reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki II połowa 2021

reklama
Dziewczyny ja na becie jeszcze nie byłam 😊 wybiorę się na dniach, ale pytanie moje jest takie kiedy zapisać się do lekarza? No bo 9 stycznia wracam do De i nie wiem kiedy się umawiać bo teraz jak dzwoniłam to było mówione ze jeszcze za wcześnie🤔
 
Dziewczyny ja na becie jeszcze nie byłam 😊 wybiorę się na dniach, ale pytanie moje jest takie kiedy zapisać się do lekarza? No bo 9 stycznia wracam do De i nie wiem kiedy się umawiać bo teraz jak dzwoniłam to było mówione ze jeszcze za wcześnie🤔
Najlepiej 6-7 tc liczony od daty ostatniej miesiączki. 😉 wtedy duże prawdopodobieństwo, że już będzie serce biło.
 
Wiem jak się czyta testy owu, po prostu u mnie ta metoda nie działa bo zawsze mam dwie tłuste krechy. Mam problemy z hormonami i przypuszczam że to może być przyczyną. Negatywne mam tylko podczas miesiączki. Dlatego nie robię już testów a w nowym cyklu udam się na monitoring :)
 
Dziewczyny ja na becie jeszcze nie byłam 😊 wybiorę się na dniach, ale pytanie moje jest takie kiedy zapisać się do lekarza? No bo 9 stycznia wracam do De i nie wiem kiedy się umawiać bo teraz jak dzwoniłam to było mówione ze jeszcze za wcześnie🤔
Jak beta będzie prawidłowo przyrastać to ok 8tc wtedy bedzie już serduszko :) wcześniej często odsyłają i karzą przyjść za 2 tyg bo jest pęcherzyk ale nie mogą nic więcej stwierdzić
 
Zdecydowanie tak. 🤣 i jednak ta wstrzemięźliwość poprawia parametry nasienia. 😁
Właśnie z tym to tak nie do końca po pewnym czasie plemniki się osłabiają są starsze itd.

Wiem jak się czyta testy owu, po prostu u mnie ta metoda nie działa bo zawsze mam dwie tłuste krechy. Mam problemy z hormonami i przypuszczam że to może być przyczyną. Negatywne mam tylko podczas miesiączki. Dlatego nie robię już testów a w nowym cyklu udam się na monitoring :)
Rozumiem, ale ponoć też jak robi się z rana to wychodzą takie tłuste powinno się ustalić koło godziny 16/17 wtedy jest unormowany hormon. Może być również tak jak mówisz że przez hormony. U mnie również fiksują ale póki co jak wskazuje apka tak i wtedy są tłuste krechy. A wcześniej i po słabiutkie.
 
Właśnie z tym to tak nie do końca po pewnym czasie plemniki się osłabiają są starsze itd.


Rozumiem, ale ponoć też jak robi się z rana to wychodzą takie tłuste powinno się ustalić koło godziny 16/17 wtedy jest unormowany hormon. Może być również tak jak mówisz że przez hormony. U mnie również fiksują ale póki co jak wskazuje apka tak i wtedy są tłuste krechy. A wcześniej i po słabiutkie.
Testowałam ponad jeden cały cykl w różnych godzinach i zgodnie z ulotką czyli na czczo i zawsze miałam pik. Tutaj przykładowo 3 dni z rzędu gdzie już teoretycznie byłam tydzień po owu. Takie same miałam teraz z 5 dnia cyklu więc już nawet nie kupowałam kolejnego opakowania
 

Załączniki

  • IMG_20211206_192613.jpg
    IMG_20211206_192613.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 62
Testowałam ponad jeden cały cykl w różnych godzinach i zgodnie z ulotką czyli na czczo i zawsze miałam pik. Tutaj przykładowo 3 dni z rzędu gdzie już teoretycznie byłam tydzień po owu. Takie same miałam teraz z 5 dnia cyklu więc już nawet nie kupowałam kolejnego opakowania
Oo kurczę to faktycznie może coś z hormonami , choć ja osobiście nie jestem zwolenniczka testów owu , jak już pisałam u mnie np wychodziło ze owu jest a na monitoringu nie było nawet pęcherzyka , wiec może i wyrzut lh był ale raczej nie mial na co działać
 
reklama
Testowałam ponad jeden cały cykl w różnych godzinach i zgodnie z ulotką czyli na czczo i zawsze miałam pik. Tutaj przykładowo 3 dni z rzędu gdzie już teoretycznie byłam tydzień po owu. Takie same miałam teraz z 5 dnia cyklu więc już nawet nie kupowałam kolejnego opakowania
Dziewczyny pisały, że przy PCOS zawsze są pozytywne testy owulacyjne.
Może masz te najczulsze testy? Ja zamawiam z Allegro te 20 lub 25 czułości.
 
Do góry