zaraz schrupię to Maleństwo... Śliczności Maleńkie...
Rodzeństwo już do najmłodszego członka rodziny się przyzwyczaiło? Pewnie troszkę starają się pomóc?


Anuszka
jak samopoczucie przed zastrzykami? Ja bym chyba się troszkę bała jak to będzie...
Na pewno będzie dobrze, ale obawy zawsze jakieś nam towarzyszą &&&&


Natka
odezwiesz się do nas w końcu? Bo nie wiemy czy już oficjalnie mamy gratulować...
Wykres piękny :tak:


A u mnie... miałam podobno rodzić i dostałam nakaz oszczędzania się przez dwa tygodnie... No to minęły trzy, dwa grzecznie się oszczędzałam, a ten już nie i co i nic... Młody nadal na dupsku siedzi, ciężki jest i już mógłby powoli się szykować... Coś mi jednak mówi, że termin minie, a ja dalej w dwupaku będę...
 
Dziewczynki, przepraszam nie wiedziałam że mnie tu wzywacie :-) a zaglądałam w pon i cisza tu była :-)

Tak więc melduję że dostałam wynik bety- 92 :-) tylko że zaczęłam się już cieszyć a później doczytałam że w normqch tam było 1-10 tydz: 200-220000 i teraz sama już nie wiem.. Co myślicie?

Mel to faktycznie niefajna sytuacja.. Mam nadzieję że wszystko szybko się rozwiąże! :-)

Moniqaa szczęśliwego rozwiązania :*

Anuszka trzymam kciuki :*

Happy slodziak :-)

Anisen na pewno jest ciężko ale dacie radę! :-)
 
Jeszcze raz gratuluje Kochana.
Bardzo, ale to bardzo się cieszę!!!

Jeśli chodzi o betę, to przecież rośnie od zera :p a dopiero zaczyna ileś tam godzin po zagnieżdżeniu, więc spokojnie ;-) Daj jej chwilę na pewno zaraz już będą duuuuuuuuuuuuże wartości.

....
Jeśli dojdzie do zagnieżdżenia zapłodnionej komórki jajowej, a odbywa się to między 6 a 8 dniem po owulacji (choć może potrwać nawet 12 dni), to już 48 godzin później we krwi pojawia się wykrywalne stężenie hCG (wyższe niż 1 mIU/ml).
....
Można więc przyjąć, że każdy wynik poniżej 5 mIU/ml (5 IU/L) to wynik negatywny. Tymczasem rezultat powyżej 25 mIU/ml (25 IU/L) jednoznacznie oznacza ciążę.
....
Normy beta hCG dla poszczególnych tygodni ciąży, licząc od daty ostatniej miesiączki (LP-last period):
  • 3 LP --- 5 – 50 mIU/ml

  • 4 LP --- 5 – 426 mIU/ml

  • 5 LP --- 18 – 7,340 mIU/ml

  • 6 LP --- 1,080 – 56,500 mIU/ml

  • 7 – 8 LP --- 7, 650 – 229,000 mIU/ml
...
Normy beta hCG dla poszczególnych tygodni ciąży, licząc od terminu owulacji, tydzień ciąży mlU/ml:
  • 3 – 4 tydzień od owulacji – 9 – 130

  • 4 – 5 tydzień od owulacji – 75 – 2600

  • 5 – 6 tydzień od owulacji – 850 – 20,800
...
No i źródło: Beta hCG a Twoja ciąża - Ciążowy.pl
 
reklama
Hej :*

No właśnie wszystkie normy które znalazłam też wskazywałyby na 4-5 tydz. Tylko te przeklęte normy na wyniku z laboratorium jakieś dziwne są.. Nie wiem, może tam miało być nie 200 a 20, może źle przecinek wstawili hmm... Bo to w sumie nie do końca logiczne: "brak ciąży: <5; 1-10 tydz: od 200" - bo przecież gdzie w tych normach podział się przedział 5-200? Hmm.. No nic, nadal muszę cierpliwie czekać :-)

Miłego dnia :*
 
Do góry