reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki II połowa 2021

Hej! Możecie mi wpisać ❌ przy mnie. Nie wytrzymalam dziś i byłam zbadać beta hcg i progesteron. Na bete może i za wcześnie ale progesteron na poziomie 0.09 nie daje złudzeń że coś się może z tego wykluć. Także cykl bezowulacyjny raczej albo rzeczywiście była w 5dc kiedy testy owu były ciemne. Czekam na szybki okres i następny cykl już z monitoringiem.
 
reklama
hej!
Dostałam wczoraj okres, normalny okres jak zawsze. 34dc czyli tak, jak obliczyłam. Jak w zegarku. Martwią mnie te plamienia, które miałam od piątku właściwie.
Zastanawiam się, czy to może być wskazanie do wykluczenia niedomogi lutealnej?
W skrócie, 13ego grudnia miałam pozytywny test owu, więc sama owulacja moim zdaniem wypadła 14ego. 7dni później, 21ego zrobiłam proga który wyniósł 18,35. Równo tydzień później, czyli wczoraj pojawił się okres. Wiec wszystko jakby książkowo, tylko te plamienia przez pare dni przed okresem. Dziś jestem w 2dc, czyli jutro w 3dc wypada mi reszta badań. A przyszłym tygodni stary bada plemniki, następnie umawiam nas na wizytę u doktora. Chciałabym mieć już komplet badań, naczytałam się o tej niedomodze i nie wiem, co jeszcze trzeba ogarnąć?

Skoro miałaś po owulacji tak wysoki progesteron to raczej nie sądzę by to było od niego. Prędzej cienkie endometrium - ono też daje plamienia przed okresem
 
reklama
Do góry