reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Kwietniowe :) 2013 !

papalo - ale chyba jeszcze nie czas na zrobienie testu był!

A ja jak w grudniu zaszłam w ciążę to tak mnie brzuch bolał jak na okres, że przez 2 dni z podpaską chodziłam "na wszelki wypadek"

A przez noc przemyślałam mój cień na teście i doszłam do wniosku, że to pewnie wada testu bo na allegro kupiłam. I zła jestem na siebie, że nie poczekałałam na niedziele. Ale teraz czekam.
 
reklama
Też się zaczynam zastanawiać nad tymi testami z allegro, na ile one są wiarygodne :/ bo takie kupione za 1zł, a aptekowe za ok 10zł to muszą się czymś różnić?
Ale jednak coś czuję, że wredna @ przyjdzie, nawet standardowo jak przed każdą @ wysypał mi się trądzik na twarzy :/ wrrr...
michalina_ch powtórz test za kilka dni, albo zrób betę to się upewnisz, bo tak to tylko niepotrzebne nerwy.
 
papalo :( przykro mi ale dopóki nie ma @ jest nadzieja ! wiec glowka do góry. Na kiedy masz termin @?

Anneeczka to uwierz, bo to sa dwie piękne tłuste krechy :-):-)Bravo bravo !! W którym dc jesteś teraz ? Dla pewności poszłabym na betke i kolejny raz za jakies 4-5 dni żeby zobaczyć czy ladnie przyrasta:tak:

m_i_a90 czemu @? skad pewność ze IUI się nie powiodła :-(Szkoda by było, zwłaszcza ze mowilas na początku ze wszystko pięknie wygladalo.

michalina taaa na pewno wada testu :wściekła/y:Co z tego ze kupilas na allegro ? ja tez zawsze kupuje na allegro i jestem zadowolona, wiec nie wymyślaj, ze wadliwy tescior, bo jak fasolka jest to nawet jakbys na końcu swiata test kupila i tal pokazalby dwie krechy wiec nie marudzić tylko się cieszyc bo będzie po doopsku !:laugh2:
 
Nuuuśkanie wiem, jakoś wątpie żeby ta beta z 1,8 urosła jeszcze.. i nie czuje się ciążowo w ogóle.. Testy też pewnie by coś pokazały.. No ale zrobimy jeszcze jedną IUI i jak się nie uda to zostaje nam in vitro.. ale to chyba za jakiś czas jak uzbieramy pieniądze ;p Niby byłam dla świętego spokoju na becie dziś ale pewnie wynik będzie 0,01.. To na tyle moich pesymistycznych myśli ;p ...

papalo a my chyba mam termin @ na ten sam dzień... więc mam nadzieje że nie przyjdzie u nas obu, albo przynajmniej u Ciebie i że testy po prostu jeszcze nie wykazują a coś tam już się dzieje ...:)))

Anneeczka , michalina a Wy dziewczyny uwierzcie... Jak nie ma ciąży,nie ma dwóch kresek, Wy macie więc teraz betka i cieszyć się:p !! :-):-):-)Ehh te kobiety wszystkie takie same.. nigdy im nie dogodzi:p
 
michalina ja mam ostatnio przypuszczenie które się sprawdzają, wiec mnie proszę sluchac, bo co jak co,ale mnie przez te 4 cykle ani razu nie udało się dojrzeć nawet cien cienia wiec jestem szczesliwa, ze zostane BB Ciocia :-D
Poczekalabym jeszcze do niedzieli, powtorzyla test. Jeśli wyjdzie choćby cien cienia, poleciałabym w poniedziałek na betke i do gina zapisac się proszę na wizytke (!) :*

m_i_a90 kiedy będziesz miała wyniki z betki ? nie bądź zlej myśli,przeciez nie musisz mieć stricte objawow ciąży, nawet jeśli w Niej jesteś. Mój przykład - w ciąży z Ola zupełnie nic mi nie było, zero zawrotow glowy, zero mdlosci, i nawet zachcianek Bog wie jakich nie miałam ( noo nie licząc sałatki śledziowej która sama doprawiłam musztarda, majonezem, miodem a do tego swieza buula z nutella haha pamiętam mine mojej Babci - bezcenna :laugh2:)a zwymiotowałam dwa razy pamiętam przez te 9 miesięcy - w obydwu przypadkach dzięki staremu olejowi z frytek ( sam zapach spowodowal ze...bleee az nie chce sobie tego przypominać :rofl2:)
 
O 13 mogę zadzwonić po wynik do laboratorium a później jadę na urodziny i jak mi się wynik bety nie spodoba to się chyba upije z rozpaczy chociaż już nie pamiętam kiedy ostatnio cokolwiek piłam ;p ...
 
Hej moje staraczki! mia90 trzymam &&&&&&&&& moze cos sie podzieje.

My ze slubnym od wczoraj dzialamy. Nuuska juz wie ale Wam sie tez pochwale a co tam. Po zmniejszonej dawce CLO wyhodowalm 4 pecherzyki wielkosci 18 mm czyli na dniach owulka. Jeden na prawym (wreszczie moj len pracuje,bo do tej pory jajeczkowalam tylko z lewego) i na lewym 3 pecherzyki :)

Jak ze sie ciesze,bo myslalam ze jak zmniejszy mi dawke to z enei urosna takie :) Mam nadzieje ze teraz uda sie zaskoczyc :)
 
No to mia90 czekamy spokojnie do 13 i pisz od razu jak tylko się dowiesz. A poki co trzymam &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&.
Co do picia - oj mnie to w ogole ciężko namowic do picia czegokolwiek, ale winko tak. Winko lubie bardzo, choć oczywiście z umiarem.Ale ogolnie przez te starania ostatni raz tak porządnie to napilam się na urodzinach mojego Ł. w styczniu :wściekła/y:i nastepna taka okazja mam nadzieje szybko się nie zdarzy, bo mam nadzieje, ze w końcu zafasolkuje :tak:
 
reklama
Już sama nie wiem na kiedy mam termin @, bo przez te tabletki anty to nigdy nie wiadomo jak cykl wypadnie po odstawieniu :/ więc, liczę, że w niedzielę albo poniedziałek, chyba, że mnie zaskoczy i @ przyjdzie jutro :szok:

m_i_a90 mam nadzieję, że Twoja betka jednak urosła :)
 
Do góry