reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki II połowa 2021

Wszystko jest dobrze, mój gin mi nawet nie kazał badać ponownie progesteronu bo on ma wyrzuty skokowe w ciągu dnia. Beta pięknie rośnie 😍
Popieram, nie ma się co fiksować. Na drugiej becie trafiłam na położną w diagnostyce i powiedziała, że nie ma sensu robić badań co chwila. W gabinetach sugerują wykonywanie badania w dwutygodniowych odstępach. Postanowiłam wyczillować i kolejne badania zrobie w dniu wizyty.
 
reklama
Kochane bo ja już panikuję 😱
27.12 beta 553.8, progesteron 19.80
Dzisiaj beta 1442.9 a progesteron niższy bo 17.56 😔 mam powód do niepokoju? Bo już mam czarne myśli 🥺
Wiele osób może Ci powiedzieć, że jest za niski ale ja np ufam swojej gin i ona mi mówiła, że progesteron na początku ciąży może być w granicach 15-20 i to jest ok. Przy wyższej becie powinien być już wyższy więc spokojnie, póki co jest wszystko ok.
 
Kochane bo ja już panikuję 😱
27.12 beta 553.8, progesteron 19.80
Dzisiaj beta 1442.9 a progesteron niższy bo 17.56 😔 mam powód do niepokoju? Bo już mam czarne myśli 🥺
Beta ładnie rośnie czyli wszyatko idzie w dobra stronę ;) teraz już tylko czekac na usg i serduszko :) jak przyrost prawidłowy nie ma sensu się już kłuć (i tak wiele Cię tego czeka w ciąży 🙈😂)
 
reklama
Do góry